Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam na mój drugi bazarro, tym razem dochód pójdzie na Kielce.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226082-Niepowtarzalna-bi%C5%BCuteria%21%21%21-Kielce-zapraszaj%C4%85%21-Do-1-maja-godz-22%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...aja-godz-22%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To ja wam teraz napiszę jaki świat jest mały :crazyeye: Otóż panna Zuzanna jest moją sąsiadką :) I to bardzo bliską bo mieszkamy teraz w jednym bloku i to w tej samej klatce!! Widziałam już psicę w święta ale bardzo się bała, no i gips jeszcze miała więc nie chciałam podchodzić ze swoimi sukami i jej stresować. No i dzisiaj się wszystko wyjaśniło! Że to Zuza i z Jędrzejowa od Elizy!

Przy okazji witam sąsiadów na dogo i gratuluję wspaniałej decyzji :Rose: Jakby co służę pomocą.

Link to comment
Share on other sites

hahaha ale numer :lol: fajne są takie sytuacje :lol: niedawno do Martyipieski zadzwoniła osoba chętna na adopcję kota i od słowa do słowa wyszło, że ma adoptowanego sznaucera olbrzyma, więc Marta pyta od kogo, okazało się, że ode mnie i że to nasz najukochańszy Birmanek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olgal']Zuzia już po wizycie. Zrosty na obu kościach są prawie ok. więc za 3 tygodnie bedzie można wyciągnąć gwoździe. usunięty jest też opatrunek z przedniej łapki. Zuzia może się już swobodnie poruszać. teraz w planach wielkie mycie i podanie środka na kleszcze. z załatwianiem się jest różnie ale coraz lepiej. PS. dr który konsultował Zuzię z uznaniem wyraził sie o zabiegu wykonanym w Vetmedico.[/QUOTE]


Ufff, Olga dziękujemy za wieści. Bardzo się cieszę, że wszystko na dobrej drodze. Czyli przednia łapka nadgoniła bez problemu.

[quote name='weszka']To ja wam teraz napiszę jaki świat jest mały :crazyeye: Otóż panna Zuzanna jest moją sąsiadką :) I to bardzo bliską bo mieszkamy teraz w jednym bloku i to w tej samej klatce!! Widziałam już psicę w święta ale bardzo się bała, no i gips jeszcze miała więc nie chciałam podchodzić ze swoimi sukami i jej stresować. No i dzisiaj się wszystko wyjaśniło! Że to Zuza i z Jędrzejowa od Elizy!

Przy okazji witam sąsiadów na dogo i gratuluję wspaniałej decyzji :Rose: Jakby co służę pomocą.[/QUOTE]


Haha, weszko - to już wiesz gdzie jest Twój kennel :) Dobre, dobre. To będziesz miała Zuzinkę po sąsiedzku - super ! Jakbyś znalazła chwilkę, jak wróci p. Ewa - uprzednio do niej zadzwonię - może umówiłybyście się na spacer bez Twoich pieprzaczków i podpowiedziałabyś coś ws. zachowań i lęków spacerowych Zuzi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']a słyszałaś o kocie,który potrafi nasikać do buta osobie,która go nie lubi :)[/QUOTE]

Osobiście znałam ratlerka, ktory nielubianym gościom sikał go butów:cool3: Potrafił nasikać do wysokiego kozaka:shake: i nikt nie mógl pojąć jak on to zrobił:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']
Haha, weszko - to już wiesz gdzie jest Twój kennel :) Dobre, dobre. To będziesz miała Zuzinkę po sąsiedzku - super ! Jakbyś znalazła chwilkę, jak wróci p. Ewa - uprzednio do niej zadzwonię - może umówiłybyście się na spacer bez Twoich pieprzaczków i podpowiedziałabyś coś ws. zachowań i lęków spacerowych Zuzi ?[/QUOTE]

Kenelka zatoczyła ładne kółeczko ;) Ze spotkaniem nie ma najmniejszego problemu - mamy blisko ;) , chętnie coś podpowiem czy doradzę. Służę też Dirki do stopniowej socjalizacji z psami. Dirki choć duża jest szalenie zrównoważona i spokojna, brała udział że tak powiem w terapii już kilku strachliwych psów to i tutaj może pomóc. Vesper jest przyjacielska ale szalona i czasem może psa tym skakaniem i waleniem łapami ;) przestraszyć, a poza tym we dwie to już sfora i wywołują respekt więc na to przyjdzie czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Osobiście znałam ratlerka, ktory nielubianym gościom sikał go butów:cool3: Potrafił nasikać do wysokiego kozaka:shake: i nikt nie mógl pojąć jak on to zrobił:crazyeye:[/QUOTE]

o czymś takim to jeszcze nie słyszałam :)


[quote name='weszka'] Dirki choć duża jest szalenie zrównoważona i spokojna[/QUOTE]

taki pies po sąsiedzku to skarb :)

Link to comment
Share on other sites

u zuzi wszystko ok.tydzień temu była w salonie dla psów(czesanie,mycie,przystrzyżenie) spędziła tam półtorej godziny.najgorzej było z suszeniem. już od tygodnia nie załatwiała się w domu.zaprzyjaźniła się z małym pieskiem Chico. [COLOR=#0000ff][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...