Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eliza_sk']Zanim Ty herbatkę zaparzysz i zjesz pakę ciastek, to ja już odpłynę, bo oczka mi siadają już. Wysyłam na pw zatem.[/QUOTE]

Nie mam paki ciastek :placz: Młoda się rozpędziła a mnie się nie chce do sklepu drałować :shake:
Herbatka na pocieszenie mi została :loveu:

Link to comment
Share on other sites

U Zuzinki wszystko ok, tylko cholerka jasna niestety sprzęt jest ewidentnie przeciwko nam. Na pt była umówiona wizyta u weta i sterylka. Aparat rtg znowu szwankuje ... Na zdjęcie musiałaby jechać do Kielc lub Staszowa, a niestety nie ma kto jej wozić w tę i z powrotem. Dziś będę miała potwierdzenie od pewnej osoby i jeśli będzie mogła przyjąć Zuzię na te 3 tyg, to Zuzia pojedzie do Kielc, gdzie trafi pod opiekę naszych zaprzyjaźnionych wetów - tam ją prześwietlą (bo na kontrolę przyszedł czas) i wysterylizują. Ciągle pod górkę ma biedna psina :( Ale najważniejsze, że domek czeka. Nie ma co czekać ze sterylką, bo przed wyjazdem trzeba jeszcze Zuzinka zaszczepić.

Dziś będę wszystko wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...