Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekamy na decyzję. A dziś miałam drugi telefon ws. Zuzi, ze Skierniewic. Chwilkę rozmawiałyśmy rano, pani miała myśleć i zadzwonić wieczorem, bo złapała mnie w "niemocy telefonicznej" po południu.


EDIT:
właśnie rozmawiałam z mamą Olgi - p. Ewą, jest decyzja - Zuzia ma dom :multi: W ciągu najbliższych dni Państwo dadzą mi znać kiedy dokładnie odbiorą Zuzię. Na pewno 16 marca robimy rtg kontrolne u nas i sprawdzamy czy nie jest w ciąży, jeśli jest to ciach - jeśli nie i lekarz nie będzie widział przeciwwskazań to też ciach. Drut z tylnej łapki może zostać usunięty w Krakowie.

Edited by eliza_sk
Link to comment
Share on other sites

[IMG][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/p0603121927.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6893/p0603121927.th.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/p0603121926.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5294/p0603121926.th.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
to Zuzia w trakcie suchej kąpieli i wyczesywania:lol:
suchy szampon dla psów "sułtan" kosztował tylko 7.50, a przyniósł Zuzi ulgę, już się tak nie drapie i nie ma brudnej, tłustej sierści a jej zapach zmienił się diametralnie, Zuzia przyjemnie pachnie i jest milusia:multi:
oczywiście wszystkie zabiegi kąpielowe znosiła bez szemrania, wcieranie proszku bardzo jej się podobało a wyczesywanie ją uśpiło:lol:
za to my byliśmy cali upaćkani, a jak Zuzia zaczęła wytrząsać szampon to była mała "zamieć śnieżna" i wszystko zrobiło się białe, my mieliśmy kupę sprzątania a księżniczka świetną zabawę;)

Link to comment
Share on other sites

Ja również strasznie się cieszę, bo Zuzia będzie miała spokojny, dobry domek, domek z dziećmi - a jak widzimy to straszna pieszczocha, więc super !

RTG w Ostrowcu - się znaczy u Was :) Viris - myślisz, że dałabyś radę się zorganizować na przyszły piątek. I myślę jeszcze nad jednym - Zalską umówić na rano ze zdjęciem - po południu Minda konsultacja foto i może od razu sterylka, co ? Żeby wszystko w jednym dniu załatwić. Jak Minda robi zabiegi, w ciągu dnia, czy jakoś popołudniami ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Chodzi o piątek 9 marca czy 16? Jeśli chodzi o Mindę to on marzec ma zawalony - trzeba będzie sprawdzić terminy. Sterylki robi albo rano o 8 albo po 18.[/QUOTE]


Piątek 16 marca. Ale myślisz, że układać to tak, żeby dało radę strylkę od razu zrobić ? Miałabyś czas po południu ?

Link to comment
Share on other sites

Elizuś rozlicz te 7.50 za szampon, rachunek imienny wzięłam, super sklep zoologiczny trafiłam tu u nas a pani, która w nim pracuje jest strasznie sympatyczna i pomaga prywatnie naszym animalsom:)
jak już ustalicie wszystko na piątek 16 to napiszcie mi dokładnie co i jak, bo muszę nianię załatwić i powiem szczerze, że mnie by pasowało bardziej do południa, jak starsze dzieciaki są w szkole...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annadudek81']Elizuś rozlicz te 7.50 za szampon, rachunek imienny wzięłam, super sklep zoologiczny trafiłam tu u nas a pani, która w nim pracuje jest strasznie sympatyczna i pomaga prywatnie naszym animalsom:)
jak już ustalicie wszystko na piątek 16 to napiszcie mi dokładnie co i jak, bo muszę nianię załatwić i powiem szczerze, że mnie by pasowało bardziej do południa, jak starsze dzieciaki są w szkole...[/QUOTE]


Rozliczę, czyli 200 zł-7,5 zł mamy, więc tylko to wpisuję w wydatki.

Kurdę, chyba ciężko będzie z dopołudniową porą, bo Viris pisze, że sterylki po 18. Zadzwonię do Mindy zapytać jak to widzi, to może na 16 Zalska, zejdzie z 1,5 h i 17.30 do niego na łapę i od razu sterylka - no nic, zobaczymy co mi się uda ustalić.

Link to comment
Share on other sites

Sterylka Zuzi umówiona na 18:15 w dniu 16 marca ;)
O widzę komplikacje - termin oczywiście wstępnie zaklepałam, bo akurat byłam u doktora.


A może zrobić RTG rano jak Ani pasuje, a sterylkę wieczorem - ogarnę sama bez problemu, a Ania zostanie w domu z dziećmi.

Edited by Viris
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...