Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

Też jestem zdania, że taki suchy szampon i chusteczki dla niemowlaków mogą wywołać świąd, alergię i jeszcze intensywniejsze drapanie...

Może po prostu zmoczyć jakąś szmatkę w ciepłej wodzie, bez żadnych mydełek, płynów itp (bo jak to później z Zuzi spłukać) i przecierać ją stopniowo i delikatnie? Najpierw główka, potem szyja itd?
Ja tak myję mojej Nesce pyszczek bo uwielbia nim "jeździć" po takim udeptanym śniegu z warstwą lodu, soli i piachu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eliza_sk']Aniu zapach dla potencjalnych chętnych to akurat najmniejszy problem, bo wszystkie nasze psy z boksu to śmierdziele i jadą na salony. Ja swoje psy kąpię rzadko i się nie przetłuszczają, a może po prostu przetrzeć ją mokrą gąbką ?[/QUOTE]
Opowiadałam niedawno Elizie, jak wiozłam Alfika z Jędrzejowa :evil_lol: Smród w aucie niemiłosierny, a ja go tulę, żeby jakoś załagodzić stres podróży. Wysiadam w Krakowie - bluzka mokra - taki miał biduś ślinotok ze strachu :p W domku jedzonko, kąpanko i po bólu :p

Link to comment
Share on other sites

nie wiem gdzie to napisać, ale Viris z Ostrowca i zuzia w Ostrowcu teraz - czy wiecie, że z Ostrowca Świętokrzyskiego psy bezdomne sa wywożone aż do Olkusza??!! do mordowni, która nie jest schroniskiem?
tu są zdjęcia kilka psiaków przywiezionych dzisiaj - może u Was ktoś szuka a w Olkuszu na pewno nie znajdzie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w.?p=18687941&viewfull=1#post18687941[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Kurczę, fatalnie z tym Ostrowcem :( U nas urzędasy do czasu nowej uchwały zawiesiły działania w temacie, ale dobrze - przynajmniej jędrzejowskie biedy nie trafiają do Wojtyszek. Lepsza ulica niż tamten obóz.[/QUOTE]Zważywszy na to że po Ostrowcu chodzą stada psów, wiele ich ginie pod kołami to ja nie wiem co tak na prawdę jest dla nich dobre. Do Olkusza wywożone są od wakacji - od momentu zamknięcia Mielca. Ratujemy ile się da, ale możliwości są mikroskopijne jak na takie miasto :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']W ogóle wodą - nawet na gąbce czy ściereczce. Jeśli woda dojdzie do opatrunku - będzie kapota![/QUOTE]


Aaaa widzisz, to dobrze, ze mówisz. Ale opatrunek ligninkowy, tak ?



Kochani, nie myślcie, że zaniechałam I stronę - wpłat od ostatniej aktualizacji nie było, codziennie sprawdzam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ja nie wiem jaki ma Zuzia opatrunek - tak czy siak Dr. Sroka zabronił kombinacji z wodą absolutnie.

Btw czy mogę wysłać zdjęcia RTG do tego doktora? Bo dostał je na komórkę od Dr. Mindy - a ja mu mogę zrobić dobry skan.[/QUOTE]


Tego - którego ? Sroki ? Oczywiście, że możesz i proszę wrzuć mi je od razu na maila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...