Jump to content
Dogomania

SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anula']A sunia nie mogła zostać w lecznicy? Wydaje mi się,że ona po takim zabiegu powinna zostać pod stałą kontrolą.Kto nie miał do czynienia z tak połamanym psem chyba sobie nie poradzi.[/QUOTE]


Anulu, jeśli mialabym taką możliwość i weta ze szpitalikiem, to chyba nie podnosiłabym czerwonego alarmu ... Nie mamy weta z możliwością zostawienia zwierzęcia.

[B]Błagam o pomoc, zapomniałam napisać - bo nie wiedziałam, dopiero teraz jak ją zawoziłam się o tym przekonałam - że ten korytarz jest wspólny wraz z drugim mieszkaniem na piętrze ... wąski korytarz na 2 mieszkania.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jezu,
i tak jest zostawiona ?
płakać się chce,
biedactwo małe...


[quote name='eliza_sk']Anulu, jeśli mialabym taką możliwość i weta ze szpitalikiem, to chyba nie podnosiłabym czerwonego alarmu ... Nie mamy weta z możliwością zostawienia zwierzęcia.

[B]Błagam o pomoc, zapomniałam napisać - bo nie wiedziałam, dopiero teraz jak ją zawoziłam się o tym przekonałam - że ten korytarz jest wspólny wraz z drugim mieszkaniem na piętrze ... wąski korytarz na 2 mieszkania.[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Cioteczki. Zaproponujcie jakiś hotelik. Kasę się pozbiera. Choćby na miesiąc - na czas noszenia gipsu.[/QUOTE]

Zgadzam się. Gdzieś postaram się trochę kasy wyskubać.
A ty Eliza może w jednym z początkowych postów napisałabyś jak stoi bądź raczej leży i kwiczy sytuacja finansowa psinki, byśmy wiedzieli na czym stoimy :)
Jutro postaram się coś wyłuskać i zrobić dla skarba jakiś bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siostrzyczki']Zgadzam się. Gdzieś postaram się trochę kasy wyskubać.
A ty Eliza może w jednym z początkowych postów napisałabyś jak stoi bądź raczej leży i kwiczy sytuacja finansowa psinki, byśmy wiedzieli na czym stoimy :)
Jutro postaram się coś wyłuskać i zrobić dla skarba jakiś bazarek :)[/QUOTE]
Kasa się znajdzie byle się ciepły kąt znalazł.... bo jak psina ma zdrowieć w takich warunkach?...na korytarzu przy minusowej temperaturze? nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić. A może jakiś hotelik na śląsku? W tedy transport na pewno by się znalazł. Nawet ja mogłabym ja przewieść w okolice aglomeracji Katowickiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annadudek81']Mąż mi ją pokazał i decyzja zapadła! Weźmiemy ją do siebie jeśli to tylko możliwe:) trzeba bidulkę wyrwać z tego "domku" Mieszkamy w Ostrowcu i mamy już 2 sunie ale i dla tej biedulki miejsce i serce się znajdzie byle sił i zdrówka nabierała.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że będziecie mogli ją zabrać :) Suni na pewno będzie lepiej w domciu niż na tym okropnym korytarzu :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annadudek81']Mąż mi ją pokazał i decyzja zapadła! Weźmiemy ją do siebie jeśli to tylko możliwe:) trzeba bidulkę wyrwać z tego "domku" Mieszkamy w Ostrowcu i mamy już 2 sunie ale i dla tej biedulki miejsce i serce się znajdzie byle sił i zdrówka nabierała.[/QUOTE]

O rany jak dobrze....wiwaty dla tej cioteczki!!!

W razie problemów z terminem jej odbioru znalazłam jeden hotelik w pobliżu:
[url]http://www.hotelnorka.pl/[/url]
Nie wiem czy jest dobry :( Ale przynajmniej oferowane jest spanie w domu a nie w kojcu.

Link to comment
Share on other sites

u nas opiekę będzie miała dobrą, ja nie pracuję więc czasu poświęcić jej mogę dużo a mąż to miłośnik zwierząt i nasze dziewczynki strasznie rozpieszcza:) problem tylko w tym że my nie mamy auta więc sami niestety po małą jechać nie możemy, bo gdybyśmy mieli to jeszcze dziś byśmy ją stamtąd "porwali"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annadudek81']Mąż mi ją pokazał i decyzja zapadła! Weźmiemy ją do siebie jeśli to tylko możliwe:) trzeba bidulkę wyrwać z tego "domku" Mieszkamy w Ostrowcu i mamy już 2 sunie ale i dla tej biedulki miejsce i serce się znajdzie byle sił i zdrówka nabierała.[/QUOTE]

Ja naprawde zaczne wierzyć w cuda. Jestem u niej na facebooku, na dogo dopiero weszłam i przybiegłam na zaproszenie, a tu taaaaakie wieści :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...