Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaczki z Bukowna już w cudownych ds:) Dziękujemy wszystkim za pomoc:)


ewu

Recommended Posts

[quote name='wojtuś']Przejrzałem jeszcze obydwa wątki,

[B]Ewu [/B]- jutro będziesz pewna czy domek w Krakowie dla jednego szczeniaka jest pewny,
wtedy obydwa maluchy przyjadą do Krakowa i jeden pojedzie dalej do Lili - do B.Białej
kto przywiezie maluchy do Krakowa?

[B]Elik - [/B]czy gdyby nie wypalił ten DS w Krakowie możesz wziąść szczeniaka Sunię na DT, chłopczyk pojedzie do Lili

[B]Iwonia[/B] mogę też jechać - mam pełny bak, nie mam niestety kasy żeby teraz pomóc z pieniążkiem[/QUOTE]
ELIK nie może wziąć żadnego pieska , bo właśnie wzięła szczeniaczka przedwczoraj:(
W Sułkowicach pod Krakowem może będzie ds , podkreślam [B]"może " [/B]ale niesprawdzone....:(
Jakaś Pani z Katowic dzwoniła do mnie ale chyba się wycofała... :(
Czyli dalej mamy pewny tylko dt u Lilli w Bielsku.
[B]Brakuje jednego dt[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli by trzeba zabrać pieski z Bukowna i zawieźć do Krakowa to myślę, że mogę to zrobić. Tylko jeszcze czekam na jakieś info z drugiego wątku czy będą potrzebowali mojej pomocy z transportem innej suni do Zabierzowa (lub do Skały z tego co doczytałam) czy nie. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie i będę wiedziała co, jak, gdzie i kiedy. Gdyby była opcja tego ds to zabrałabym oba maluchy z mrozu. I jeszcze jedną sunię na dokładkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki:) DT jest w Bielsku, jak nie byłoby transportu to Kraków byłby super, Wojtuś obiecał zawieźć do Bielska ,Iwoniam też.
Szukam drugiego dt, jestem załamana...
Cały dzień siedzę przed kompem i na telefonie... Nawet piżamy nie zdjęłam i tak od rana w szlafroku, jak Dulska...
Tak się cieszyłam,jak ta Pani z fb zadzwoniła,że weźmie pieska....Teraz siedzę i ryczę...:(

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olq']Jeśli by trzeba zabrać pieski z Bukowna i zawieźć do Krakowa to myślę, że mogę to zrobić. Tylko jeszcze czekam na jakieś info z drugiego wątku czy będą potrzebowali mojej pomocy z transportem innej suni do Zabierzowa (lub do Skały z tego co doczytałam) czy nie. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie i będę wiedziała co, jak, gdzie i kiedy. Gdyby była opcja tego ds to zabrałabym oba maluchy z mrozu. I jeszcze jedną sunię na dokładkę ;)[/QUOTE]
Olg:)
Maada właśnie napisała info na drugim wątku, że wysłała Ci PW, oczekuje już jako DT, dla tej podpalanej Suni:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ale nie o szczeniaczka chodzi...[/QUOTE]

Do Maady do Zabierzowa jedzie jutro po południu z Olg ta Sunia:

[quote name='Olq']Ewu, ja tylko tak na szybko przeleciałam wątek. Wydaje mi się, że Maada zaproponowała dt tej suni:
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/styczen12/podpalana1[/IMG]
Jeśli się mylę to mnie poprawcie, jest mi obojętnie który piesek by ze mną podróżował.

Na wątek Twoich maluszków z Bukowna zaraz zajrzę.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']ELIK nie może wziąć żadnego pieska , bo właśnie wzięła szczeniaczka przedwczoraj:(
...[/QUOTE]
Dziękuję ewu za odpowiedź, byłam na FB i szukałam tego drugiego wpisu o DT. Wydawało mi się, że mniej więcej umiem się porusza po fb, ale chyba jednak mniej, niż więcej.
Nie widzę tam zbyt wiele wpisów i nie widzę tej oferty domu. Na wszystkich udostępnionych stronach tylko po dwa te same wpisy :roll: Ja chyba się jednak nie umiem poruszać po fb

[quote name='Olq']Już się skontaktowałam z Maada i planuję po południu jechać w tamtym kierunku, mogę zabrać psiaki. Mam nadzieję, że się znajdzie domek dla chłopaka do tej pory.[/QUOTE]
Musi się znaleźć, nie ma innej opcji, przecież to dzieciaki, nie mogą być tam same na takim mrozie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dziękuję ewu za odpowiedź, byłam na FB i szukałam tego drugiego wpisu o DT. Wydawało mi się, że mniej więcej umiem się porusza po fb, ale chyba jednak mniej, niż więcej.
Nie widzę tam zbyt wiele wpisów i nie widzę tej oferty domu. Na wszystkich udostępnionych stronach tylko po dwa te same wpisy :roll: Ja chyba się jednak nie umiem poruszać po fb


Musi się znaleźć, nie ma innej opcji, przecież to dzieciaki, nie mogą być tam same na takim mrozie :([/QUOTE]
Może ja coś źle zrozumiałam. Wydawało mi się,że Dogo07 wspominała o ew., dt w Warszawie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Do Maady do Zabierzowa jedzie jutro po południu z Olg ta Sunia:[/QUOTE]
Jedzie razem z tym dzieciakiem, który jest za nią ? Oby wytrzymały do jutra, zwłaszcza ten dzieciak :( Nocą mróz się wzmaga.

[quote name='ewu']Mam w domu 15 stopni.... Może mi mózg zamarza..[/QUOTE]
Ewu, to tobie też potrzebny ciepły DT :) Zapraszam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olq']Ewu, nie o szczeniaczka ale gdyby się udało znaleźć jeszcze coś dla drugiego z tych maleństw to ja je jutro wszystkie do Krakowa mogę zabrać.[/QUOTE]
Byłoby super, gdyby jeszcze znalazł się drugi DT dla Szczeniaka w Krakowie lub okolicach, byśmy je rozwieźli.

Szukajmy DT, spróbuję jeszcze na ogólnym krakowskim i jutro rano podzwonię

Link to comment
Share on other sites

mysle ze mam DT dla dwojki szczenikow razem, blisko Olkusza, tylko trzeba by dowiezc
jutro to potwierdze telefonicznie
narazie dostalam potwierdzenie mailowe ze szczyle moze zabrac do siebie osoba, ktora miala ostatnio dwa szczenieki z tego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219485-Dwa-prze%C5%9Bliczne-bia%C5%82e-szczeni%C4%99ta-pilnie-DS-lub-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/219485[/URL]

osoba ta nie jest na dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']mysle ze mam DT dla dwojki szczenikow razem, blisko Olkusza, tylko trzeba by dowiezc
jutro to potwierdze telefonicznie
narazie dostalam potwierdzenie mailowe ze szczyle moze zabrac do siebie osoba, ktora miala ostatnio dwa szczenieki z tego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219485-Dwa-prześliczne-białe-szczenięta-pilnie-DS-lub-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/219485[/URL]

osoba ta nie jest na dogo[/QUOTE]
Jejku super by było transport załatwię !!!!

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']mysle ze mam DT dla dwojki szczenikow razem, blisko Olkusza, tylko trzeba by dowiezc
jutro to potwierdze telefonicznie
narazie dostalam potwierdzenie mailowe ze szczyle moze zabrac do siebie osoba, ktora miala ostatnio dwa szczenieki z tego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219485-Dwa-prze%C5%9Bliczne-bia%C5%82e-szczeni%C4%99ta-pilnie-DS-lub-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/219485[/URL]

osoba ta nie jest na dogo[/QUOTE]

A gdzie w okolice Olkusza?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']mysle ze mam DT dla dwojki szczenikow razem, blisko Olkusza, tylko trzeba by dowiezc
jutro to potwierdze telefonicznie...[/QUOTE]
:multi::multi::multi: to może uda mi się dzisiaj jeszcze trochu pospać :loveu:

[quote name='ewu']Dziękuję, ja już wyczerpałam możliwości...:(( Mam samych samolubów wśród znajomych.....Przepraszam....[/QUOTE]
Ty przepraszasz ewu ???????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olq']A gdzie w okolice Olkusza?[/QUOTE]

nie mam dokladnego adresu, jesli nic nie myle to pod Kluczami
najpierw skontaktuje sie z osoba ktora psy dokarmia czy dowiezie
jesli nie to bede Ciebie Olq prosic
ale wtedy musialabys najpierw zawiezc szczeniaki
a dopiero pozniej wrocic po suczke ktora ma trafic do Zabierzowa

bo szczeniaki nie mialy kontaktu ze schroniskiem
wiec trzeba to zrobic tak aby nawet nie mialy kontaktu z ta suczka
bo ona jest po schronisku
lepiej dmuchac na zimne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olq']Ok, ale w razie czego dzwoń bo jutro raczej na dogo nie będę miała kiedy zajrzeć. Nie wiem czy masz numer czy podesłać na pw?[/QUOTE]
Ojej ale się fajnie zapowiada:)
Ja dam znać tej dziewczynie, która je dokarmia ,że się skontaktujecie.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']:multi::multi::multi: to może uda mi się dzisiaj jeszcze trochu pospać :loveu:


Ty przepraszasz ewu ???????[/QUOTE]
Tak,że nazwałam ich samolubami...Nie powinnam
Ale wiesz telewizor telewizor, telewizor...... a jedyny temat :"schorzenia"......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...