Jump to content
Dogomania

Baca w typie podhalana po zmarłym właścicielu,w SWOIM cudownym domku:):):)


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przychodzi patrzy sie na mnie, szczeknie 2 razy i odrazu goni do drzwi wejsciowych i z powrotem tak że nie ma z tym żadnego problemu. Tak jak przed wczoraj o 3 rano siadł w drzwiach sypialni i sobie szczeka, wstałem a on do miski - no brak wody bo susza w nocy była to wypił wszystko - mysle - nalalem i do spania, nie mineło 15 minut - wrócił - 1 szczeknięcie i siedzi, czeka nic się nie dzieje znowu się dopomina. No dobra myśle trzeba wstać ubrałem się i na spacer przed dom - to sobie sikną góra dwa małe razy i już chce wracać. Wszedl do domu dokończył reszte wody bo dla niego woda nie może stać i sie marnowac jak jest trzeba wypić i poszedł szczęśliwy spać. Dlatego teraz wychodze z nim ok 23 wieczorem i do rana spokój. A w tej chwili tak mocno zasnął że biega przez sen oczywiście pod choinką.

Link to comment
Share on other sites

Narazie mijają sie bez słowa jeden patrzy w lewo a drugi do góry :lol: ale Baca zaczyna podchodzić i czeka żeby go pogłaskał tak w sumie to Baca chyba się go jeszcze troche boi bo wygląda tak jak my ale jakiś taki mały i to jeszcze mniejszy od niego. Myślę że jakoś się dogadają, narazie się nie zaczepiają nawzajem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzeszko']Wszedl do domu dokończył reszte wody bo dla niego woda nie może stać i sie marnowac jak jest trzeba wypić[/QUOTE]:turn-l: :lol: to mi się podoba hahaha [B]bahlsa[/B], doszły pieniązki od Ciebie, na wątku z mojego podpisu rozliczenie. Dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak w sumie to całe dnie przesypia, z przerwami na jedzenie. Chyba już wie że dni choinki są policzone więc sobie znalazł inne miejsce do spania. Teraz śpi pod stołem w salonie i chyba mu się to miejsce podoba bo jak narazie nie widać po nim że będzie się przeprowadzał. No i powoli szykujemy się na wizytę u weterynarza na jakieś szczepionko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzeszko']Tak w sumie to całe dnie przesypia, z przerwami na jedzenie. Chyba już wie że dni choinki są policzone więc sobie znalazł inne miejsce do spania. Teraz śpi pod stołem w salonie i chyba mu się to miejsce podoba bo jak narazie nie widać po nim że będzie się przeprowadzał. No i powoli szykujemy się na wizytę u weterynarza na jakieś szczepionko.[/QUOTE]
Duuużo czasu ma do odespania.... słodziak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Napiszę do karusiap o zmianę tytułu :)

Baca w metamorfozach:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy/page351[/URL][/QUOTE]

Widziałam, nawet skomentowałam :)
Właśnie to drugie zdjęcie mam na tapecie w kompie.
Orzeszko, a może to niedźwiadek polarny jak tak dużo śpi ;). Sprawdź dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

I kto twierdził że się nie zmieszczę :mad: pod stołem.

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AMtmQuVyTkw/UO8SH3JD0GI/AAAAAAAAAB4/Ozt4hdwoAZo/w301-h225-n-k/DSCN2343.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6BVcJfFKv1Y/UO8ZPryVE9I/AAAAAAAAACI/gZy_WaELMtU/w301-h225-n-k/DSCN2345.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_EZAa3GFSEg/UO8ZRUXo2yI/AAAAAAAAACQ/r6fUiDoyYB4/w377-h283-n-k/DSCN2346.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ogladałem i różnica jest duża ale to nie nasza zasługa ( no może futrzanka po kąpieli ), bo u nas jest dość krótko, a z Wami spędził długi czas i na dobre mu to wyszło dlatego taki zadowolony.

Nie śpi bo to już prawie pora na zwiedzanie ogródka.

Link to comment
Share on other sites

[B]bahlsa [/B]czy możesz mi powiedzieć jak udało Ci się zaprosić Bacę do samochodu, bo musimy jechać na szczepienie a on jak tylko zobaczy auto to ma tysiąc powodow żeby do niego nie wsiadać - nawet żadne jedzeniowe żeczy jak kiełbaski nie chcą go przekonać. I tak się zastanawiam co będzie prostrze zawieźć Bacę czy przywieźć wetrynarza :roll:

Link to comment
Share on other sites

Po prostu pewnym krokiem i zdecydowanym ruchem został wpakowany do auta. Wpakował go co prawda właściciel hotelu, więc teoretyzuję :roll: Ale jak na spacerach np, albo wprowadzając go do Was do domu, po prostu siłą, on wtedy potulnie robi co mu się każe, tylko trzeba zdecydowanie.

Link to comment
Share on other sites

Śpi całe dnie z przerwami na jedzenie :eviltong:, no chyba że śmieciarka jedzie to od kiedy ja zobaczy do czasu aż mu z oczu zniknie biega po domu od drzwi wejściowych do balkonowych i wydziera się w niebogłosy. Pewnie jak by dopadł tą śmieciarke to by wszystkie kółka poobgryzał. Już jest koleś z innymi psami z sąsiedztwa ale za to już nikt nie wejdzie za bramę bo Baca chyba już wie dokąd sięga jego ogród - sąsiad ostatnio chciał wejść to baca siadł przy bramie patrzył na niego i podnosił klapy pokazując jakie ma ładne zęby, ale ani raz nie zaszczekał tylko siedział i patrzył - cwaniaczek. Z synem biegają razem po domu za piłką :cool1: więc chyba się przekonali do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...