Jump to content
Dogomania

Baca w typie podhalana po zmarłym właścicielu,w SWOIM cudownym domku:):):)


karusiap

Recommended Posts

[quote name='bahlsa']Bardzo się cieszę, że Baca już w domu.
Ściągać ogłoszenia czy zostawić jeszcze przez jakiś czas?

Podpowiedzcie proszę, gdzie znajdę watek z taką małą łaciatą sunią? (znalazłam ją w zdjęciach Zytty). Tym razem dla niej zrobiłabym ogłoszenia.[/QUOTE]
mialam nadzieje ze karusiap napisze bo ja nie mam normalnego dostepu do kompa
stad brak polskich znakow i interpunkcji buziek i byki...wybaczcie
widze ze relacja zdana
badzo dziekuje bshla za zwerbowanie pomozpomagac i Tobie pomozpomagac za wizyte bo bez tego ani rusz

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221932-8-ps%C3%B3w-po-zmar%C5%82ym-w%C5%82a%C5%9Bcicielu-stracily-wszystko-pozosta%C5%82-l%C4%99k-([/url]
watek laciatej male suni powyzej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bahlsa']Już biegnę poczytać :)

A jeszcze mam pytanie: gdzie Państwo znaleźli ogłoszenie Bacy? Na jakiej stronce ogłoszeniowej?
I jak ew. przyszły kontakt z domkiem stałym? Obiecali jakieś fotki w przyszłości? Maile z wiadomościami?[/QUOTE]

Na pewno bedziemy w kontakcie, ja mam rodzine w Krosnie wiec odwiedziny tez beda;)
Mam zdjecia ze wczoraj ale musze zgrac, komu moge przeslac dzis lub jutro do wstawiena?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie,ze sie spodobal:) Panstwo bardzo mili, z fajnym podejsciem ,delikatnym. Smaczki byly, chlipcona co chwila i rozchlapywana woda nie przeszkadzala:)mysle,ze beda mieli cierpliowsc jakby tfu tfu cos.:) Co do imienia nic nie mowili,ale mam nadzieje ze zostanie:)Przede wszystkim pies jest czlonkiem rodziny:)

Link to comment
Share on other sites

A co do tego jak znaleźli Bacę, to Pani mówiła że byli zainteresowani chyba Miskiem i dzwonili do pasterzy a oni im Bacę przedstawili czy jakos tak:)
Jak z nimi rozmawiałam to pytałam co bedzie gdy Baca zacznie cos robić co by sie im nie podobało a oni na to ze rozumieją że to już nie szczeniak że jakieś tam swoje zachowania ma i gdyby cos to podejmą z nim pracę albo przymróżą oczy jak to nie będzie niewiadomo co:)

Link to comment
Share on other sites

Baca przez noc byl spokojny. Zrobil tylko obchod domu, jak zobaczyl ze wszyscy spia to sam tez sie polozyl. Raz zmienil bok i przespal cala noc grzecznie. Bez problemu wraca do domu, bo poczatkowo nie chcial wejsc. Z synkiem sie poki co mijaja. Zostal juz umyty i wyczesany bo zapach byl nie do zniesienia. Jest juz wyluzowany i bezpardonowo rozwala sie w salonie :)

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, nie wiedziałam czy ten uśmiech Ci się spodoba ;)
Jak na pierwsze chwile w domu to wcale nie wygląda niepewnie.
Po prostu pies w nowym miejscu.
Wrzućcie go na metamorfozy, bo macie czym się pochwalić. Pies wypiękniał pod Waszą opieką.
Teraz właśnie popatrzyłam na pierwsze zdjęcia - zmiana niesamowita.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']A co do tego jak znaleźli Bacę, to Pani mówiła że byli zainteresowani chyba Miskiem i dzwonili do pasterzy a oni im Bacę przedstawili czy jakos tak:)

[/QUOTE]

Specjalne podziękowania dla Pasterzy za polecenie Bacy:Rose:!

Link to comment
Share on other sites

Na początku chcielibyśmy przywitać wszystkich bo nowi tu jesteśmy. To u nas mieszka Baca - imię zostaje a i w budzie mieszkał nie będzie. Z domu narazie wychodzi na dłuuuuugiej smyczy pożyczonej bo nasza ma ok 1.5m i chyba się wstydził :oops: teraz znacznie lepiej, może w przyszłym tygodniu sam już bedzie biegał bo coś czuje że jakby teraz wyszedł sam to później ja bym za nim biegał. Do domu wchodzi lepiej niż wychodzi, tak w sumie to więcej czasu spędza pod choinką na spaniu tzn. jego głowa bo reszta się nie mieści.

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1QG-mz364N8/UObjWIpYF6I/AAAAAAAAABo/KuGtGT3uiCw/s712/30122012116.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4z397kJJe0k/UObhLVXo8II/AAAAAAAAABI/ar70LoPhAhA/s712/DSCN2332.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eBI_nIXRd04/UObhNCrCNYI/AAAAAAAAABQ/zEZNxZMPvM4/s712/DSCN2334.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jaka niespodzianka!!!! :multi::multi::multi:
Najwspanialsze wieści są z pierwszej ręki. Baca na zdjęciach wygląda przepięknie, widać, że chłopak zadowolony, dobrze mu w cieple i wśród ludzi to i na spacery po co ma wychodzić z ochotą ;):lol:

Bardzo się cieszę, że Państwo są wśród Nas :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Baca Kochany!Orzeszko dziękujemy za domek dla Bacy!Zdjęcia cudne :loveu:Witamy nowego forumowicza.Bedziemy mieć relacje z pierwszej ręki:ghost_2:Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Orzeszko:tree1:.Tysiące miziańców dla Bacy[/QUOTE]
Felka dzięki za info na komórkę , bo bym nawet nie wiedziała i nie zobaczyła bym następnego szczęśliwego psa.Cudnie ogląda się takie zdjęcia:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...