Jump to content
Dogomania

Baca w typie podhalana po zmarłym właścicielu,w SWOIM cudownym domku:):):)


karusiap

Recommended Posts

Jagienka...zdradź trochę szczegółów :).
Siedzę jak na szpilkach i cały czas odświeżam temat.
Chyba jajo zniosę :D
Ja to taka " w gorącej wodzie kąpana" ;).
Jak coś załatwiam to chciałabym: już! teraz! natychmiast! :)
A poza Państwem z Krosna nikt więcej nie dzwonił?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bahlsa']Jagienka...zdradź trochę szczegółów :).
Siedzę jak na szpilkach i cały czas odświeżam temat.
Chyba jajo zniosę :D
Ja to taka " w gorącej wodzie kąpana" ;).
Jak coś załatwiam to chciałabym: już! teraz! natychmiast! :)
A poza Państwem z Krosna nikt więcej nie dzwonił?[/QUOTE]
Nic, cisza.
Dzisiaj popołudniu zadzwonię do Państwa z Krosna powiem, że wizyta się szykuje na sobotę (bo reszta osób, do których wyslałam pw a dalszym ciągu milczy) i czy ten termin im odpowiada, jak będzie za późno to trudno... jakaś inna bida u nich dom znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

Jagienka jesli moge to ja sobie dzisiaj do nich przedzwonię, jeśli sobota im nie będzie odpowiadała to może jutro by sie udało z samego rana, przed praca załatwić.
A co do reszty dziewczyn to tutaj raczej mało która zagląda z Krosna:shake:

Wizyta w sobotę o godz 13:)
Była mozliwośc umówienia sie na jutro ale Pani zależało żeby też mąż był także wytrzymaja do soboty:)

Edited by pomóżpomagać
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']
Wizyta w sobotę o godz 13:)
Była mozliwośc umówienia sie na jutro ale Pani zależało żeby też mąż był także wytrzymaja do soboty:)[/QUOTE]

Super, to trzymam kciuki do soboty.
Jeżeli potrzebne są pieniążki na dojazd na wizytę to proszę o pw z kwota i nr konta.


Jagienka, wiem, że macie w hotelu inne skarby.
Jeżeli Zytta zrobiłaby takie naprawdę super zdjęcia (jak miał Baca) to ... zrobię następne ogłoszenia.
Może znów się uda? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']:evil:To może jakaś "stóweczka" na " rozmnóżkę" by się przydała?:ices_bla:[/QUOTE]

Wiem, że nie można cytować samej siebie,ale bardzo się natrudziłam,żeby sobie przypomnieć komu obiecałam na "rozmnóżkę":ghost_2:.
Niech się Bacy i pieniążki, i szczęście mnoży, i niech Nowy Rok powita w domku z kochającą rodzinką.

Link to comment
Share on other sites

Ja też dzowniłam do Pani wcześniej dopytać czy wszystko jest aktualne :)

Tylko chyba musimy kombinować z transportem... nie słyszałam żeby trasa Kraków-Krosno była często uczęszczana :sad:

Chyba, że Państwo jednak przyjechaliby sami chociazby ze wzgędu na dzieciaczka, żeby zobaczyć jak on się będzie zachowywał.

Sylwia jak możesz obczaić tez podwórko czy buda się gdzieś nie czai...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']Jagienka, wiem, że macie w hotelu inne skarby.
Jeżeli Zytta zrobiłaby takie naprawdę super zdjęcia (jak miał Baca) to ... zrobię następne ogłoszenia.
Może znów się uda? ;)[/QUOTE]


[B]bahlsa[/B], robimy co w naszej mocy :)
póki co wszystkie hotelowce są na moim pikasie - nie wiem czy się da wrzucić link do całości, bo jakoś nie mogę znaleźć, ale tu jest np.baca [URL]https://picasaweb.google.com/113016471325834487160/Baca22Grudnia2012?authuser=0&feat=directlink[/URL] i można tam już dalej buszować :)

trzymamy kciuki - musi się Bacy udać!

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o paliwo to no problem:) Lepiej zeby baca miał na transport w razie W:)
Jasne że sie rozglądne za budą, specjalnie nie chciałam się umawiac na popołudniowe godź bo ja tam wole ogród widzieć, przyjrzeć sie ogrodzeniu itp
Jak macie jakies sugestie bo wy bace lepiej znacie to piszcie czemu poświęcić szczególną uwagę.
Przez tel wydaja sie być w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Co tu taka cisza?? ludzie zyjecie??
Bo ja mam nowinyyyy...:razz:
Wizyta zrobiona, ludzie bardzo mili, odpowiadali na wszystkie pytania.
Ogród duży, ogrodzenie wyglada na stabilne. Budy nie widziałam, sami Państwo powiedzieli że Baca ma mieszkać w domu takie jest założenie aczkolwiek ich berneczykowi bylo za goraco wiec na polko sam sie wymagal wyhodzic. Opieka weterynaryjna bardzo dobra (znam tego weta), opowiadali o swoich psiakach bardzo pięknie, nawet o chorobie berneńczyka. Generalnie jestem na tak. Pytajcie o co chcecie bo nie moge mysli pozbierać:)

Link to comment
Share on other sites

juuupiii!!!
właśnie wypuściłam powietrze!!!! (mało co się nie udusiłam :D )
Popatrzyłam na zegarek o 13,02 i pomyślałam o wizycie adopcyjnej, że to właśnie teraz.
Bardzo dziękuje za wizytę. Same dobre wiadomości.
No to Baca może pakować swoje tobołki :D.

Czekamy na Jagienkę i decyzję co dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Baca jest od godz ok 11 w nowym domku:)Zawiozlysmy go z Jaga dzieki pieniazkom od Felki (baaardzo dziekuje).
Jechal jak zwykle grzecznie. Panstwo bardzo mili, dziecko widac przyzwyczajone do obecnosci psa. Baca zwiedzal,pil wode, nie byl szczegolnie zestresowany:):)
Musi byc dobrze!
Dziekuje wszystkim za pomoc i trzymanie kciukow, najwieksze podziekowania dla Ciebie Jaga, bo wiesz ze ja bym teraz tego nie ogarnela wogole!!!
No i oczywiscie dziekuje za wizyte przedadopcyjna i Felko-bardzo dziekuje za wszystko dla Bacy i nie tylko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...