Jump to content
Dogomania

Baca w typie podhalana po zmarłym właścicielu,w SWOIM cudownym domku:):):)


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poproszę o nowy tekst do ogłoszeń, zdjęcia ściągnę z wątku i namiary na osobę do kontaktu w sprawie psa.
W drugi dzień świąt posiedzę nad ogłoszeniami.

A na razie wszystkim życzę zdrowych i spokojnych Świąt.

PS Baca ma piękne fotki, może tym razem kogoś oczaruje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']Poproszę o nowy tekst do ogłoszeń, zdjęcia ściągnę z wątku i namiary na osobę do kontaktu w sprawie psa.
W drugi dzień świąt posiedzę nad ogłoszeniami.

A na razie wszystkim życzę zdrowych i spokojnych Świąt.

PS Baca ma piękne fotki, może tym razem kogoś oczaruje :)[/QUOTE]
Baca jest przepięknym psem o wspaniałym charakterze. Jest łagodny i delikatny, potrafi chodzic na smyczy, ciagle się uśmiecha i zaraża swoją pogodą ducha a jednocześnie spokojem wszystkich wokół. Uwielbia spędzac czas z ludźmi, pzytulać się i chodzić na wspólne spacery. Cieszy się każdą wspólną chwilą i każdym gestem wykonanym w jego stronę. Ma ok 5 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony, zdrowy i czeka na swoją rodzinę, która go pokocha już na zawsze.
Tel 505 929 773 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B]bahlsa[/B]... dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']zrobione :)
(wolę robić ogłoszenia niż gotować brrrr....)
linki do ogłoszeń wysłałam na maila podanego w ogłoszeniu[/QUOTE]
Dziękuję bardzo!!!
Dzisiaj był już pierwszy telefon. Państwo z Krosna, dom prywatny, Baca do środka, wczesniej mieli berneńczyka... tylko mają 3 letnie dziecko... Baca na dzieci nie był sprawdzany. Mają jeszcze dzwonić, wtedy wizyta i sami po niego przyjadą :)

[B]Znamy kogoś z Krosna???[/B] Żeby był w gotowości?? Państwo jeżeli się zdecydują to woleliby zabrać do teraz z tym okresie, ponieważ mają wolne kilka dni i mogliby pomóc Bacy się przystosować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']:Cool!: bardzo się cieszę!
Tylko skąd wsiąść dziecko, żeby sprawdzić Bacę? :evil_lol:[/QUOTE]

Musimy się w Krakowie zacząć rozmnażać :nerwy:

Państwo dzwonili potwierdzić, że są zdecydowani...

Szukamy kogoś w Krośnie... lecę ma mapę pomocy dogo. Może akurat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']:diabloti: to już poza moimi możliwościami.
I jak? Udało się kogoś znaleźć?[/QUOTE]
Wczoraj na szybko znalazłam JaMniś_jogi, ale ona chyba nie jest wolontariuszką, tylko po prostu jest z Krosna, dzisiaj już znalazłam wolontariuszkę jasdor1... zbaczymy, może któraś z dziewczyn będzie mogła. Taki okres jest, że niekoniecze ludzie spędzają go na dogo kurcze...

Link to comment
Share on other sites

Jagienko, a może facebook?
Mam tam konto ale nie umiem się poruszać.
Gdybyś znalazła kogoś z okolicznych miejscowości, to pokryję koszty dojazdu na wizytę przedadopcyjną.

Napisałam do Asior, może kogoś znajdzie, poza tym pomyślałam, że może GG ( wyszukać Krosno, popatrzeć na "dostępnych" i wpisywać wiadomość) albo może jeszcze na NK?

Edited by bahlsa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']Jagienko, a może facebook?
Mam tam konto ale nie umiem się poruszać.
Gdybyś znalazła kogoś z okolicznych miejscowości, to pokryję koszty dojazdu na wizytę przedadopcyjną.

Napisałam do Asior, może kogoś znajdzie, poza tym pomyślałam, że może GG ( wyszukać Krosno, popatrzeć na "dostępnych" i wpisywać wiadomość) albo może jeszcze na NK?[/QUOTE]
[B]bahlsa[/B] :loveu:
Jeszcze poczekam na odp dziewczyn, bo napisałam do trzech dopiero dzisiaj. I też chodzi o to, żeby ktoś doświadczony to zrobił. Na fb też mam konto (taka jestem super), więc jakby co to potem pogrzebię.

Link to comment
Share on other sites

Czytałam gdzieś, że właśnie na FB jest grupa osób które robią wizyty przedadopcyjne, tylko jak ją znaleźć?
Boję się, że jak to fajni ludzie to wezmą innego a Baca dalej będzie siedział.
Mówili, że będą czekać na wizytę?

PS napisałam jeszcze do pomóżpomagać i Collie. Poprosiłam o kontakt z Tobą, jeżeli będą w stanie pomóc w wizycie.

Edited by bahlsa
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli by coś się nie udało [ tfu, tfu - wszystko się uda] to do mnie możecie pisać po bannerek, że potrzebna wizyta, albo coś. Najlepiej na pw :) Trzyamam mocno kciuki, to już drugi podhalan który dostał właśnie teraz szansę, więc trzymam i zaciskam podwójnie kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Jeżeli by coś się nie udało [ tfu, tfu - wszystko się uda] to do mnie możecie pisać po bannerek, że potrzebna wizyta, albo coś. Najlepiej na pw :) Trzyamam mocno kciuki, to już drugi podhalan który dostał właśnie teraz szansę, więc trzymam i zaciskam podwójnie kciuki! :)[/QUOTE]
Dziękuję :) mam nadzieję, że to nie Ci sami ludzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...