Jump to content
Dogomania

Baca w typie podhalana po zmarłym właścicielu,w SWOIM cudownym domku:):):)


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ależ ja tam nic wiele nie wiem, wiem tyle ile widziałam na własne oczy :cool1: idziemy sobie idziemy zerkam a tam Baca sobie rozłożony chrapie na podjeździe :) jak wstał to rany, normalnie się zakochałam:loveu: potężny, bielutki, ogonek piękny taki wyczesany tylko by się go tuliło i tuliło :) niczym ale to niczym nie przypomina tego biedaka co był na pierwszych zdjęciach. Ogon dumnie nosił do góry, nawet szczeknął na nas :cool3: nie chciałam się zatrzymywać bo była nas cała zgraja psów więc tylko tyle mogę powiedzieć no chyba, że JaMnIŚ_Jogi cos więcej zauważyła bo też z nami była :razz:

Link to comment
Share on other sites

Oj teraz już nie biały, raczej kremowo a miejscami brunatny a to z powodu tego że dostał napadu kopania dołków w ziemi dookoła domu. Już są 4 po jednym z każdej strony i Bace można zastać w którymś z nich w zależności od pory dnia tzn, z której strony świeci słońce :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzeszko']Oj teraz już nie biały, raczej kremowo a miejscami brunatny a to z powodu tego że dostał napadu kopania dołków w ziemi dookoła domu. Już są 4 po jednym z każdej strony i Bace można zastać w którymś z nich w zależności od pory dnia tzn, z której strony świeci słońce :cool3:[/QUOTE]U mnie odkopali już fundamenty przy garażu!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No tak właśnie wczoraj tylko wieczorem Baca naogladał się kolegów jak spacerują i sam zapragnął wolności, wylazł pod bramą i tyle go było widać. Więc proszę wszystkich z Krosna lub okolic jak zauważą Bacę o kontakt. W każdym razie cały czas go szukam.

::::::::Wczoraj tj. 16.03 w miejscowości Głowienka uciekł pies rasy mix owczarka podhalańskiego, prawdopodobnie kierował się w stronę Szczepańcowej. Pies niegroźny, raczej nieufny. Na obroży (szeroka zielona) posiadał pojemnik koloru żółtego z adresem i nr. telefonu. Osoby mające jakiekolwiek informacje lub które go widziały bardzo proszę o kontakt.
Kontakt: 530 971 937 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

W ogłoszeniach pozwoliłem sobie zamieścić powyższe zdjęcie.

Edited by orzeszko
Link to comment
Share on other sites

Psy z Krosna sa wywozone ostatecznie do Leska. Z tego co dowiedziałam sie w wydziale mają w Krośnie swoje przytulisko. Psiaki sa szczepione itd., jest organizowana akcja adopcyjna i dopiero jesli wszystko nie zda rezultatow trafiaja do schroniska. Mam numer do Pana, ktory wie jakie psiaki sa w przytulisku, po 12 powinien byc dostepny pod tym nr.
Czy panstwo byli sprawdzic to przytulisko????
Jesli tam Bacy nie ma tzn ze sie dalej gdzies blaka:(:(
Chyba ze ktos go znalazl,ale skoro mial adresowke to pewnie by ktos dzwonil...Baca nie jest psem ufnym do obcych ......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...