Jump to content
Dogomania

Mamuśka i szczeniaki w domkach! :)


Uru

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia się odnalazła!
Jest w schronisku od 14 lutego. zrobiłam dziś jej fotografie. Ona na CITO potrzebuje nowego miejsca. jest na 2 tygodniowej kwarantannie do 28.02,pózniej boks ogólny. ja wyjezdzam od 3-9 marca! mało czasu. ogloszenia pojda w siec jak tylko dotrą do mnie zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

jest na kwarantannie wiec ma status znalezionej. konkretnie jak, nie wiem. dopytam w weekend.
ludzie do niej jutro podpisza mi pamiery zrzeczenia sie suki na mnie, w sensie na fundacje. dopiero jak podpisza powiem im ze od wtorku jestw schronie a zapewniali mi 3krotnie,ze jej tam szukami. sciemniaja wiec nie zdziwilabym sie jesli sie okaze ,ze to oni ja tam zawiezli i powiedzieli ,ze znaleziona.

Link to comment
Share on other sites

Xmatrix,plis pomocy ze szczeniakami. jesli macie jakies zgloszenia o adopcje prosze przekierowywuj do mnie. caly czas 2 nam siedza. ludzie dzwonia ale co wysle foty to milcza;/ niestety te dwa ostatnie nie sa tak piekne jak te o umaszczeniu bernardyna...

Link to comment
Share on other sites

Jesli na "wczoraj" nie zglosi sie w sprawie adopcji sunki,czyli doroslej mamuski, chetny dt lub ds z wrocka wioze Malutką do konstantynowa łódzkiegi. dom fajny, tylko dalekoo. opcja jest taka,ze Ruda musialaby sie polubic z druga suka a raczej tamta sucz musialby polubi Malutką, bo Malutka lubi totalnie wszytskooo i wszystkich, lacznie z kotami.
Zatem jedziemy w niedziele na wizyte przed adopcyjna z nasza sunka, jesli bedzie wszystko ok zostanie a jesli nie, niestety wroci do schroniska:(
oby sie udalo!

Dzis wieczorem jeden z dwóch szczeniakow jedzie do domku wiec na stanie zotaje jeden!prosze brac bo już koncówka;)

Link to comment
Share on other sites

Poznałam dziś osobiście Rudą i się zakochałam! To jest przecudna suka, kontaktowa, zrównoważona, otwarta, przyjazna, wielka przytulanka dla każdego, dla rodziny z malutkimi dziećmi, dla rodziny z rozbrykanymi dziećmi, dla rodziny bez dzieci - no dla każdego i dla mnie też! Co więcej, bawi się piłką ładnie, ale zna kolejność - raz ona raz Odiś (choć Odiś potem zabrał swoją pikę i poszedł, bo to jego piłka) i ignoruje małe wredne szczekaczki (czyt. Puśki) - no cudo!

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś zaszczyt poznać sunię. Jest po prostu[SIZE=5][COLOR=red][B] CUDOWNA :loveu:
[/B][SIZE=2][COLOR=black]jeszcze takiego wielkiego przytulaka w życiu nie widziałam. Mimo ,ze wolę małe psy , to w tej laluni zakochałam się.[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]Trzymam kciuki za ew.DS.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ruda vel Malutka jest naprawde fajniusia wyciagalam ja z boksu troche sie bała psina nigdy w zyciu chyba grzebienia nie widziala bo to co z niej wyłaziło to masakra ale lezała dzielnie , strasznie miziasta dosc mocno zdezorientowana cała sytuacja , ale Basiu pocieszyłas mnie ze nawet piłeczka sie chciala bawic

Link to comment
Share on other sites

moi mili, dziekuje,ze choc troszke sie w temacie Malutkiej tutaj ruszylo, ze ja pokochaliscie. mam nadzieje,ze pamiec o niej nie pozwoli wam nie dzialac na jej rzecz.

jutro nie jedziemy do konstatynowa. po wielu kolejnych godzinach rozmow uznalismy,ze nie ma sensu. pies Panstwa z Konst. jest bardzo problemowy, jego negatywne zachowanie wobec innych psow nie wynika z roztargnienia i mlodzienczego wigoru ,jest juz wg.mnie powaznym zaburzeniem behawioralnym. pies zostal zaniedbany pod katem szkolenia.stal sie dodatkowo psem jednego pana i wieksza czesc rodziny poza jednym panem nie ma nad nim kontroli. wykazuje agresje przekierowana ze zwierzat na ludzi a przy tym jest mixem rotka z mastino neapolitano. wazy 60 kg, i to juz nie sa zarty. Malutka bylaby narazona na ataki tego psa. nie udalo sie doprowadzić wczoraj do pozytywnego zapoznania owego agresowa z innym psem mimo 3h podchodow. zatem nie widze nadziei . zalecilam tym ludzim natychmiatowe szkolenie zanim dojdzie do tragedii.

Dzis zalatwilam w schronie by Malutka od wtorku,od konca kwarantanny poszla mieszkac do boksu ogolnego-bo musi,jednak do samodzielnej 1dynki. Pani L. wyrazila zgode i zrozumienie dla takiej prosby,wiec mam nadzieje,ze nic nie stanie na drodze do realizacji.

wszystkich zainteresowany odsylam do jej wydarzenia na naszym fundacyjnym face booku tak by moc rozlaszac ja wsrod swoich znajomych
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=355377414502217&set=o.224699910954293&type=1&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

Sunia juz w nowym domku:) przed wczoraj bylam u mlodych ludzi na przedadopcyjnej w sprawie ostatniego szczeniaka. wspominalam im jednak o ich mamie. kazalam sie przespac w ogole z mysla o checi posiadania psa. mieli czas do 1 marca do dnia szczepienia szczeniaka. dzis zadzwonili,ze chca dac dom Sunce, ze szczeniak ma wieksze szanse adopcyjne itd. zatem dzisiaj Malutka pojechala do domeczku. mieszka w mieszkaniu duzym w kamienicy, rejon to nadodrze. ma za kumpla kota:)
Sunia ma mnostwooo futra, dzis ja czesalismy lecioalo i lecialo. juz z nowymi ludzmi na spacerze znowu bylo czesani i znowu masa.

sterylke umowie w schronie pewnie na czerwiec-niech bedzie. po 9 marca skoczymy z miska do groomera, teraz tylko czesanko. na kapiel przyjdzie czas:)
aha, z domem podpisalam na ta chwile papiery tymczasowe. jak wszystko bedzie git przejdzie w staly.

caly czas do adopcji jeden szczenior:)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/szczeniak.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2113/szczeniak.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...