Jump to content
Dogomania

WITAM ! - Dolaczamy do szeregow :)


Jagusia

Recommended Posts

Witam!

Wlasnie dolaczylam do forum i pozwolicie, ze sie przedstawie :). Jestesmy z Gdyni tzn.: ja i psiunia, a dokladniej ponad 1,5 roczna sunia (Husky). Ciesze sie, ze istnieje taka grupa i zaluje, ze na ta trafilam tak pozno:). Moja sunia - Keni tez pewnie zaluje, a najbardziej chyba, ze jej pani poznala dopiero teraz przepisy na ciasteczka :D . Pozdrawiamy!

Jagusia wraz z drzemiaca Keni

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za tak serdeczne powitanie :). Keni tez sie cieszy, ze bedzie miala nowe kumpele i nowych kumpli:). Im wiecej tym lepiej :lol: . Mamy nadzieje, ze duzo czasu pozwoli nam sie tu szybko zadomowic:). Wczoraj cala nocka zeszla na czytaniu postow, ale zostalo mi jeszcze bardzo duzooo... :). Pozdrowionka!!

Jagusia z Keni

Link to comment
Share on other sites

Witam nazywam się Anka i mam 5 miesięcznego samojedka kinga:)napisz gdzie mieszkasz w Gdyni może jesteśmy sąsiadkami:)

jakiś wspólny wypad do lasku mogłybyśmy sobie zorganizować. Ja często startuje od strony ulicy Swarzewskiej na Witawkę i z powrotem.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witamy Was pięknie, ale ja mam pytanie do moderatorów- Metros i tego gościa... jak mu tam, Payooka- dlaczego pozwalacie, żeby każdy nowy zakładał sobie topic? Starczy, że Horyzont, sobie zakłada ile chce topiców, a w końcu jest temat nowe twarze- czemu nowi się tam nie przedstawiają? Potem jest tak, że tematów są setki, znaleźć coś szybko się nie da i jest kłopot. Ja na przykład szukam teraz czegoś o brudzie i co- mam przejrzeć wszystko? :o To tak nie może być!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Aniu mieszkam na Pustkach Cisowskich wiec niedaleko, tylko na spacerki chodze tutaj do mnie do lasu (za blokiem :)). Ze spotkaniem chetnie tylko ta moja ma teraz grzybice i nie wiem w sumie, czy nie moze zarazic innego psiaczka. Ale jak cos to chetnie:).

I jeszcze raz dziekuje wszystkim za tak serdeczne przywitanko :).

Wojtas, bardzo Cie przepraszam, ze zrobilam cos nie po Twojej mysli, ale czegos nie rozumiem, czy to forum sluzy tylko jakims waznym informacjom, czy ma na celu tez zaprzyjaznianie sie ludzi ze soba, ktorzy jakby nie bylo maja duzo wspolnego. A jeszcze jedno, czemu chcesz czytac wszystkie posty, ja chociaz jestem tu od kilku dni szukam wszystko przez "szukaj" i nie mam zadnego problemu. Pozdrowionka.

Jagusia i Keni

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Chciałam ładnie się przywitać z wami wszystkimi..........

Może coś o mnie........ Miałam małą hodowlę domową Malamutków.....

Niestety już nie... Po przeprowadzce komuś nie podobały się urocze wycia moich psiaków i niestety skończyło się to tragicznie. Ktoś użył trutki.....i nie dało się już uratowac mojego ukochanego Demona. Suczki miały więcej szczęścia i przeniosły się na wieś, żeby tam pozostać przez resztę swojego życia. A ja potwornie tęsknię za moimi maciaputkami..........i w duchu klnę na okrucieństwo ludzi.......

I kiedyś, kiedy tylko uda mi się zmienić miejsce zamieszkania na pewno zamieszka ze mną Malamut. Tak po cichu marzy mi się ciemno rudy.........

Troszkę zasmuciłam..................

Ale już się do was uśmiecham i myślę, że choć teraz nie posiadam takich piękności w domku, to mogę sobie tutaj chociaż poczytać o ślicznotach... , ale i tak chciałam się przywitać!! :lol: :lol: :lol:

Aneta

Link to comment
Share on other sites

No ja szpica nie mam.........ani nic co by go przypominało, ale jak widać wytrzymują ze mną szpicomaniacy jakoś(za co dziękuję)....

Przykro mi z powodu Twoich piesiów :cry: ....no i mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła...

Ach, i najważniejsze: Witaj!!!

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!! To i ja się przedstawię

Jestem Banjo. Fajowo że jest takie miejsce gdzie mogę poczytać o najcudowniejszych zwierzakach czyli malamutkach i huskich.

Tak jak Wadera mam nadzieję, że już niedługo (po przeprowadzce) rodzinka powiększy mi się o malamutka. Jak na razie czytam czytam i się uczę jak dobrze wychować takiego psiaka.

Teraz mam dwa pieski i kotka, ale zostają w starym mieszkanku.

Mam nadzieję, że doradzicie mi gdzie znaleźć malamutka dla początkującej osóbki, która liczy na wystawy i wyścigi.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!! To i ja się przedstawię

Jestem Banjo. Fajowo że jest takie miejsce gdzie mogę poczytać o najcudowniejszych zwierzakach czyli malamutkach i huskich.

Tak jak Wadera mam nadzieję, że już niedługo (po przeprowadzce) rodzinka powiększy mi się o malamutka. Jak na razie czytam czytam i się uczę jak dobrze wychować takiego psiaka.

Teraz mam dwa pieski i kotka, ale zostają w starym mieszkanku.

Mam nadzieję, że doradzicie mi gdzie znaleźć malamutka dla początkującej osóbki, która liczy na wystawy i wyścigi.

No to witamy!!!

ja Ci raczej nie doradzę....ale wiem, że duzo dogoamniaków ma hodowle ładnych psiaków.....

Nic już więcej nie piszę bo wyjdzie, że to reklama :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...