Jump to content
Dogomania

ROKI (Kumpel)- ONek po potrąceniu - kolega Dredowej suni - OSTROWIEC


Viris

Recommended Posts

[quote name='Viris']Dziękujemy za odwiedzinki ;)


Rokuś w DT odwala takie numery, że aż im zazdroszczę. Spodobała mu się psia dziewczyna - [B][I]chodził podobno po wybiegu jak kogut, prężył się i prostował[/I][/B] ;D wyobrażacie to sobie???? CUDAK :)[/QUOTE]
Chciałabym to zobaczyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris'](...) Rokuś w DT odwala takie numery, że aż im zazdroszczę. Spodobała mu się psia dziewczyna - chodził podobno po wybiegu jak kogut, prężył się i prostował ;D wyobrażacie to sobie???? CUDAK :)[/QUOTE]
Czujesz wiosnę Rokuniu. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[LIST]

Wklejam to co odzyskane:


Ziutka: [QUOTE]
[/LIST]
A może jakaś super sesja foto do ogłoszeń, hmm ?
[LIST][/QUOTE]



Viris: [QUOTE]
[/LIST]
No właśnie nie jest to takie proste ;( Roki panicznie boi się smyczy - ale na prawdę PANICZNIE, nie ma mowy więc o spacerku w słoneczny dzień tak jakby to wypadało. Zdjęcia w kojcu odpadają, w domu - obecnie po próbie smyczowej - DT odbudowuje zaufanie. Dodatkowo DT jest oddalone o kilkadziesiąt kilometrów (a ja swoją drogą teraz na drugim końcu Polski siedzę). Za ok tydzień planuję wybrać się z Wiolką do Rokiego z zapasem karmy - mam nadzieję że uda nam się ustrzelić kilka zdjęć - ale tak bardzo marzy mi się fajny plener - tylko co z tego - marzyć to ja sobie mogę, a ktoś tego psa mocno skrzywdził. Nie mam w okolicy ogrodzonego terenu aby Rokusia wypuścić na wybieg, żeby dało się zrobić dobre zdjęcia ;/
[LIST][/QUOTE]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Niestety już po odwiedzinach. Hrabia nie raczył nawet wyleźć z budy do złej ciotki co po weterynarzach ciąga i tyle go widziałam :( Nie będzie zdjęć niestety.

Zawiozłam 20 kilo chappi (Bo Roki uwielbia czerwone kulki z tej karmy właśnie) i zostawiłam 90 zł DT na szczepienia i korpusy czy co tam będzie trzeba psiakowi.

Niestety potrzebujemy konsultacji (choćby mailowej) z jakimś behawiorystą. Roki ma straszny problem ze smyczą. To nie jest normalne, żeby pies tak źle reagował na smycz, to jest straszne. Może ktoś go kiedyś chciał powiesić albo coś - najpierw biegał z krótką smyczką (jak od telefonu), żeby się przyzwyczaił że coś tam jest, potem doczepiona niewiele dłuższa, cienka smyczka spowodowała totalną HISTERIĘ i PANIKĘ - pies stracił zaufanie do człowieka i wycofał się ponownie ;/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...