Jump to content
Dogomania

Potrzebny Dom Tymczasowy lub stały!!!!


w-lenka

Recommended Posts

Przedstawiam wam psiaka-sunia ma ok 1 roku przyszła do schroniska z matka/siostra/kolezanka-poprostu innym psiakiem . który z socjalizacja nie ma problemu. Na począdku siedziały razem lecz od jakiegoś czasu sunia siedzi w innym boksie. Jej stan jest wciąż ten sam-psiak jest wycofany, bojaźliwy. Prawie nie ma z nim kontaktu. Nie wykazuje w ogóle agresji, a poddaństwo. Probowano pracowac z nim na smaczkach , wchodzac do kojca i podkarmiajac- sunia brala smaki ale nie nabierala ufnosci do czlowieka. Dzis wzielam ja na linke - sunia chodzila za mna,lecz wiecznie kryla sie miedzy moimi nogami.gdy kucalam, wchodzila mi pod posladki, jadla z reki. Czasami dostawala bezpodstawnie ataku paniki lecz gdy juz sie uspakajala potrafila jesc dalej. Piec spuszczony z linki znow mial problem z podejsciem do mnie. Mysle ze ma duze szanse na wyjscie z tej lekówki ale tylko pod warunkiem zmiany otoczenia ( dobrze dogaduje sie z innymi psami- ale jest wylekniona ich ujadaniem) i duzej ilosci pracy. Prosze zatem o pomoc w znalezieniu dt. Ja jestem u niej prawie codziennie ale to jej nie wystarcza!-wie ktos jak dodac fotki moge???

Link to comment
Share on other sites

nie nie ma w niej zadnej agresji. iey juz nie moze uciec o ktos stoi przed nia - to kladzie sie na plecy w poddanczej pozycjii, ostatnio dawala sie uz glaskac . ale jest jej trudno przelamac pierwsze lody by podejsc do czlowieka- zbliza sie ale nie podchodzi chyba ze pomoze sie jej linka. Wysylajcie na inne fora ja - prosze , mze zle skonczyc ten maluch - bo jej stan sie nie poprawia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...