Jump to content
Dogomania

BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??


bora1

Recommended Posts

[quote name='tajga6']słabo.., odległość ogromna jeśli chodzi o niewypały, czyli np duży konflikt z kotami itp...
Wyżej w poście podałam linki do grup pomocowych, trzeba często wrzucac i podbijać[/QUOTE]


chyba, żeby była możliwość sprawdzenia go tutaj na koty... Jakiieś odwiedziny w u zakoconej rodziny/przyjaciół, jesli uda się go wyrwać

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja go dziś na grupy wrzucałam i podbijałam, ale trzeba więcej , codziennie. Kto tam bywa, niech podbija. Jakieś namiary na płatny tymczas czy hotelik spróbujcie ustalić. Wtedy trzeba wpisać na fb, że miałby szanse, jeśli ludzie zadeklarowali by wpłaty

Link to comment
Share on other sites

Witam!

30 zł poleciao na konto wskazane na pw.

A z DT dla Bingo to strasznie biednie będzie. Ja sama szukam od jakiegoś czasu wraz z dziewczynami z wątku w mojej sygnaturce DT dla upodlonego Szarika! Niestety bieda z DT.

Z tego co wiem to Lilutosi ma wolne kojce, ale w domu nie ma już miejsca. Zapytajcie, może się uda. Ja niestety szukam tylko DT domowego.

Mogę jeszcze polecić hotel Terier koło Nowego Tomyśla, miejscowość LIpka...dalej nie jestem pewna Lipka Mała czy Lipka Wielka. Ale tam jest drogo, w tym, że dla psiaków z dogo jest jakiś rabat, kojce są ogrzewane, wyściełane w kocyki, mogą mieć rzeczy oddane przez opiekuna typu fotel czy zabawki. Zobaczcie dziewczny ten hotel. LInk do tego hotelu znajdziecie na ostatnich stronach wątku o Szariku. Może akurat....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...