Jump to content
Dogomania

BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??


bora1

Recommended Posts

ja z fb wpłacałam 100zł jakieś dwa, trzy dni temu (przekazałam datek od dobrej osoby), nie widzę w rozliczeniu, nie dotarły??
Już myślałam że wypali ten tymczas pod Częstochową, straszny żal... Macie szansę jeszcze uderzyć do prasy aby jakiś artykuł powstał? Lokalna i babska prasa oraz te szumne Fakty i inne, ogłoszenia tam też jakieś.
Chyba trzeba już zbierać na opcję nawet płatnego DT, nie ma co czekać. Jeśli w międzyczasie znajdzie się coś lepszego lub dom, to bedzie radość i kasa na leczenie, może starczy na inną biedę (wyciąganie tej suni od nich).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justyna Lipicka']a może faktycznie szukać pdt?[/QUOTE]
na PDT trzeba miec stale deklaracje a tu na razie tylko Dardamell deklaruje 50zl, a gdzie reszta? jak jakas now wyskoczy 300zl + karma +wet :/

przelewy uzupelnione, wczoraj nie siedzialam wogole na kompie

a Bingo dalej tam gdzie byl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dardamell']Jeżeli zdecydujecie się na płatny DT to pomogę deklaracją stałą 50 zł miesięcznie.
Właściwie jak się nie zdecydujecie to też, więc poproszę dane do przelewu.[/QUOTE]

To duża pomoc taka stała deklaracja! Trzeba szukać PDT lub hoteliku domowego, gdzie mają możliwość izolacji, bo Bingo zanim wyzdrowieje raczej musi być osobno aby nie zarażał. Ma nużycę czy jeszcze jakieś dziadostwo? Nie poruszam się dobrze po dogo, a wiem że tu najszycbiej można znaleźć polecony hotelik lub tymczas świadomy problemu. Kto jest bardziej biegły i ma tu sieć kontaktów, nich już szuka i wkleja info, bo to przyspieszy działąnia. Na fb trzeba rozsyłąć alarm, że brak odzewu i trzeba psiaka zabrać do miejsca płatnego zanim dokończy tam żywaota, może jeszcze więcej pieniędzy wpłynie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']ja też coś do stałych dorzucę...
zmieniać na fb że szukamy deklaracji na dt?[/QUOTE]
ogłaszać, ogłaszać czym prędzej i z głośnym alarmem, bo psiak nadal u tych ludzi cierpi! Czesto wrzucać na grupy - potrzeba deklaracji stałych, DT lub hotelik.
Trzeba zaznaczyć jakie jest ryzyko zarażenia innych zwierząt- to istotne ogromnie, zapytać weta jak na dziś wygląda ta sprawa.

Może już jest na tyle lepiej, że nie ma takiego zagrożenia, wtedy szybciej DT by się znalazł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milosnicy zwierzat']dziewczyny mam pytanie z nk
pwna pani zainteresowała się pieskiem
,,chcialam sie zapytac czy ten Pisesek Bingo z meliny Moglby do Niemiec przyjechac? i ile jeszcze potrzebne jest na jego leczenie?''[/QUOTE]

a jak by to mialo wygladac? przyjedzie po niego? zostawila jakies namiary?
mysle ze gdyby przyjechala to o paszport i czip nie bylo by problemu, bo Bingo ma troche kasy na swoim koncie,nawet w sobote bym to zalatwila, a koszty leczenia do konca pokrywam z tego co jest uzbierane a to napewno wystarczy ;)
kwestia zostawienia mi nr rachunku i kontaktu np mailowego i tel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']a jak by to mialo wygladac? przyjedzie po niego? zostawila jakies namiary?
mysle ze gdyby przyjechala to o paszport i czip nie bylo by problemu, bo Bingo ma troche kasy na swoim koncie,nawet w sobote bym to zalatwila, a koszty leczenia do konca pokrywam z tego co jest uzbierane a to napewno wystarczy ;)
kwestia zostawienia mi nr rachunku i kontaktu np mailowego i tel.[/QUOTE]

zaraz napisze wiadomość i poproszę o nr telefonu

Link to comment
Share on other sites

Trzeba dokładnie ustalić czy ta pani z Niemiec chce go do siebie do domu adoptować i po niego przyjedzie i będzie w stałym kontakcie na temat losów i zdrowia psiaka z Borą. Wtedy ok, stały kontakt, zdjęcia itd. Czy też miałaby to być akcja umieszczania gdzieś w Niemczech psiaka, a to już słabe i nie godziłabym się na to za nic.

Grup pomocowych na fb jest trochę, wrzucanie tam apelu z linkiem do wydarzenia zwiększa ilość osób, które dowiadują się o sprawie. Bez tego trudno rozreklamować apele pilne. Postaram się tu wkleić linki

Linki do kilku grupp FB:
[url]http://www.facebook.com/groups/136574843065488/[/url]

[url]http://www.facebook.com/groups/239026859466277/[/url]

[url]http://www.facebook.com/groups/288822797798819/[/url]

[url]http://www.facebook.com/groups/psiegranemarzenia/[/url]

[url]http://www.facebook.com/groups/Fansofanimals/[/url]

[url]http://www.facebook.com/groups/110014355730871/[/url]

Edited by tajga6
Link to comment
Share on other sites

napisalam do tej Pani i zobaczymy, milosnicy dzieki za info i za to ze Wstawilas Binga do swojego profilu na nk

edit
Pani by chciala Binga adoptowac, ale mieszka 45km od Hanoweru i znow sie wszystko rozbija o transport, to jest bardzo daleko, a Pani ma malego synka i rzadko bardzo bywa w Polsce.

Edited by bora1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']napisalam do tej Pani i zobaczymy, milosnicy dzieki za info i za to ze Wstawilas Binga do swojego profilu na nk

edit
Pani by chciala Binga adoptowac, ale mieszka 45km od Hanoweru i znow sie wszystko rozbija o transport, to jest bardzo daleko, a Pani ma malego synka i rzadko bardzo bywa w Polsce.[/QUOTE]

Najlepiej z nią porozmawiać, może przez skypa, bo to b. istotne. Zapytać, kiedy będzie w Polsce, czy jest świadoma stanu Binga itd. Jeśli wszystko by było ok, dobry kontakt, uzgodnienia co do umowy adopcyjnej i stałego kontaktu (też z przesyłaniem kopii info od weta), rozumiesz, ten jedyny wymarzony dom to może z uzbieranych pieniędzy da się taki transport zorganizować. .. Może wtedy warto podjąć działąnia. Napiszę do jednej osoby, która właśnie wraca z Niemiec, może ma jakieś kontakty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']pozostaje jeszcze kwestia kotow, Pani ma ich 5, chyba nie wart ryzykowac bo nie wiem jak Bingo do kotow a to jednak bardzo daleko :shake:[/QUOTE]
słabo.., odległość ogromna jeśli chodzi o niewypały, czyli np duży konflikt z kotami itp...
Wyżej w poście podałam linki do grup pomocowych, trzeba często wrzucac i podbijać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...