Jump to content
Dogomania

Pomocy moja sunia po moim wyjeżdzie sika w domu i nie słucha nikogo:(


olala86

Recommended Posts

Witam wszystkich dawno mnie tu nie było mam straszny problem z moja suczka która została z moja rodzina w pl a ja musiałam wyjechać za granice:( Niestety nie mam możliwości aby sunie zabrać ze sobą aa strasznie to przezywa. Ozzy ma juz ponad 7 lat zawsze była zemna niestety byłam zmusona sie z nia rozstac jest pod dobra opieka moi rodzice i siostra doskonale sie nią opiekują niestety sunia niechce wychodzić na podwórko. Po moim wyjeżdzie zamkneła sie w sobie nie słucha nikogo a jak chcą ją wziąsć na siłe na podwórko sunia warczy i ucieka nic nie pomaga ani smakołyki ani prośby. Moze macie jakieś rady jak ja okiełznać i pomóc jej zaakceptować fakt że mnie niema sunia cały czas ma towarzystwo zostaje w domu na 2- 3 godz sama z dwoma innymi psami i kociakiem nie powinna aż tak odczuwać tęsknoty. Rodzice sa już dość mocno zdesperowani bo nie wiemy co robić żeby nie było z nią problemów nie załatwia się na podwórko nie chce wychodzić często sika w domu przestała sygnalizować chęć wyjścia na spacer całe dnie potrafi przespać na moim łóżku i nikogo nie dopuszcza do siebie. Strasznie się martwię i nie wiem co zrobić a jak narazie niunia nie może ze mną tu przyjechać jeżeli macie jakies rady bardzo prosze piszcie .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jedyna dobra rada - spotkanie Twoich rodziców z behawiorystą. Nie ma chyba innej możliwości, a walczyć z psem o wyjście na spacer, nic nie da. Błąd popełniony był gdzie indziej - nie zdrowa więź psa z Tobą, niestety. Sam walczę z problemem gdy pies zostaje w domu a mnie nie ma... Nie mówiąc już żeby z kimkolwiek odszedł na smyczy gdy jestem w pobliżu - zapiera się jak koń.

Link to comment
Share on other sites

Mozna też spróbować :
[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=6568[/url]
nie jest oczywiscie w 100% skuteczny w każdym wypadku ale u wielu psiaków łagodzi objawy depresyjne ( związane np z rozłąką)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...