Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='dogomanka_']jak mi kasy styknie i nie będzie jakoś bardzo daleko, jak np do Bobolina, to chyba się skuszę. :D i kupimy sobie pink elephanty. :diabloti:[/QUOTE]
Nawet jak Bobolin to możemy jechać wtedy razem, np z Katowic. :) Oczywiście, a raczej pink elemy!
[quote name='Okamia']Bleah :P Lans na to że są takie sweet różowe?:P[/QUOTE]
Nie, nie, pink elephanty mają po prostu swoją historię. : D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Buell']Jestem jestem, ostatnio taki sajgon że nie mam czasu kompa włączyć...
Mi podany termin baaardzo pasował i Bobolin albo okolice (morze) również.
We wrześniu to nie wiem czy będę miał wolne a urlop ja i Sylcia mamy w druga połowa sierpnia i wtedy planujemy wyjechać z ogonami gdzieś.
Będę miał chwilę to poczytam - od ostatniej wizyty kilka stron siępojawiło więc jeszcze w temacie nie jestem ;)[/QUOTE]
Tomek, ja wiem, ja rozumiem, że podany termin bardzo pasował wielu osobom, ale to nie moja wina. Ja biorę się za organizowanie we wrześniu, bo wtedy dopiero jestem na miejscu. Co nie oznacza, że ktoś nie może zorganizować latem :cool3: Jedno,drugiemu nie wadzi :cool3:
Ja wymyśliłam to czemu jestem w stanie podołać :)
Ale prosze, pogadajcie z Sylcią i postarajcie się przyjechać :) Fajnie będzie, przecież wiesz :cool3:


A to, że jest tyyyyyle osób chętnych bardzo mnie cieszy :loveu:


[quote name='dogomanka_']no witaj Esterko. :-D ja się właśnie zastanawiam czy nie zakwalifikuje się do tej ostatniej grupy i nie przyjadę Was też we wrześniu odwiedzić. :-D tzn. jeśli jednak wybierzecie Sieraków, bo nad morze na pewno nie uda mi się pojechać. :eviltong:[/QUOTE]zapraszamy, zapraszamy :loveu:


[quote name='basia bonnie']kondomanka, jedź jedź w końcu! :smile:

Jeśli o mnie chodzi to miejsce obojętne, bo ważne, że z Wami! Chociaż lepsze okolice Sierakowa, bo do Bobolina jechać znów 15h mi się nie bardzo widzi, ale jak wybierzecie Bobolin to pewno i tam dojadę. ;-)[/QUOTE]Moja kochana :loveu: Ty z mamusią wszędzie, prawda ? :loveu:


[quote name='Talia']Ja na wrzesień jestem chętna :smile:[/QUOTE]suuuuper :multi:




A tak w ogóle, to nie wiem czy ktoś pamięta- jakiś czas temu, całkiem odległy już, obiecywałam, że NIGDY.. PRZENIGDY nie będę już nic organizować. Ale jakoś.... brakuje mi tego :loveu: Bo zorganizować swoje urodziny dla 7miu osób, czy inny wyjazd gdzieś dla naszej paczki, to nie to samo, co ZLOT DOGOMANIAKÓW dla większej grupy :loveu:
Jestem walnięta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Bleah :P Lans na to że są takie sweet różowe?:P[/QUOTE]
może poniekąd. :diabloti: ale tak jak Barabara pisała, one po prostu mają swoją sweet historię. :diabloti:

[quote name='basia bonnie']Nawet jak Bobolin to możemy jechać wtedy razem, np z Katowic. :) Oczywiście, a raczej pink elemy!

Nie, nie, pink elephanty mają po prostu swoją historię. : D[/QUOTE]
no tylko, że Bobolin to już wyższe koszty, ze względu na które odpadłam ze zlotu robionego przez Ulv, dlatego lepiej by mi pasowało gdzieś bliżej, poza tym ja nie lubię morza. :diabloti:


Tak jak Estera pisze, jeśli komuś nie pasuje jednak wrześniowy termin, a chciałby na zlot się wybrać jeszcze raz serdecznie zapraszam na śląski zlot. :D link w moim podpisie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem jestem;) Otóż jako, że zostałem mianowany organizatorem:D To oczywiście pasuje mi każdy termin od pon do pt;)...
Od 2 czerwca do 30 września mam wolny tylko weekend na początku sierpnia.

Ale dam rade:D

Więc jade Ja + gitara + może ktoś jeszcze??:D

No tak;P ja jako najstarszy zlotowicz;D najfajniej by było zorganizować tam gdzie były organizowane pierwsze zloty:D terenów spacerowych jest maaasa:P moge się dowiedzieć co i jak:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kochani!
Znaleźć ośrodek z tyloma psami nie było łatwo!
Ale udało się!
Pani z Bobolina jest chętna nas przyjąć- przypominam Bobolin jest nad morzem.
Drugi ośrodek jaki nas przyjmie odwiedziłam w ten weekend. Jestem zachwycona ośrodkiem, położeniem, domkami :)
Na terenie ośrodka miejsce na ognisko. Miejsce na grilla, murowane zadaszone. Dodatkowo ogromny namiot z kanapami, jakby zimniej było, tam nie wiało :) W namiocie sprzęt grający ze sporymi głośnikami, jakby Komcio miał dosyć grania i śpiewania :lol:
Są tam 3 duże domki, 3 pokoje w pawilonach, miejsca sporo. W ten weekend płaciliśmy 35 zł od osoby, bez dodatkowych opłat. Nad morzem cena taka sama 35 zł od osoby z tym, że 5 zł od psa.
W Jeleniu 35 zł od osoby i finito :)
Tutaj jest link do ośrodka: [url]http://www.wjeleniu.pl/index.php?id=1[/url]

Ośrodek "w Jeleniu" , Borne Sulinowo, Jeleń 40 :)

Ja jestem za Jeleniem, proszę o głosy. Czekam do końca tygodnia i rezerwuję termin- albo Bobolin, albo Jelen. To co ma więcej wygrywa i wtedy zakładam nowy wątek i zbieram ludzi :)
Termin 17-23 września, mam nadzieję, że dotychczasowym chętnym pasuje :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Komcio źle mnie chyba zrozumiałeś :cool3: Zlot bez Komciowego grania to nie zlot, więc grać i śpiewać... no kurczę no..... no musisz :lol:
Ale jak już się zmęczysz, albo nie będziesz w stanie to jest muzyka, której czasem brakowało :)
Wiem, że Ty tylko na dni powszednie :)

3:1 dla Jelenia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...