Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta_Ares']my będziemy chętni, jak będziemy mieli czym jechać

a co do miejsca to chyba Sieraków, choć tam nie bylismy [/QUOTE]pociągiem możecie. W ogóle nie ma takiej opcji żeby Was nie było!!! Martucha, tyle się nie widziałyśmy! Kto takie pyszne naleśniki będzie smażył z ciasta które ja wymieszam? (pamiętasz " wyjmij to jajko?" :eviltong: ) Kto będzie ze mną na plotuchy wkoło ośrodka chodził? :loveu:
Jeszcze Tomka mi tutaj brakuje, czemu się nie określił :placz:


[quote name='gops']dla mnie niestety wrzesień odpada , szkoda że ten zlot nie wypalił .
może za rok coś się uda .[/QUOTE]:-(


[quote name='dog193']Jeśli będzie Bobolin, to i my chętnie pojedziemy :smile:[/QUOTE]Bobolin jest ekstra miejscem jeśli chodzi o ośrodek, o morze, o właścicieli. Tylko bardzo szkoda, że miejsca spacerowych nie ma. Tylko nad morze, po plaży i z powrotem. Po lesie się nie nabiegamy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Esti - Sieraków u Babuni i Wnusi??:P
Wstępnie się pisze na oba miejsca - nie powiem że do Sierakowa mam bliżej (no raczej bliziuteńko xD) ale Bobolin = morze <3... zobaczę jeszcze jak z kosztami wyjdzie ;)[/QUOTE]
Niekoniecznie do wnusi i babuni. Tam bylo więcej ośrodków. ;-)

Jak na tą porę roku wolę Sieraków, ponieważ nad morzem będzie już raczej wygwizdów, a w Sierakowie wszystko jest otoczone lasami, są lepsze tereny spacerowe, 2 jeziorka bliziutko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Esti - Sieraków u Babuni i Wnusi??:P
Wstępnie się pisze na oba miejsca - nie powiem że do Sierakowa mam bliżej (no raczej bliziuteńko xD) ale Bobolin = morze <3... zobaczę jeszcze jak z kosztami wyjdzie ;-)[/QUOTE]Cześć dziewczyno!!! wieki Cię nie widziałam ! :cool3: Nie nie u wnusi i babusi. W Sierakowie jest sporo ośrodków, mam zapisanych kilka, będę dzwonić, pisać, pytać :)

Na razie mam sporo ośrodków do obdzwonienia. Pewnie część nie wynajmuje we wrześniu, część z psami, część będzie za droga. Jak zostanie mi mniejsza ilość- tylko ośrodki, które spełniają moje warunki- będziemy myśleć gdzie robimy :)
Na liście mam różne miejscowości- generalnie w Wielkopolsce. Ale i ode mnie z kujawsko-pomorskiego coś mam :eviltong:
Chociaż i tak czuje, że przy tym Bobolinie zostaniemy :diabloti:


[quote name='dogomanka_']a to jak wy się tutaj dalej na zloty umawiacie jakieś wrześniowe to ja zapraszam jeszcze raz na nasz śląski zlot do Siewierza. :-D link do wątku w moim podpisie. :smile:[/QUOTE] cześć Pola :cool3: Dogomaniacy który nie chcę we wrześniu, nie moga, lub mają dużo pieniązków i mogą tu i tu- to informacja dla Was! :eviltong:


Asia miłości ma :loveu: Cała reszta mogłaby się też odezwać: Mysia, Basia, Rose, Komarek, Unbebable, Atkaaa, Buell gdzie Wy wszyscy?!

Edited by Estera
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Asia miłości ma :loveu: Cała reszta mogłaby się też odezwać: Mysia, Basia, Rose, Komarek, Unbebable, Atkaaa, Buell gdzie Wy wszyscy?![/QUOTE]
Ale czułości! :-o :cool3: :loveu:


[quote name='Estera']wszyscy mają do dzisiaj traumę :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Okamia']Dziwisz się ??[/QUOTE]
A co ja mam powiedzieć?



Puk puk...

"- BABCIA WOŁA"

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek2: :mdleje: :flaming:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']
Bobolin jest ekstra miejscem jeśli chodzi o ośrodek, o morze, o właścicieli. Tylko bardzo szkoda, że miejsca spacerowych nie ma. Tylko nad morze, po plaży i z powrotem. Po lesie się nie nabiegamy :eviltong:[/QUOTE]

Ja bardzo chcę pojechać po prostu z psem nad morze :)
We wrześniu jeszcze jest ciepło, ale nie ma skwaru, który doskwiera na, a co dopiero psom (tutaj mi głównie o podróż chodzi), do tego turystów już nie ma - jak dla mnie same plusy :) Tak dawno nie byłam nad morzem, bardzo bym chciała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Ale czułości! :-o :cool3: :loveu:





A co ja mam powiedzieć?



Puk puk...

"- BABCIA WOŁA"

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek2: :mdleje: :flaming:[/QUOTE]
A ja nie jestem Twoją miłością? Ty tylko z Rose już? :placz::placz::placz:
[SIZE=1](BTW wiesz, że my dwie same zdjęcia z ostatniej imprezy nie mamy? Z każdym masz, tylko nie ze mną :placz:)[/SIZE]


[quote name='dog193']Ja bardzo chcę pojechać po prostu z psem nad morze :)
We wrześniu jeszcze jest ciepło, ale nie ma skwaru, który doskwiera na, a co dopiero psom (tutaj mi głównie o podróż chodzi), do tego turystów już nie ma - jak dla mnie same plusy :) Tak dawno nie byłam nad morzem, bardzo bym chciała.[/QUOTE]Mnie przekonywać nie musisz :eviltong: Ja polskiego morza latem nie lubię- mam uczulenie na słońce, na ludzi na plaży ( :diabloti: ), a we wrześniu będzie już puściej, chłodniej. Ja zawsze lubiłam i lubię do dzisiaj pogodę taką na długi rękaw, taka będzie we wrześniu właśnie.
Tylko ten brak miejsc spacerowych... No muszę się z tym przespać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']A ja nie jestem Twoją miłością? Ty tylko z Rose już? :placz::placz::placz:
[SIZE=1](BTW wiesz, że my dwie same zdjęcia z ostatniej imprezy nie mamy? Z każdym masz, tylko nie ze mną :placz:)[/SIZE][/QUOTE]
Oj oczywiście, że jesteś. :loveu: :loveu: :loveu:

[SIZE=1]A jak to się stało, że nie mamy razem zdjęcia? :-o

[SIZE=2]

Esti jak wrócę, czyli za 1,5 tygodnia, to podeślę Ci 2 ośrodki nad morzem, gdzie przyjmują z dużą ilością psów, jeden blisko Bobolina, opowiadałam Ci o nim niedawno. Może tam byłyby lepsze tereny spacerowe. :cool3:[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Oj oczywiście, że jesteś. :loveu: :loveu: :loveu:

[SIZE=1]A jak to się stało, że nie mamy razem zdjęcia? :-o

[SIZE=2]

Esti jak wrócę, czyli za 1,5 tygodnia, to podeślę Ci 2 ośrodki nad morzem, gdzie przyjmują z dużą ilością psów, jeden blisko Bobolina, opowiadałam Ci o nim niedawno. Może tam byłyby lepsze tereny spacerowe. :cool3:[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu:
To ja do Twojego powrotu ([SIZE=1]sesja telefoniczna będzie konieczna jak już odpoczniesz![/SIZE] :evil_lol: ) postaram się mimo wszystko zadzwonić do innych ośrodków, tych z Wielkopolski, aby w cenach się rozeznać :)


[SIZE=1]A zdjęcie mamy, ale my + ktoś. Same, tak same, tak intymnie.... nie [/SIZE]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem, ostatnio taki sajgon że nie mam czasu kompa włączyć...
Mi podany termin baaardzo pasował i Bobolin albo okolice (morze) również.
We wrześniu to nie wiem czy będę miał wolne a urlop ja i Sylcia mamy w druga połowa sierpnia i wtedy planujemy wyjechać z ogonami gdzieś.
Będę miał chwilę to poczytam - od ostatniej wizyty kilka stron siępojawiło więc jeszcze w temacie nie jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']
cześć Pola :cool3: Dogomaniacy który nie chcę we wrześniu, nie moga, lub mają dużo pieniązków i mogą tu i tu- to informacja dla Was!
[/QUOTE]
no witaj Esterko. :D ja się właśnie zastanawiam czy nie zakwalifikuje się do tej ostatniej grupy i nie przyjadę Was też we wrześniu odwiedzić. :D tzn. jeśli jednak wybierzecie Sieraków, bo nad morze na pewno nie uda mi się pojechać. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']kondomanka, jedź jedź w końcu! :)

Jeśli o mnie chodzi to miejsce obojętne, bo ważne, że z Wami! Chociaż lepsze okolice Sierakowa, bo do Bobolina jechać znów 15h mi się nie bardzo widzi, ale jak wybierzecie Bobolin to pewno i tam dojadę. ;)[/QUOTE]
jak mi kasy styknie i nie będzie jakoś bardzo daleko, jak np do Bobolina, to chyba się skuszę. :D i kupimy sobie pink elephanty. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...