Jump to content
Dogomania

? Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków.


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='magdola']Ja znam podobny, niestety oprócz 5 i 8 :) Dziwnów.
PS. Niestety ja nie dostanę chyba wolnego, więc nici z wyjazdu...:([/QUOTE]
Na ostatnim zlocie przekonaliśmy się, że wet w pobliżu jest bardzo potrzebny.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie :lol: i na razie sobie poobserwuję.
Ile jest tych domków, bo nie wiem czy się napalać i ilu osobowe one są ? mają łazienki czy trzeba gdzieś latać?, jest jakaś kuchnia czy ewentualnie knajpka gdzie można zjeść obiad?, jakieś zaopatrzenie w pobliżu?:???:
Może macie jakiś namiar internetowy na ten ośrodek to sobie poczytam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Jestem na zaproszenie :lol: i na razie sobie poobserwuję.
Ile jest tych domków, bo nie wiem czy się napalać i ilu osobowe one są ? mają łazienki czy trzeba gdzieś latać?, jest jakaś kuchnia czy ewentualnie knajpka gdzie można zjeść obiad?, jakieś zaopatrzenie w pobliżu?:???:
Może macie jakiś namiar internetowy na ten ośrodek to sobie poczytam :lol:[/QUOTE]

O wreszcie ktos jeszczet z Warszawy :-). Jedźcie:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']według mnie to chyba normalne że sie sprząta po psie szczególnie na terenie ośrodka i plaży ;)[/QUOTE]
Ja też uważam to za normalne jednak te parki pełne kup skądś się biorą :). Chyba, ze ktos z domu wynosi i rozrzuca haha :D
[quote name='Talia']Na ostatnim zlocie przekonaliśmy się, że wet w pobliżu jest bardzo potrzebny.[/QUOTE]
Taak.. Ja nie chce już szyć psa :).

[quote name='Shilomaniak']Jestem na zaproszenie :lol: i na razie sobie poobserwuję.
Ile jest tych domków, bo nie wiem czy się napalać i ilu osobowe one są ? mają łazienki czy trzeba gdzieś latać?, jest jakaś kuchnia czy ewentualnie knajpka gdzie można zjeść obiad?, jakieś zaopatrzenie w pobliżu?:???:
Może macie jakiś namiar internetowy na ten ośrodek to sobie poczytam :lol:[/QUOTE]
Lalala :). Kołujcie urlop pakujcie dinozaurzyce i do zobaczenia nad morzem!:):)

Link to comment
Share on other sites

yorek? A nie york? O. Właśnie - jak to jest poprawnie? Chyba sie nie odmienia, co?
Ja tam miałam Yorka a nie yoreka..chyba... To od Yorkshire więc raczej się nie odmienia?
Hmm...

Weterynarz na miejscu to jest duży plus :).. I pobliskie miasteczko też jest całkiem fajne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Tak - ja proponuję, żeby ktoś przejął organizację. Ulvhedinn chyba nie ma czasu i do tego nie wiadomo czy pojedzie. Podjęłabym się organizacji jednak nie mam stałego dostępu do internetu.
Co Wy na to?
Ulvhedinn?[/QUOTE]

tylko czy jest ktoś chętny ...

Link to comment
Share on other sites

Ja jak mówiłam- samą kasę mogę bez problemu zbierać. Mam swoje konto, dostęp 24h przez internet, raczej dużo wpłat tam nie mam, więc nie będzie ryzyka, że z czymś kasa od zlotowiczów się pomyli. Nawet jeśli ostatecznie bym nie jechała na zlot to nie jest dla mnie problem. Ale na nic organizacyjnego poza tym się nie piszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...