Jump to content
Dogomania

sunia w typie labka po szkoleniu oddana do raju na łańcuch (s.14)-prosimy o pomoc!


joanna83

Recommended Posts

Saba jest nadal u tych samych ludzi. Dostali czas na poprawienie jej warunków, bo oddać nie chcą dobrowolnie. Była u nich kolejna niezapowiedziana wizyta poadopcyjna. (Ola napiszesz od siebie kilka słów?) Saba nie stoi na łańcuchu, ale mieszka na podwórku, a raczej w stajni. Budy nie ma nadal (to był jeden z warunków jakie postawiliśmy w piśmie wysłanym do nich). Podobno pan ma jej budę zrobić. Generalnie Ola napisała, że suczka wygląda dobrze, jest wesoła i przywitała ją radośnie.
Tylko nie o taki dom chodziło dla Saby. Ona potrzebuje człowieka. Idzie zima. Będzie widywała swoich państwa jak wchodzą i wychodzą z ciepłego domku :(
Nie sądzę, aby Sabę udało się odebrać, chociaż mieliśmy nawet dla niej super DS tutaj w Białymstoku. Sprawa musiałaby się oprzeć o drogę sądową, a tak naprawdę nie została podpisana nasza TOZowa umowa adopcyjna, tylko jakaś zwykła z netu, więc nie bardzo mamy podstawy do tego. No chyba, że pies będzie w złym stanie...
Mam nadzieję, że kaszanka jest dumna ze swojej adopcji. Do innej suczki wydanej przez nią też nie ma kontaktu. Nie wiadomo co się z nią dzieje...
Dodatkowo kaszanka kilka tygodni temu adoptowała ze schroniska pod Warszawą sukę w typie asta, po czym następnego dnia zadzwoniła do wolontariusza, że ma po sukę natychmiast przyjechać, bo jest głupia i jak jej nie zabierze, to ona coś jej zrobi. Dziewczyny na szczęście zorganizowały szybko odebranie suni. Szkoda słów na takich ludzi...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joanna83']
Dodatkowo kaszanka kilka tygodni temu adoptowała ze schroniska pod Warszawą sukę w typie asta, po czym następnego dnia zadzwoniła do wolontariusza, że ma po sukę natychmiast przyjechać, bo jest głupia i jak jej nie zabierze, to ona coś jej zrobi. Dziewczyny na szczęście zorganizowały szybko odebranie suni. Szkoda słów na takich ludzi...[/QUOTE] kto by pomyslał,że tak Kaszanka wygląda :shake: Jawiła się tu jako miłośniczka zwierząt i DT a tu taka....kaszanka :mad:
Suni szkoda, bardzo :-(

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu pytałam kaszankę na fb, czy zamierza mi oddać zagarnięte pieniądze ze skarpety na biedne psy, niestety nie otrzymałam na to odpowiedzi (ani tym bardziej kasy), ale dostałam takie oto wieści o Sabie: że u Saby wszystko ok, wcale nie stoi na łańcuchu i jest wśród kochających NORMALNIE ludzi -tak określiła obecnych opiekunów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Jakiś czas temu pytałam kaszankę na fb, czy zamierza mi oddać zagarnięte pieniądze ze skarpety na biedne psy, niestety nie otrzymałam na to odpowiedzi (ani tym bardziej kasy), ale dostałam takie oto wieści o Sabie: że u Saby wszystko ok, wcale nie stoi na łańcuchu i jest wśród kochających NORMALNIE ludzi -tak określiła obecnych opiekunów...[/QUOTE]

dreag kaszanka zrobiła przelewy zwrotne tyle,że one nie wyszły z jej konta i nadal tam są (bynajmniej mój)....jak się upomniałam to mnie od tumanów wyzwała oraz innych "pięknych" słów użyła....dziwna jest :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...