Jump to content
Dogomania

sunia w typie labka po szkoleniu oddana do raju na łańcuch (s.14)-prosimy o pomoc!


joanna83

Recommended Posts

Przepraszam, ale muszę dopytać...
Dwie Panie, które usiadły w boxie prawie że na przeciwko wejścia... Które mówiły coś, że dobrze niech się z tym oswoi bo się boi ...(?) I podeszła bernardynka...
I wyszły potem w trakcie szkolenia...?

Bardzo proszę o podejście do nas w sobotę, niech Spajk oficjalnie pozna Sabę :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaszanka']a na ścianie jest mnóstwo fajnych zdjęć i kolaży - wpinam ten który najbardziej mi się spodobał :) oceńcie sami :
[URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/3158464/aga"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1416/69d2adae0019114e4f735914/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
[/QUOTE]
Mi baaardzo się podoba;).
Muszę i ja Was dorwać, może w sobotę lub niedzielę mi się uda;).
Kaszanka, masz zacięcie do szkolenia - szkol, szkol, co wyszkolisz, to Twoje;). A zdjęcia z 2007 roku bodajże:lol:.

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mageda']Przepraszam, ale muszę dopytać...
Dwie Panie, które usiadły w boxie prawie że na przeciwko wejścia... Które mówiły coś, że dobrze niech się z tym oswoi bo się boi ...(?) I podeszła bernardynka...
I wyszły potem w trakcie szkolenia...?[/QUOTE]

a tego to ja nie pamiętam :)

[quote name='Mageda']
Bardzo proszę o podejście do nas w sobotę, niech Spajk oficjalnie pozna Sabę :)[/QUOTE]

masz to jak w banku :)

Aga bardzo chętnie sie spotkam z Tobą - tylko boję się że Saba nic nie wyniesie z zajęć bo je całe przegadamy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczyny jest pilna sprawa -- dom dla Sabci sprawdzony, ludzie u siebie mają nawet konie uratowane przed żeźnią :( nie wiedzie im sie za dobrze - bo wszystkie pieniądze lokują w pomoc zwierzętom, Saba by była w domu, Pani na fotel po wcześneijszej suni która odeszła, wiec rezerwuje ją dla Saby, łańcucha nie ma..... ale ta odległość czy jest szans, że ktoś dołoży sie do transportu ? To jest 330 km. w jenda stronę !!!!!


PROSZĘ - pomóżcie szalonej Sabie dotrzeć do raju :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']na paliwko 20 zł mogę dorzucić (dam jaanna019 w sobotę 21.04)[/QUOTE]

dzięki - ja od siebie 50 zł :) na start - to już mamy 70 zł.




WSZYSTKIM PRAWOSŁAWNYM DOGOMNIAKOM - WESOLUTKICH ŚWIĄT :)

Edited by kaszanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Kaszanko napisz coś więcej o tym domku proszę :)[/QUOTE]

Słuchaj rodzina jest extra - wszyscy do mnie dzwonili i z każdym rozmawiałam, że na Sabę czekają. Mieszkają koło Radzynia Chełmińskiego, mają gospodarstwo na wsi. Mają odkupione 2 konie spezed żeźni, jeden jest bardzo chory - walczą o jego życie. Mają kurki, koty oraz jeszcze 2 kozy,które ktoś na stracenie przed zimą zostawił na polu na padnięcie bo jedna z nich już przestała mleko dawać ---- i oczywiście znalazły sie u nich na dożywocie. Niedawno odeszłą ich kochana dobermanka. Mają dosyś wysoką świadomośćo zapobieganiu bezdomności - bo rozpytywali już z samego poczatku czy Saba po zabiegu czy oni muszą o to zadbać. Gdzieś niedalego jakieś stawy są - mówią żę chodzili by z Sabą na pływanie - więc jak na labradorowe usposobienie - pies miał by u nich RAJ :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kaszanko[/B] kto robił wizytę dla Saby? Szczerze mówić mam pewne obawy co do tego domku. Skoro państwo mają tyle zwierząt i kiepsko u nich z kasą, to czy będzie ich stać na utrzymanie dużego psa? I jeszcze te kurki. Przecież Saba je zje w 5 sekund... Czy Ci ludzie mają doświadczenie w pracy z psami? Tyle pracy w to szkolenie włożyłaś. Nie chciałabym, żeby Saba była teraz wiejskum burkiem latającym wzdłuż płotu i dziamgoczącym na wszystko...

Link to comment
Share on other sites

Kurki są w zagordzie. Skad wiesz, że je pożre w 5 min. ?? Ona szalona jest ale ci powiem, że jak kota naszergo w spiżarce "dopadła" to wymiziała go aż od śliny się lepił - nie jest psem mordercą mniejszych - bo przynajmniej by go podgryzła. Asiu - mówimy o skromnych zasobach /( żadnych luksusach ale i o żadnej biedzie.

Wizyta wypadła znakomicie - rozmiwiałąm kilka razy z Olly - bo to ona robiła wizytę. Była zachwycona podejściem tych ludzi do wszystkich zwierząt-powiedziała że są odpowiedzialni, zgodni co do zasad, kochają zwierzaki ponad wszystko i maja warunki dla Saby, jak zresztą dla każdego psa, który uwielbiaświeże powietrze- aSaba do takich należy - ona w bloku się dusiła. Ja po rpzmowie z Państwem i z Olly - jestem ZA ( i to z dużych liter) :)

Link to comment
Share on other sites

Co do kurek, to jednak to nie to samo co kot i wystarczy łapą przycisnąć (wiem z doświdczenia, bo mój pies kocha kurki i dusi je w 2 sekundy z tej wielkiej miłości;)), ale skoro jest zagroda, to spoko.
Jakie są koszty transportu i jak wygląda stan kasy Saby? Szkolenie już opłacone? Czy pieniążki, które przelała dotarły na Twoje konto? Rozumiem, że państwo całości pokryć nie mogą, ale oczywiście dorzucą się do transportu?
Mam nadzieję, że Sabcia będzie szczęśliwa w nowym domku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...