Jump to content
Dogomania

SUNIECZKA JEDYNECZKA ma DS!!!!!!!!!!


Gosiapk

Recommended Posts

Jest przerażona, musiała przejść niezłą poniewierkę... ale coś z niej będzie tylko trzeba czasu.. Czy byłaby szansa uzbierać jakąś kasę na jej sterylkę na dogo? Ja kiepsko stoję finansowo :( I czy ktoś może polecić naprawdę dobrego, niedrogiego weta, który robi dobrze sterylki? Moją sterylizowałam na miejscu w Zabierzowie, ale ma problem z trzymaniem moczu teraz, wolałabym naprawdę poleconego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Jest przerażona, musiała przejść niezłą poniewierkę... ale coś z niej będzie tylko trzeba czasu.. Czy byłaby szansa uzbierać jakąś kasę na jej sterylkę na dogo? Ja kiepsko stoję finansowo :( I czy ktoś może polecić naprawdę dobrego, niedrogiego weta, który robi dobrze sterylki? Moją sterylizowałam na miejscu w Zabierzowie, ale ma problem z trzymaniem moczu teraz, wolałabym naprawdę poleconego człowieka.[/QUOTE]
a u kogo ? bo w tych okolicach jest 2....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Jest przerażona, musiała przejść niezłą poniewierkę... ale coś z niej będzie tylko trzeba czasu.. Czy byłaby szansa uzbierać jakąś kasę na jej sterylkę na dogo? Ja kiepsko stoję finansowo :( I czy ktoś może polecić naprawdę dobrego, niedrogiego weta, który robi dobrze sterylki? Moją sterylizowałam na miejscu w Zabierzowie, ale ma problem z trzymaniem moczu teraz, wolałabym naprawdę poleconego człowieka.[/QUOTE]

To może załóż jej osobny wątek, bo tu się zaraz zrobi młyn, i tam bedziemy zbierać na sterylke?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Jest przerażona, musiała przejść niezłą poniewierkę... ale coś z niej będzie tylko trzeba czasu.. Czy byłaby szansa uzbierać jakąś kasę na jej sterylkę na dogo? Ja kiepsko stoję finansowo :( I czy ktoś może polecić naprawdę dobrego, niedrogiego weta, który robi dobrze sterylki? Moją sterylizowałam na miejscu w Zabierzowie, ale ma problem z trzymaniem moczu teraz, wolałabym naprawdę poleconego człowieka.[/QUOTE]
Jeśli znajdziesz weta, który zrobi sterylke za rozsądną cenę, to Fundacja KASTOR pokryje koszt. Warunki do uzgodnienia.
Jeśli chodzi o nie trzymanie moczu, to po jakim czasie od zabiegu to się ujawniło ?

Link to comment
Share on other sites

moge Ci powiedziec tyle, co wiem
prawdopodobnie małych szczeniaków nie ma
sa podrostkli
ale wszystkie pieski sa małe - 3-4-5m, max 6 kg, nie wiecej

psów do uratowania jest - co najmniekj kilkanascie - na tym watku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-!/page93[/url]

sa ich zdjecia
do wyboru, do koloru

Lili, czy Ty weźmiesz nie szczeniaka, a maluniego pieska/suczke??

Jestem gotowa jechac w tym momencie, Pani Magda pomoze je wyciagnąc, ale musze wiedziec ile psów i gdzie je zawieźć

[quote name='Lili8522']A możecie napisać.

1. Ile tam jest jeszcze szczeniaków w Olkuszu?
2. Ile suczek
3. Ile psów do uratowania

bo szczerze mówiąc nie wiem nic z tego zamieszania...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Jest przerażona, musiała przejść niezłą poniewierkę... ale coś z niej będzie tylko trzeba czasu.. Czy byłaby szansa uzbierać jakąś kasę na jej sterylkę na dogo? Ja kiepsko stoję finansowo :( I czy ktoś może polecić naprawdę dobrego, niedrogiego weta, który robi dobrze sterylki? Moją sterylizowałam na miejscu w Zabierzowie, ale ma problem z trzymaniem moczu teraz, wolałabym naprawdę poleconego człowieka.[/QUOTE]

Czy ewentualnie będziesz w stanie zaweiść ją do jakiejś lecznicy do Krakowa na sterylkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Czy ewentualnie będziesz w stanie zaweiść ją do jakiejś lecznicy do Krakowa na sterylkę?[/QUOTE]

tak, jakos zorganizuje transport.
był tu u mnie wet sąsiad przed chwilą, twierdzi ze trzeba jej zrobic USG. U niego kosztuje 60zł, czy orientujecie się czy jest gdzies moze taniej?

Link to comment
Share on other sites

Ewu - my będziemy potrzebować pieniędzy
Pani Magda zaraz będzie wyciągać biedulki ze schronu,
My z wojtusiem za chwilę po nie wyjeżdżamy.
Nie mamy co z nimi zrobić, osoby, mogące je przyjąć prosimy o zgłoszenie się do mnie - kom 515192985 lub do wojtusia - 504236465
Błagamy o pomoc, bo nie mamy co z nimi zrobić....


[quote name='ewu'][B]UWAGA DARCZYŃCY[/B],
Dzwoniłam do domku , gdzie są szczeniaczki z Bukowna- bohaterowie tego wątku. Podziękowałam, za pomoc i opiekę nad maluszkami.
Powiedziałam o wsparciu finansowym i zbiórce pieniędzy na pieski.
[B]Pani Magda podziękowała i oświadczyła,że pieski utrzyma sama , odrobaczy na własny koszt a za szczepienia zapłaci druga Pani Magda, która pieski znalazła.
Pieniądze, które wpłyną ew. na moje konto mam przekazać na ratowanie innych piesków.[/B]
Jak wpłyną zamieszczę rozliczenie na wątku ale proszę o decyzję co z nimi zrobić. Czy odesłać Darczyńcom , czy wskażecie pieski , którym przekażę ew. wpływy?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że każdy, kto wyciągnął jakiegoś psiaka z tego wątku i ma go u siebie czy tam u znajomych na DT powinien założyć mu osobny wątek, na który nie będą wklejane informacje o innych psiakach, a linki do tych wątków powinny być wrzucane do pierwszego postu. Straszne zamieszanie się tu zrobiło i osobiście od ok 2 dniach nieobecności na dogo nie moge się już połapać gdzie jest jaki pies. Takie ogarnięcie wszystkiego byłoby bardzo czytelne i zrozumiałe. Bo tak to padnie pytanie "gdzie jest ten psiak" i kilka osób na to pytanie odpowiada, a wątek staje się coraz bardziej zagmatwany.

Link to comment
Share on other sites

Zaproszę jeszcze na tym wątku na bazarek dla Podopiecznych z Olkusza - zaglądać, podnosić, licytować :):) Fanty podarowała cioteczka Ewu :loveu:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/222468-Masa-bi%C5%BCutk%C3%B3w-ksi%C4%85%C5%BCki-wszystkiego-po-trochu-dla-Podopiecznych-z-Olkusza-do-13.02[/URL]

Link to comment
Share on other sites

z Zabierzowa jest niedaleko do Chrzanowa - polecam lecznicę na Mydlanej tel. 32-6233950.
Sterylizowałam tam dwie swoje suczki i płaciłam 250 zł. Sterylki przeprowadzone rewelacyjnie - rany czyściutkie, suche. Po roku nie widać nawet blizny. Jeśli piesek jest nieduży, to do Chrzanowa można dojechać busem (6 zł) lub pociągiem. W razie czego - na terenie Chrzanowa mogę służyć samochodem (podwieźć do lecznicy i spowrotem) ale tylko w drugiej połowie lutego.

W razie trudności dodzwonieniem się do lecznicy, mogę podjechać i ustalić termin sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']tak, jakos zorganizuje transport.
był tu u mnie wet sąsiad przed chwilą, twierdzi ze trzeba jej zrobic USG. U niego kosztuje 60zł, czy orientujecie się czy jest gdzies moze taniej?[/QUOTE]

USG jakiej części ciała i co wet chciałby w ten sposób sprawdzić?
Proszę napisz do Elik PW w tej sprawie, to się łączy ze sterylką jak rozumiem, więc może Kastor weźmie to pod uwagę. Zważywszy, że masz 2 lecznice w swoim mieście, to dojazd do innej lecznicy może istotnie podnieść koszty koszt badania np. w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Wydaje mi się, że każdy, kto wyciągnął jakiegoś psiaka z tego wątku i ma go u siebie czy tam u znajomych na DT powinien założyć mu osobny wątek, na który nie będą wklejane informacje o innych psiakach, (...) [/QUOTE]

dogomanka_ to bardzo słuszna uwaga.

dogomanka_ inofrmacje o suczkach, dla których założyłam ten wątek, są w pierwszym poście :)

[B]Proszę, aby informacje o pozostałych pieskach, wprowadzonych na ten wątek w kolejnych postach, przenieść na ich wątki. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przed chwilą rozmawiałam z Magdą, wyciągnęła z Olkusza 15 psiaków dla których trzeba szybko zanleść dt, jest znowu 7 szczeniaków, wszystkie wystraszone, zziębnięte i głodne. Bardzo proszę dzwońcie do Iwonki lub Wotusia, jeśli ktoś może pomóc w ich przetrzymaniu choć parę dni, bo Oni w tej chwili będę je od Magdy odbierać i nie ma ich gdzie ulokować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Dziewczyny przed chwilą rozmawiałam z Magdą, wyciągnęła z Olkusza 15 psiaków dla których trzeba szybko zanleść dt, jest znowu 7 szczeniaków, wszystkie wystraszone, zziębnięte i głodne. Bardzo proszę dzwońcie do Iwonki lub Wotusia, jeśli ktoś może pomóc w ich przetrzymaniu choć parę dni, bo Oni w tej chwili będę je od Magdy odbierać i nie ma ich gdzie ulokować.[/QUOTE]
Podałam dzisiaj Mamie Magdy nr ew. dt w Jaworznie.
Ja pojutrze wyjeżdżam na dwa tygodnie nie mogę pomóc:(
Swojego psa wiozę do Krakowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']A jaka to jest rozsądna cena?

To nietrzymanie zaczęło się ok 1,5 roku po zabiegu, trwało z pół roku i jakoś samo ustąpiło na szczęście, już z pół roku mamy spokój :)[/QUOTE]
w okolicach Zabierzowa są 2 lecznice..jedna w samym druga przy drodze na Bolechowice...tam za Usg tyle nie biorą, zwalszcza jeśli to bezdomniak...mogę zafonić jutro i wypytać ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']to jest cena za jeden zabieg - sterylizowałam w odstępie roku

zapytam, czy dla schroniskowych psów jest jakaś zniżka...[/QUOTE]

Dzięki, daj znać jak uda Ci się coś wynegocjować.


[quote name='kanna']w okolicach Zabierzowa są 2 lecznice..jedna w samym druga przy drodze na Bolechowice...tam za Usg tyle nie biorą, zwalszcza jeśli to bezdomniak...mogę zafonić jutro i wypytać ..[/QUOTE]

Świetnie, czekamy zatem na wieści.

Link to comment
Share on other sites

Maada, jak Wam idzie? Jak się oswoicie ze sobą, to porób jej trochę zdjęć i opisz jej zachowanie. Zaczniemy ogłaszać ok?

Missieek, czy możesz już powiedzieć coś więcej o nóżce suczki, która jest u Twojej Mamy? W ogłoszeniach trzeba napisać coś o tej nóżce i stosunku suni do ludzi i innych zwierząt, ogólnym stanie zdrowia, jej potrzebach, załatwianiu się w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...