Jump to content
Dogomania

SUNIECZKA JEDYNECZKA ma DS!!!!!!!!!!


Gosiapk

Recommended Posts

[quote name='missieek']no i sie troche pozmienialo

1. starsza jest u mamy, potrzebne DT

4. czarna matka jesli nic nie pomieszalam to z maluchem pojechala na dt w Skale

potrzebne pilnie dt dla podpalanego, malego pieska z dluzsza sierscia[/QUOTE]

I dla tej malutkiej suni podpalanej z wyciągniętymi sutkami (DT brak). Missieek, a czy rozmawiałaś z Beata K. z FB z Krakowa? Oferuje DT dla jednej małej suni.

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

Witam!Weszłam dziś na wątek i jestem przerażona warunkami tego schroniska i te małe bidule!!!Ja mieszkam pod Kielcami i mogłabym zostać awaryjnym domkiem tymczasowym,jeżeli nie znajdą się lepsze warunki dla psiaka,bo mogę tylko zaoferować ocieploną budę,wyłożoną słomą i kocem,pełna miskę i ciepłą wodę.

Link to comment
Share on other sites

hej, mogę wziąć jedną taką małą bidkę na DT i poszukac jej domu, ale dopiero w pn, na weekend wyjeżdzam :(
Dzis byla najzimniejsza noc, wiec jesli przezyly to mam nadzieje, ze do pn wytrwają.. No i nie mam jak jej przywiexc z Olkusza, nie mam auta.. macie szanse zalatwic jakis transport do zabierzowa?

Co z tym łaciatym malenstwem ze szczeniakami?

Link to comment
Share on other sites

Ja do poniedziałku mogę "coś" przetrzymać, ale czy jest możliwy transport do Skały? Dzisiaj nie dam rady już podjechać. W poniedziałek mogę podrzucić do Maady.
[quote name='Maada']hej, mogę wziąć jedną taką małą bidkę na DT i poszukac jej domu, ale dopiero w pn, na weekend wyjeżdzam :(
Dzis byla najzimniejsza noc, wiec jesli przezyly to mam nadzieje, ze do pn wytrwają.. No i nie mam jak jej przywiexc z Olkusza, nie mam auta.. macie szanse zalatwic jakis transport do zabierzowa?

Co z tym łaciatym malenstwem ze szczeniakami?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']hej, mogę wziąć jedną taką małą bidkę na DT i poszukac jej domu, ale dopiero w pn, na weekend wyjeżdzam :(
Dzis byla najzimniejsza noc, wiec jesli przezyly to mam nadzieje, ze do pn wytrwają.. No i nie mam jak jej przywiexc z Olkusza, nie mam auta.. macie szanse zalatwic jakis transport do zabierzowa?

Co z tym łaciatym malenstwem ze szczeniakami?[/QUOTE]

Ju hu!!! SUPER!!! :multi::loveu:

Może zechciałabyś wziąc tą maliznę czarną podpalaną? Nadal sierota siedzi w budzie w schronie... i ile po dzisiejszej nocy jeszcze życje :/ Proszę zadzwoń do Missieek w tej sprawie (tel. 504 060 219) Czy ktoś wie jaka jest odległość z Olkusza do Krakowa? Ok, znalazłam na zumi 40km w jedną stronę. Czy znasz w Krakowie jakąś firmę typu przewóz osób? I ile oni biorą za 1km?

Łaciatka i 2 szczeniory w drodze do DT w Warszawie. 2 szczeniory znalazły domy, take białe, małe kluski rozchodzą się jak bułeczki ;)

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta-t']Ja do poniedziałku mogę "coś" przetrzymać, ale czy jest możliwy transport do Skały? Dzisiaj nie dam rady już podjechać. W poniedziałek mogę podrzucić do Maady.[/QUOTE]

Genialnie!!! :multi:

Jak daleko jest Skała od Olkusza? Sprawdziłam 25km. Cholercia co tu robić? ... Do exschronu w Olkuszu nie każdy wejdzie, bo nie każdego wpuszczą :/

Czyli [B]szukamy kogoś z Olkusza lub okolic, kto móglby dzisiaj wyciągnąć tą czarną podpalaną suńkę i podrzucić do Skały (25km) do marta-t[/B]. A w poniezdiałek marta-t podrzuciłaby malucha do Maada do Krakowa/Zabierzowa na DT, gdzie mogłaby pozostać w oczekiwaniu na nowy dom! :)

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniesia']Witam!Weszłam dziś na wątek i jestem przerażona warunkami tego schroniska i te małe bidule!!!Ja mieszkam pod Kielcami i mogłabym zostać awaryjnym domkiem tymczasowym,jeżeli nie znajdą się lepsze warunki dla psiaka,bo mogę tylko zaoferować ocieploną budę,wyłożoną słomą i kocem,pełna miskę i ciepłą wodę.[/QUOTE]

Dzięki angiesiu! A jak dlugo ewentualnie mogłabyś przetrzymać bidę w budzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Niestety są na urlopie z synem ale jakby nie znalazł się nikt inny to może pomóc po 10 lutego.[/QUOTE]

Dzięki za sprawdzenie. :) i za to że nie jestes obojętna!

Szukamy nadal transortu do Skały lub w poniedziałek z Olkusza do Krakowa/Zabierzowa.

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...