Jump to content
Dogomania

SUNIECZKA JEDYNECZKA ma DS!!!!!!!!!!


Gosiapk

Recommended Posts

[quote name='Gosiapk']No dogociotki, żarty się skończyły! :mad:

Teraz raus jak jeden mąż na mój wątek! :cool3: Podnosić, kombinować, myśleć jak pomóc aż się mózgi zagotują i para pójdzie uszami:shock:! :evil_lol:

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222216-30C%21%21%21%21-MALUSIE%C5%83KIE-SUNIECZKI-szukaj%C4%85-DT-aby-prze%C5%BCy%C4%87-zim%C4%99%28Olkusz%29%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21"]Maleńkie sunieczki na dworze przy -30C!!! [/URL][/B]

I żadnego mi tu :scared: bo zaraz będzie :lmaa:[/QUOTE]
I ja przyszłam bo się Gosi przestraszyłam.:eviltong:
Biedactwa małe:-( W tym mrozie:-(
Chociaż podniosę.

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze, że maluchy już bezpieczne - wiem, że szykuje się DT w Warszawie.

Beata z Krakowa na FB proponuje DT dla małego psa/suni - ma dzwonić do Missieek jutro rano lub dziś po 20

wydarzenie już jest

[url]http://www.facebook.com/events/163487090430688/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Jak dobrze, że maluchy już bezpieczne - wiem, że szykuje się DT w Warszawie.

Beata z Krakowa na FB proponuje DT dla małego psa/suni - ma dzwonić do Missieek jutro rano lub dziś po 20

wydarzenie już jest

[url]http://www.facebook.com/events/163487090430688/[/url][/QUOTE]
Super, ze jest wydarzenie !!!
Może jeszcze ktoś sie zgłosi, bo wciąż nowe psiaczki przybywają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Jak dobrze, że maluchy już bezpieczne - wiem, że szykuje się DT w Warszawie.

Beata z Krakowa na FB proponuje DT dla małego psa/suni - ma dzwonić do Missieek jutro rano lub dziś po 20

wydarzenie już jest

[url]http://www.facebook.com/events/163487090430688/[/url][/QUOTE]

Ale nie wszystkie fiziu :( została jeszcze czarna podpalana :(

Link to comment
Share on other sites

Wiem...ale może i Jej się uda...musi!
myślałam o szczeniaczkach

Gosia napisała:

[I] Mama Angeli wyciągnęła mamusię i czwórkę która przeżyła. Kochana Ola ma je przetransportować do mojego zaprzyjaźnionego śląskiego veta, a my jutro zabieramy je do Wawy.
Miały trafić do mnie, ale chyba rozejdą się jak ciepłe bułeczki :)
bardzo mnie to cieszy, bo mój małżyk jeszcze o niczym nie wie :))
mamusia oczywiście też jedzie - kochane Mikropsiaki zaproponowały że w razie czego będzie dla nie DT
Dziękuję Aleksandrze Grynczewskiej za propozycję DT - odezwę się jutro[/I]

Link to comment
Share on other sites

Maluchy przetransportowane na miejsce noclegu - białasek jest słaby, dostał leki rozkurczowe i wzmacniające. Będą pod obserwacją.
Mamusia podobno rozkoszna :)

Dziękuję jeszcze raz Mamie Misieek za wyciągnięcie maluchów i oczywiście Oli za transport1!

Link to comment
Share on other sites

Zostały nam jeszcze:
1) sunia z chorą łapką, która jest na awaryjnym DT, tzn. nie wiemy jak długo może w nim zostać;
2) sunia czarna z jednym szczeniorkiem, z tego co zrozumiałam także jedzie do awaryjnego DT i także nie wiemy ile może tam zostać;
3) sunia podpalana, która nadal jest w ex-schronie vel mordowni;

Jeszcze nie zacierajmy rąk, nasza praca nie jest skończona :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Zostały nam jeszcze:
1) sunia z chorą łapką, która jest na awaryjnym DT, tzn. nie wiemy jak długo może w nim zostać;
2) sunia czarna z jednym szczeniorkiem, z tego co zrozumiałam także jedzie do awaryjnego DT i także nie wiemy ile może tam zostać;
3) sunia podpalana, która nadal jest w ex-schronie vel mordowni;

Jeszcze nie zacierajmy rąk, nasza praca nie jest skończona :)[/QUOTE]
Awaryjny, tzn. na jak długo? Ile mamy czasu?
W tych awaryjnych domach można zrobić maluchom foty do ogłoszeń i ruszyć z ogłoszeniami. W międzyczasie upewnić się, czy są zdrowe. Może trzeba je odrobaczyć i zaszczepić?

Link to comment
Share on other sites

ja również jestem, tak jak pisałam Gosi na PW nie wiem czy jutro mi się uda do schronu iść, kończe lekcje po 14, i nie wiem czy zanim się tam doturlam to czy mnie wpuszczą. W sobote jeśli będą mieli otwarte to pójde, jak nie to jedynie poniedziałek, tylko znowu tyle czekać! :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Awaryjny, tzn. na jak długo? Ile mamy czasu?
W tych awaryjnych domach można zrobić maluchom foty do ogłoszeń i ruszyć z ogłoszeniami. W międzyczasie upewnić się, czy są zdrowe. Może trzeba je odrobaczyć i zaszczepić?[/QUOTE]

Jeszcze nie wiemy na jak długo mogą zostać w DT awaryjnym. Także liczę na zdjęcia i więcej informacji o suniach, co pozwoliłoby na zrobienie ogłoszeń i szukanie DT.
Odrobaczanie, szczepienie i sterylki będa potrzebne na pewno, no i diagnostyka/leczenie łapki tej pierwszej biduleńki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...