Jump to content
Dogomania

Sunia - DRED -JUŻ W DS :) Cudna FIFI :)


Viris

Recommended Posts

[IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9236/p1070617d.jpg[/IMG]
Remiś - nigdy Cię nie zapomnimy, Zbóju!


[quote name='majqa']Cudo już za TM... :-( Przegrałam walkę o nie... walczyłam do końca ale przegrałam...[/QUOTE]

Ten pies zawdzięczał Tobie życie Izuś.:calus: Przez przynajmniej pół roku leżał cichutko jak zwinięty dred przy trasie. Przeganiany kamieniami i kopniakami... Pogryziony, obolały.. Izuś to Ty podarowałaś mu piękne życie.
[B]Pokazałaś Remisiowi co to znaczy[/B] [B]KOCHAĆ I BYĆ KOCHANYM[/B]:calus:

Sunia nie dość, że jest podobna fizycznie to i ma podobną historie - bardzo się cieszę, że jej życie również skoczyło na pomyślne tory
[CENTER]:laola:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego co wiem do w DT wszystko dobrze. Jutro mała dostanie ubranko cieplutkie czerwone :)

No i podobno jest już zainteresowanie Panienką - ale jak wiemy sterylka, badania itp jeszcze przed nią.


a mi się co chwilę przypomina, jak Fifi pyskowała do Klary i mówiłam FIFI FE! ;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']A może ona była ukradziona w innym mieście?[/QUOTE]Kto to wie, nie trafiłam jednak na takie ogłoszenie, sunia nie miała też mikrochipa.

Ale w tym mieście mnie nic nie zdziwi, po ulicach potrafią biegać psy w typie rasy a właściciele mówią "wróci to wróci, a może ktoś inny go przygarnie".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ciocia od fryzuuurek :)[/QUOTE]

Chcialaś chyba napisać, że to ciocia od potworów ;)

Kelpie87 piękności zrobilyście z tego cudaczka.. :)

Viris nie wspominaj mi o tym, że pieski się mają wybiegać i wrócić, bo tętno mi rośnie do 140

Mam nadzieję, że w Starachowicach (i wszędzie indziej) uda się to ograniczyć w końcu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelpie87']Nie mogę sie napatrzeć na te fotki :loveu:
A tę słodką i całuśną Fifi złe nieczułe ciotki męczyły, topiły i dmuchały potworem którego dzielna malutka chciała zjeść :evil_lol:[/QUOTE]

Jakie niedobre te dogociotki! Aż się wierzyć nie chce :)

Link to comment
Share on other sites

Wklejam z FB :)


Są podejrzenia, z relacji dziewczyn z Ostrowca, że Fifi miała niedawno cieczkę, więc chwilkę trzeba odczekać przed sterylką. DT jest w gotowości. Fifolec śpi na kanapie i w wyrku, merda ogonem jak szalona na spacer i generalnie jest idealnym mikropsem, w dodatku zdaje się nie mieć żadnej traumy. Wesoła, radosna, grzeczna, nauczona czystości, chodzenia na smyczy, miła, słodka, urocza. Wprost do adoptowania i kochania nad życie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że z ulicy trafi się taki idealny domowy pies :D Jak leży w poduszkach to trudno uwierzyć, że tydzień temu to marzła na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

Ależ krzepiące informacje. :lol:
Widzisz Fifeńko? Cuda się zdarzają i na swoim terenie miałaś osobę pomagającą cudom. Viris, bardzo, bardzo Ci dziękuję, że ją uratowałaś. :calus:
Kluchę mam w gardle, kiedy sobie sięgam do początku wątku i przeskakuję do obecnej chwili...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Mam to samo :)[/QUOTE]

Dziewczyny nie walczyć z kluchem w gardle, przełknąć i się cieszyć z takiego, a nie innego obrotu sprawy!

Autoreklama, chyba może być mi wybaczona:
Wstępnie zaznaczam, że za ok 3-5 tygodni będziemy organizowali w Kielcach szkolenie z/z prawa: celem szkolenia jest wprowadzenie grupy ludzi poddających się szkoleniu do świata zagadnień prawnych innych niz te, nawet po nowelizacji ogólnie znane. Założeniem naszym jest wyszkolenie grupy ludzi, którzy w efekcie tego szkolenia będą umieli w miarę sprawnie posługując się zapisami ustawy o ochronie zwierząt (nieprecyzyjnej wciąż) i ustawami współistniejącymi, szybko i sprawnie ocenić zastaną sytuację w sensie prawnym, konkretnie rozmawiać z policją lub strażą gminną, nie dając się zwieść argumentacji nie doinformowanej "władzy", napisać zawiadomienie do prokuratury, występować w imieniu stowarzyszenia, które reprezentują, jako oskarżyciel posiłkowy, jak zachować się w sądzie, kiedy już jest się nim . Celem szkolenia jest zdobycie informacji praktycznych, oprócz wiedzy na temat interpretacji zapisów nowelizacji ustawy obowiązujcej od 1 stycznia 2012. Wykładowcami będą soświadczeni praktycy oraz Sędzia - karnista
Szkolenie będzie podzielone na 3-4 bloki tematyczne z panelami dyskusyjnymi po ok 5-6 godzin każdy. Zajęcia soboty, niedziele - realnie dwa weekendy, w godzinach 12 - do oporu codziennie Ewentualna odpłatność do 20 zł za dzień. Lunch i przerwy kawowe w cenie.
Proszę zgłaszać chęć uczestnictwa na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Edited by Majaa
Link to comment
Share on other sites

Z chęcią bym się wybrała - ale pewnie będę daleko. Dam znać zainteresowanym potencjalnie :)



Z nowości od Fifi - udało się ustalić, że ma ok 2 lata i kiedyś - nie nowina - była kochana. Miała dom. Historia jakich wiele - kochany psiak właścicielki, po jej śmierci wyrzuony jak śmieć. Ustalimy jaki czas Fifi spędziła na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...