Jump to content
Dogomania

Lejdusika dzikuska ;)


Dzikie nieporadne

Recommended Posts

[quote name='Mada95']A ja jutro zobaczę jak wygląda ten cały wielki sakrament małżenistwa , ciekawe czy tak jak w filmach :evil_lol:

Jestem chyba tylko trochę mniej zestresowana od panny młodej:lol:[/QUOTE]

Zupełnie inaczej niż na filmach ;) Wiem coś o tym :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej Magda ;)

Ślub Kościelny ma większe przesłanie, osobom niewierzącym jest to ciężko pojąć (zresztą katolikom też czasem ciężko), ale jeśli ktoś wgłębi się w chrześcijaństwo to zrozumie ;)

Już jesteś w domu? Jak Lejdi Cię przywitała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Ale nie rozumiem po co komu ślub , zwłaszcza koscielny z tym "aż do smierci":roll:
[/QUOTE]

[quote name='Ty$ka']Ślub Kościelny ma większe przesłanie, osobom niewierzącym jest to ciężko pojąć (zresztą katolikom też czasem ciężko), ale jeśli ktoś wgłębi się w chrześcijaństwo to zrozumie ;)
[/QUOTE]

Wszystko zależy od tego czego człowiek pragnie ;) Ja wzięłam cywilny, a dopiero 7 lat później kościelny. I to dlatego, że czułam taką potrzebę ;) Moi rodzice mieli tylko cywilny, ale swoim dzieciom zapewnili wszystkie sakramenty. Jednak nigdy nas nie zmuszali do chodzenia do kościoła itp. I pomimo tego, że do kościoła nie chodzę (tylko na śluby, chrzciny i pogrzeby), to nadszedł w moim życiu taki dzień, że było dla mnie oczywiste mieć ślub kościelny :) Tego nawet nie da się do końca wytłumaczyć, ale było mi to potrzebne i już ;)

Link to comment
Share on other sites

No i jestem ;)


Zdałam poprawkę z matmy:multi:
6 godzin czekałam w szkole na wyniki:roll:

Czy ktoś wie cokolwiek o rekrutacji na psychologie w 2014 ?


Kupiłam Lejdi łanicuszek zaciskowy i wprowadzam do szkolenia korekty :diabloti:


A mój psiur wydał mi się taki duży jak wróciłam i zażartowałam "nie wiedziałam że mam takiego słonia" a Lejdi przyniosła mi swoją maskotkę słonia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']
Zdałam poprawkę z matmy:multi:
6 godzin czekałam w szkole na wyniki:roll:

A mój psiur wydał mi się taki duży jak wróciłam i zażartowałam "nie wiedziałam że mam takiego słonia" a Lejdi przyniosła mi swoją maskotkę słonia:lol:[/QUOTE]

Gratulacje :)

Mądra Lejducha :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']W takim razie masz co uczcić - wielkie gratulacje :D

Jakaż mądra Lejdunia :lol: :loveu:[/QUOTE]

Dzięki:multi:

tak ,ale czasem udaje idiotkę jak na blondynkę przystało:roll::lol:


A ja nie wiem czy te korekty działają...raz szczeka a raz nie ale wcześniej zawsze szczekała jak zobaczyła psa, więc nie wiem....


Kupiłam chomikowi dropsy jagodowe i połowę sama zjadłam:evil_lol:


[video=youtube;wIAIoFDciwg]http://www.youtube.com/watch?v=wIAIoFDciwg&list=UUMlM3V4dwHWTVF5DPZK9v2A& index=8&feature=plcp[/video]

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie łanicuszek jest cały czas luźno (bardzo tego pilnuję!) jeżeli Lejdi zaczyna ujadać na psa albo kota to szybkie szarpnięcie i 'nie" i czasem kilka razy do skutku....:roll:

Też lubimy kukurydzę :diabloti:

dropsy też dobre są dla psów , zwłaszcza czekoladowe:cool3:

[video=youtube;ljuHqbj7XAs]http://www.youtube.com/watch?v=ljuHqbj7XAs&list=UUMlM3V4dwHWTVF5DPZK9v2A& index=7&feature=plcp[/video]


a ja mieszam wizualne komendy i jeden ruch jest na "ukłon" , "slalom" i "cofaj się" i psu się całkiem miesza :roll:

Link to comment
Share on other sites

W jakich momentach szczeka na psy? Na wszystkie? na jakieś konkretnie?
Ćwiczyłaś najpierw z Lejdi co oznacza "nie"?
Ja przed szczekaniem zajęłabym suczkę, spróbowała na sobie skupić. Jeśli szczeka komenda "nie" (oczywiście wie co ona oznacza) i jeśli się przymknie - nagradzasz, a jeśli nie to dopiero wtedy korekta. Po korekcie jeśli choć na moment się uspokoi to nagradzasz ;)

Dropsy czekoladowe dla psów? A czy czasem czekolada nie jest trująca? ;)

Jak ładnie wszama :loveu: Ja zawsze swoich nieco rozdrabniałam jabłka, truskawki by nie musiały się męczyć :P Natomiast suszoną kukurydzę dostawały całą :)

Dlatego ja zmieniłam niektóre komendy optyczne, bo M. też się myliło ;P

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, spróbujemy tak;)


Jak jest na smyczy to szczeka na większość psów i na wszystkie te które ujadają na nią a obok domu na wszystkie kompletnie(no może oprócz zaprzyjaźnionych) :roll:


Jakie mogą być opcje optycznych?


No to film z początków frisbiee ;)

[video=youtube;Fb2Jul-oxns]http://www.youtube.com/watch?v=Fb2Jul-oxns&list=UUMlM3V4dwHWTVF5DPZK9v2A&index=14&featur e=plcp[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']W takim razie

Labki:

Drobny psiak w brązowej obroży ,to nie spełna roczny Fado


Ten Grubszy to 4 letni Gray (ma Galerię na dogo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229238-Biszkoptowy-GREY[/URL] ;) )

Ten w niebieskiej bandance to Hamer

Czarna sunia to Lulu
[/QUOTE]
Jaka czarna sunia Lulu :crazyeye:
Mówisz o tym czarnym labku co był na spacerze w Pustkach Cisowskich...?
Przecież to samczyk Loro ;)
[quote name='Ty$ka']
Dropsy czekoladowe dla psów? A czy czasem czekolada nie jest trująca? ;)
[/QUOTE]
Z tego co wiem to tylko jeden składnik czekolady jest dla psów trujący i spokojnie można wyprodukować czekoladę dla psów (którą można spotkać w sklepach zoologicznych) bez tego składnika, z dropsami pewnie jest podobnie ;)
Ja dodam, że dropsy dla świnek morskich też są całkiem smaczne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Ups , pomyliłam to imię :oops:, ale nie moja wina tylko raz ich widziałam :roll:


Dla świnek są te same co dla chomików:eviltong:[/QUOTE]
Imię to jedno, ale gorzej że nawet płeć pomyliłaś :evil_lol:
Nie prawda! Są osobne dla świnek :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...