Jump to content
Dogomania

Niewydolność nerek - prosze o pomoc!


miniaszka

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='miniaszka']Nie znam dobrych klinik w Krakowie - może jakiś krakus mi poleci? Polecali mi jedynie Lek. wet. Patrycja Bednarzale ona dopiero przyjmuje w piątek :([/QUOTE]

[quote name='mzetka37']Zapytam koleżankę z innego forum,ona mieszka w Krakowie.[/QUOTE]

Super będę wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mzetka37'][URL]http://www.gabinetanimus.pl/[/URL] To mi podała[/QUOTE]

Dzięki :)

Muki znowu w nocy wymiotował - samym suchym pokrmem :| Zastanawiam się czy to nie jest problem jego zaparć? On biedak strasznie się męczy żeby zrobić kupkę (nie skuczy ale strasznie sie pręży). Ma ciekawe objawy - wychodzi na pole, czołga się, tarza - juz sama nie wiem :(
Oczywiście znowu nic nie je... tylko szuka wody... nie chce pić z miski, dopiera się do mojego akwarium, albo prysznica, ale ewidentnie nie smakuje mu woda kranowa.

Link to comment
Share on other sites

Psiak faktycznie się ożywia na zewnątrz. W domu jest smętny, generalnie nawet nie chce tam za bardzo wracać po spacerze. Moja mam twierdzi, że to dlatego, że się chce chłodzić na zewnątrz. A w domu mu za gorąco. Ale po co się chłodzi??? Przecież jest zimno!!

Idziemy w piątek do 3 różnych wetów.

Niestety psiak znowu wymiotuje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Werulkowa']Spróbuj w ARCE, ul. Chłopska 2a, całodobowa klinika (raczej z drogich) no i na Sanockiej.[/QUOTE]
Gdyby go na Sanockiej wcześniej zdiagnozowali pewnie by miał większe szanse na życie...

Ale dzięki za adresy!

Dzisiaj kiepsko. Wymiotował w nocy zółcią i pianą. Jeszcze wczoraj próbował szaleć na zewnątrz, dzisiaj nie chce już wychodzić nawet na spacery - choć podobno się nie kładł jak go mąż na siłę wyciągnął, ale zawracał do domu.

Ja już sama nie wiem... ten psiak chyba nie chce już walczyć.

Czy są jakieś kliniki urologiczne, gdzie można się konsultować telefonicznie?

Link to comment
Share on other sites

Myślę że najwyższy czas iść po rozum do głowy aby wpaść na to żeby pójść do specjalisty. Albo wsadzić szanowny tyłek w środek transportu i jechać do specjalisty skoro w Krakowie nikogo nie znalazłaś kto przyjmie od razu.

W necie nie dostaniesz odpowiedzi na zadane pytania. To więcej niż pewne. Równie dobrze moze być to zapalenie jelit, żołądka i inne duperele przy okazji. JEDŹ DO PROFESJONALISTY ! Zanim -jak piszesz - pies ci zdechnie . Od biadolenia na forum jeszcze nigdy nie wyleczono psa. Straciłaś już 3 dni !!

NIKT CI NIE SKONSULTUJE PSA TELEFONICZNIE - co przystawisz słuchawkę do serduszka a mikrofon wpakujesz do paszczy ? LOL



Bejasty źle napisałaś - ma jechać nie dzwonić ... bo napisze ze się nie dodzwoniła albo że zajęte

Edited by kiwiadams
Link to comment
Share on other sites

[B]kiwiadams [/B]- do specjalisty umówiona jestem na piątek. Nie przyspieszę tego - to już ode mnie niestety nie zależy.

Dr. Neska konsultuje i leczy telefonicznie przy porozumieniu z weterynarzem stacjonarnym (i tak będę próbowała załatwić). Niestety nie jestem w stanie rzucić wszystkiego i jechać z psem w jednej chwili do Warszawy czy Czech. To przykre, ale na dziecko dostałabym wychowawczy - na psa niestety nie dostanę, a zarabiać muszę choćby na jego leczenie, bo dobrze wiesz ile to kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

Do Bohumina możesz pisać po Polsku ewent. Angielski ,Niemiecki.[B]KONIECZNIE SKANY WSZYSTKICH WYNIKOW i opis dotychczasowego leczenia.[/B] Gdybyś dostała odp. po Czesku /z reguly tak pisze to pomogę w tlumaczeniu !!!!! języki podobne ale tu chodzi o terminologię weterynaryjną /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']Do Bohumina możesz pisać po Polsku ewent. Angielski ,Niemiecki.[B]KONIECZNIE SKANY WSZYSTKICH WYNIKOW i opis dotychczasowego leczenia.[/B] Gdybyś dostała odp. po Czesku /z reguly tak pisze to pomogę w tlumaczeniu !!!!! języki podobne ale tu chodzi o terminologię weterynaryjną /[/QUOTE]

Dzisiaj wieczorem po dzisiejszych wynikach do nich napiszę. Jak załatwia się z nimi płatności konsultacyjne?
[URL]http://www.abvet.cz/[/URL]

Rozmawiałam też z kliniką nerkiwet - mam pisać maila, ale nie wiadomo czy dr. Neska podejmie się leczenia mojego psa, ze względu na zbyt mało czasu.

Dzięki za pomoc

Edited by miniaszka
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.
Mój psiak też niestety ma mocznicę,albo już nie ma:)
W lipcu zeszłego roku dopadło go do cholerstwo:Diuk miał wtedy 5 lat.Nagle przestał jeść i strasznie schudł.Tydzień czasu jezdziliśmy po vetach i szukaliśmy ratunku-wyrok nie ma szans!
Brak tkanki mięśniowej(po tygodniu mój owczarek niemiecki ważył już tylko 23kg!!!) Mocznik 333,kreatynina 3,62 USG-(jak to jeden lekarzy w renomowanej klinice w Katowicach stwierdził...)nerek praktycznie brak,doszczętnie zniszczone- Uśpić-nie przetrzyma weekendu!Moja psina po tygodniowych kroplówkach zastrzykach ledwo otwierała już oczy,był tak zatruty mocznikiem.Sama skóra i kości,skrajnie wycieńczony:(
Pojawiła się jeszcze nadzieja...Całodobowa klinika w Lublinie,bałam się że nie zdarzymy... Przypadkowo jednak znalazłam CAŁODOBOWĄ klinikę w mieście w którym mieszkam tj.,Jastrzębie Zdrój.I tu dali nam nadzieję:)Musiałam zostawić Diuka na 3 dni.Przez cały ten czas był podłączony pod kroplówkę i pod jakąś pompę,która przetaczała płyny.Z jakim bólem go tam zostawiałam,a z jakim szczęściem wychodziłam gdy na następny dzień na"odwiedziny"mój psiak przyszedł na własnych łapach:)
Lekarz wszystko mi wytłumaczył...Zwykłe gabinety weterynaryjne nie mają "zaplecza" by zwierzak był podłączony i przepłukiwany 24/h a właśnie to jest dla niego największą szansą!!!I to takich klinik powinno się szukać przy tej okropnej i podstępnej chorobie-dziwię się,że veci nie mówią o tym swoim klientom...
Ja miałam szczęście,mój psiak trafił w dobre ręce :)Minęło już troszkę czasu i jest dalej z nami,fakt że pod stałą opieką weterynaryjną,na specjalistycznej karmie ale jest:)I zanosi się,że jeszcze długo będzie bo wyniki lepsze jak u zdrowego psa!!!
Życzę wszystkim powodzenia-nie poddawajcie się!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...