Jump to content
Dogomania

Ostrava 14-15.04.2007 CAC Czechy


simbik

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='simbik']To coprawda nie dotyczy wystawy w Ostravie, ale pozwolę się jeszcze Ciebie podpytać o taką treść:
Vážená pani, pes na speciélni výstavu stoji 500,- Kč [COLOR=red]a nesmi být kupirovaný.[/COLOR]
Vondrouš
Chodzi mi o to na czerwono. Przepraszam za kłopot i bardzo dziękuję za wytłumaczenie moich ostatnich wątpliwości :lol: .
Vážená pan[/quote]
O jaka rase chodzi? bo,jeśli dobrze rozumiem...to pies nie może być kopiowany ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']O jaka rase chodzi? bo,jeśli dobrze rozumiem...to pies nie może być kopiowany ...[/QUOTE]

Chodzi o doga niemieckiego, więc wszystko jasne :lol: ...choć nie do końca, bo ja pisałam z zapytaniem czy nas przyjeli (mam już opłacone i wysłałam potwierdzenie przelewu razem ze zgłoszeniem) a dostałam taką odpowiedź :roll: . No cóż chyba jeszcze raz napiszę i wyślę skan przelewu :lol: . Dziękuję za pomoc :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Ja jade na niedziele:) Bede przy husky i grzywaczach:)[/quote]
[B] flashka-g[/B] my też jedziemy - w niedzielę :)

[quote name='simbik']Chodzi o doga niemieckiego, więc wszystko jasne :lol: ...choć nie do końca, bo ja pisałam z zapytaniem czy nas przyjeli (mam już opłacone i wysłałam potwierdzenie przelewu razem ze zgłoszeniem) a dostałam taką odpowiedź :roll: . No cóż chyba jeszcze raz napiszę i wyślę skan przelewu :lol: . Dziękuję za pomoc :lol: .[/quote]
[B] simbik[/B] - ja ostatnio cały czas na wystawy w Czechach i Słowacji jak zgłaszam to piszę na zgłoszeniu, że zapłacę na wystawie (poplatku na vystavku, czy jakoś tak) i zawsze jest OK :)
Skoro już zapłaciłaś (wyślij jesio raz mailem - jak napisałaś) i standardowo zabierz dowód wpłaty ze sobą - powinno być OK :)
To co Ci napisali z Mlady o uszkach, to przez to, że w Czechach jest zakaz wystawiania psów z kopiowanymi uszkami ;)
No którą wystawę jedziesz do Czech? może się spotkamy :):multi:

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi'][B] flashka-g[/B] my też jedziemy - w niedzielę :)
[B] simbik[/B] - ja ostatnio cały czas na wystawy w Czechach i Słowacji jak zgłaszam to piszę na zgłoszeniu, że zapłacę na wystawie (poplatku na vystavku, czy jakoś tak) i zawsze jest OK :)
Skoro już zapłaciłaś (wyślij jesio raz mailem - jak napisałaś) i standardowo zabierz dowód wpłaty ze sobą - powinno być OK :)
To co Ci napisali z Mlady o uszkach, to przez to, że w Czechach jest zakaz wystawiania psów z kopiowanymi uszkami ;)
No którą wystawę jedziesz do Czech? może się spotkamy :):multi:
Pozdr.[/QUOTE]

Właśnie tak zrobię i wyślę jesio raz ;) .
My wybieramy się na specjalistyczną w Mlade Boleslav w kwietniu, oczywiście do Ostravy :lol: i napewno w czerwcu do Brno...a potem pewnie jeszcze się wybierzemy, ale to już w zalezności od wyników. Mam nadzieję, że się gdzieś spotkamy :lol: . Myślę nad Klubową, ale mam dylemat. Byłaś w zeszłym roku ?

Link to comment
Share on other sites

Nie, w zeszłym roku nie byłam, bo nie miałam z kim ;) [SIZE=1](Olga ma kopiowane uchi i z nią nie mogiem do Czech).[/SIZE]
Teraz jedziemy do Nitry na jakąś specjalistyczną :evil_lol: ale nie mam pojęcia z czym to się jee :lol:

Czy klubowa a specjalistyczna to to samo :) ? :cool1: [SIZE=1]Wydaje mi się, że tak, ale pewności nie mam..[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']Nie, w zeszłym roku nie byłam, bo nie miałam z kim ;) [SIZE=1](Olga ma kopiowane uchi i z nią nie mogiem do Czech).[/SIZE]
Teraz jedziemy do Nitry na jakąś specjalistyczną :evil_lol: ale nie mam pojęcia z czym to się jee :lol:

Czy klubowa a specjalistyczna to to samo :) ? :cool1: [SIZE=1]Wydaje mi się, że tak, ale pewności nie mam..[/SIZE][/QUOTE]

To napewno nie to samo :lol: , przynajmniej w Czechach, bo są w różnych terminach, no i tytuły przyznają inne. Wybierasz się w tym roku na Klubówkę czeską?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']To napewno nie to samo :lol: , przynajmniej w Czechach, bo są w różnych terminach, no i tytuły przyznają inne. Wybierasz się w tym roku na Klubówkę czeską?[/quote]
Raczej nie - z Olgiszonem nie mogiem, a z Noblicą potrzebujemy bardziej krajówek :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]maga18[/B] - dzieki za info :)

[quote name='simbik']Ja już też mam potwierdzenie :lol: i 2 konkurentów w klasie :cool3: .[/quote]
My też już mamy potwierdzenie :multi:
[B]simbik[/B] to się jednak spotkamy :multi: Czy Wy idziecie w młodzieży??? (bo ja nie do końca w temacie :oops:)
My w klasie jesteśmy sami - SZOK! (co oczywiście jeszcze niss nie znaczy-już nam się zebrało kiedyś za brak możliwości porównania z innym psem... ).
W każdym razie cieszę się, że nie będziemy tacy sami... ufff choć raz :D:multi:

[quote name='Ludiana']Mam pytanie czy oprócz paszportu, w którym jest wbite szczepienie na wściekliznę coś jeszcze potrzeba na granicy i przy wejściu na wystawę ?[/quote]
[B]Ludiana[/B] - my jadąc do Czech czy na Słowację zabieramy sam paszport z wbitymi szczepieniami (ale zawsze mam ze sąbą psie książeczki zdrowia - tak na wszelki wypadek).
i chyba już niss nie trzeba..
aaa.. może jeszcze pieniążki na parking [SIZE=1](jeśli chcesz parkować na terenie wystawy-na niektórych kasują przy WYJEźDZIE, a nie przy wjeździe :evil_lol: - w związku z czym dobrze zostawić sobie jakieś 100k jeśli nie zapłaciliśmy przy wjeździe :evil_lol:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']
[B]simbik[/B] to się jednak spotkamy :multi: Czy Wy idziecie w młodzieży??? (bo ja nie do końca w temacie :oops:)
My w klasie jesteśmy sami - SZOK! (co oczywiście jeszcze niss nie znaczy-już nam się zebrało kiedyś za brak możliwości porównania z innym psem... ).
W każdym razie cieszę się, że nie będziemy tacy sami... ufff choć raz :D:multi:
[/QUOTE]

My cały czas w młodzieży (11 miesiąc nam przed Ostravą stuknie :lol: ). Też się cieszę, że nie będziemy sami :lol: . Skubańcy sędziego zmienili...liczyłam na Słowaka, ale trudno. Pocieszam się, że tylko dwóch konkurentów mamy, co jak na aktualne normy w naszym kraju to prawie pustki w klasie ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']My cały czas w młodzieży (11 miesiąc nam przed Ostravą stuknie :lol: ). Też się cieszę, że nie będziemy sami :lol: . Skubańcy sędziego zmienili...liczyłam na Słowaka, ale trudno. Pocieszam się, że tylko dwóch konkurentów mamy, co jak na aktualne normy w naszym kraju to prawie pustki w klasie ;) .[/quote]
Noooo!.. ta zmiana sędziego też mi się nie podoba - też liczyłam na Słowaka :mad: A tak mamy Czecha w Czechach - ciekawe co z tego wyniknie :cool3:
ale faktycznie widząc co się dzieje u nas na ringach to tam jest niewiele ;)

simbiku - skąd Wy jedziecie ?
Spotykamy się na miejscu czy może gdzieś po drodze ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']Noooo!.. ta zmiana sędziego też mi się nie podoba - też liczyłam na Słowaka :mad: A tak mamy Czecha w Czechach - ciekawe co z tego wyniknie :cool3:
ale faktycznie widząc co się dzieje u nas na ringach to tam jest niewiele ;)

simbiku - skąd Wy jedziecie ?
Spotykamy się na miejscu czy może gdzieś po drodze ??[/QUOTE]

Ja wyjeżdżam z Łodzi :lol: i możemy się spotkać gdzieś po drodze. Z tego co widzę to Ty nie masz tam daleko :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludiana']Dzięki za obszerne rady i informacje :lol: [B]anovi[/B][/quote]
a nie za ma co [B]Ludiana[/B] :lol:

[quote name='simbik']Ja wyjeżdżam z Łodzi :lol: i możemy się spotkać gdzieś po drodze. Z tego co widzę to Ty nie masz tam daleko :cool3: .[/quote]
[B]simbik[/B], no ja mam bardzo bliziutko - od nas to jakieś 1,5 do 2 h.. zależy jak sobie będziemy jechać :lol:
A Wy jedziecie przez Katowice? Którędy przechodzicie granicę? Bo możemy się na granicy spotkać...
no i kwestia o której wyjeżdżacie ? :)
Albo może wymieńmy się fonami? tak w razie draki.. :roll: by mieć :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...