Jump to content
Dogomania

Ostrava 14-15.04.2007 CAC Czechy


simbik

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']To wg tego najlepiej na zgłoszeniu napisać gwarancję płatności na wystawie zgodnie z terminem wysłania zgłoszenia, wziąść ten mail i na miejscu zapłacić w koronach :)[/quote]
Dokładnie - tak zrobiłam z zeszłym roku i nie było problemów - płaciłam z koronach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']Ja własnie namawiam mame na wystawe, jesczez kilka dni na zgloszenie, takze mysle, ze pojedziemy;)[/QUOTE]

Jeszcze sporo czasu - do 06.03 :lol:

[quote name='cockermanka']pocztą - polecony priorytet:cool3:[/QUOTE]

Ja też tak wysyłam :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']I uwaga na plan sedziowania, bo w zeszlym roku niespecjalnie go przestrzegali i rasy ktore mialy byc powiedzmy o 11 przenosili na 9 i bywalo ze ludzie sie nie pozalapywali na ocene :angryy:[/quote]
Dokładnie. Nam tak zrobili grrrrr:angryy:
Na szczęście sędzia był tak miły, że na końcu posędziował mojego psa poza konkurencją.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Musiałek']:lol: dostałam potwierdzenie zgłoszenia, ze wszystko ok i że mi pozwala zapłacić na wystawie :)[/QUOTE]
[I]
Dobrý den,
Vaše přihláška došla v pořádku.
Přeji hezký den.[/I]

Czy to również oznacza to samo co u Ciebie :lol: ? Głównie chodzi mi o drugie zdanie, bo pierwsze zrozumiałam :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']
[I]Dobrý den,[/I]
[I]Vaše přihláška došla v pořádku.[/I]
[I]Přeji hezký den.[/I]

Czy to również oznacza to samo co u Ciebie :lol: ? Głównie chodzi mi o drugie zdanie, bo pierwsze zrozumiałam :roll: .[/quote]


Nie, ja mam napisane ze zgloszenie przyjete, ze moge zaplacic na wystawie za I termin i podana byla kwota w koronach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Drugie zdanie oznacza tyle,co "miłego dnia"[/QUOTE]

To coprawda nie dotyczy wystawy w Ostravie, ale pozwolę się jeszcze Ciebie podpytać o taką treść:

Vážená pani, pes na speciélni výstavu stoji 500,- Kč [COLOR="Red"]a nesmi být kupirovaný.[/COLOR]
Vondrouš

Chodzi mi o to na czerwono. Przepraszam za kłopot i bardzo dziękuję za wytłumaczenie moich ostatnich wątpliwości :lol: .

Vážená pan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...