Jump to content
Dogomania

Fiszka malenka ratlerkowata sunieczka i mam chate nad morzem...dziekuje


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 dni była na DT

z tym, że od pierwszej środy do poniedziałku dałam jej czas by doszła do siebie
w poniedziałek w nocy porobiłam ogłoszenia
we wtorek do popołudnia było 5 telefonów - w tym moja decyzja, który dom wybieram
środę wizyta przed adopcyjna
wczoraj, w piątek pojechała do domu


[quote name='Lucyna']Ja zrobiłam już trzy razy wydarzenie na fb dla psiaka i nic z tego nie wyszło. Jak dla mnie to portale internetowe 30-50 szt, plus wydarzenie na fb oczywiście. Jak długo Fiszka była w DT?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście króciutko była, prawda jest taka, że małe piesie mają większe szanse. Ten mój nieszczęśnik jest duży. Wiele piesków znalazło domy poprzez moje ogłoszenia. Zdarza się, że na drugi dzień po ich ukazaniu się, ale są przypadki trudniejsze. Nero jest właśnie takim przypadkiem. Zmieniane teksty, zdjęcia i nic ...
Teraz robimy nową akcję ... mam nadzieję, że się uda.
Zaglądałam na ten wątek, ponieważ poleciłam suczkę zainteresowanym adopcją pieska. Na końcu już nie wiedziałam, czy jedzie nad to morze ... czy była wizyta i co dalej z domem dla suni. Nie pytałam, ponieważ wstąpiłam tu przypadkiem. I nagle info, że Fiszka w nowym domu :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i zaskoczyło to mnie :lol: oczywiście pozytywnie, miałam wrażenie, że coś przegapiłam ;)
Wszystkiego dobrego dla Fiszki w nowym domku :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się ,że malusia ma super domek. A ta pani dzwoniąca z Wrocławia była podesłana przeze mnie i skończyło się tak ,że bierze Perełkę od nas z DT.:evil_lol:
Chciała psa do 2 lat , potem zgodziła się do 5 lat , aż w końcu zakochała się w 7.letniej suni :eviltong:
A ogłoszenia papierowe mają swój duży sens, bo np.starsi ludzie którzy właśnie często biorą starsze pieski nie posługują się internetem tak swobodnie jak młodzi ludzie.
Ja daję ogłoszenie tylko do Wyborczej i sporo piesków dzięki temu znalazło domek.Zdarzyło mi się ,że nawet z ogłoszenia bez zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Cieszę się ,że malusia ma super domek. A ta pani dzwoniąca z Wrocławia była podesłana przeze mnie i skończyło się tak ,że bierze Perełkę od nas z DT.:evil_lol:
[B]Chciała psa do 2 lat , potem zgodziła się do 5 lat , aż w końcu zakochała się w 7.letniej suni[/B] :eviltong:
A ogłoszenia papierowe mają swój duży sens, bo np.starsi ludzie którzy właśnie często biorą starsze pieski nie posługują się internetem tak swobodnie jak młodzi ludzie.
Ja daję ogłoszenie tylko do Wyborczej i sporo piesków dzięki temu znalazło domek.Zdarzyło mi się ,że nawet z ogłoszenia bez zdjęcia.[/QUOTE]

[B]no przecież to oczywiste jest, że 2 + 5 = 7 [/B]! ;) ;):evil_lol:

cieszę się z dobrych wiadomości i podpisuje się pod papierowymi ogłoszeniami - wiem to na przykładzie mojej mamy i nie tylko - starsi nieco ludzie nie siadający do komputera czytają gazety na emeryturze.... pieski też oglądają w rubryce "do adopcji" nawet, kiedy psa nie potrzebują

Link to comment
Share on other sites

To może ostatni raz i naprawdę zamknijmy już wątek.

Fiszka od ponad tygodnia jest w nowym domu.
Poprzedzonego wizytą przed adopcyjną.

Dostaję co drugi dzień wiadomości od nowych właścicieli, dlatego nie ma się o co martwić, bo pies trafił do bardzo dobrego, odpowiedzialnego domu.

Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='tadzik czapka']To może ostatni raz i naprawdę zamknijmy już wątek.

Fiszka od ponad tygodnia jest w nowym domu.
Poprzedzonego wizytą przed adopcyjną.

Dostaję [B]co drugi dzień wiadomości od nowych właścicieli[/B], dlatego nie ma się o co martwić, bo pies trafił do bardzo dobrego, odpowiedzialnego domu.

Pozdrawiam wszystkich.[/QUOTE]

Czy wiadomosci od nowych wlascicieli dalej sa wysylane co drugi dzien ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...