Jump to content
Dogomania

Psie studia na SGGW


grrrond

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to moze ja sie tutaj podłącze, co prawda nie SGGW ale AR (a wlasciwie teraz to UP ) czy ktos moze slyszal cos o tych studiach, lub moze skonczyl? :cool3: zastanawiam sie czy warto a czas mam do konca wakacji ( jak dobrze pojdzie )
tutaj jest program studiow- zaoczne 2 semestry
[url]http://gen.ar.wroc.pl/studia/program.htm[/url]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przegladałem strone sggw i ich domów studenckich itp. Co z psami? Czy bedą zmuszony wynajmować mieszkanie ,aby zabrać psy?mamy klatkę , są grzeczne nie sikają i nie srają w domu.
Koleżanka studiuje na Politechnice i ma w akademiku swojego mopsa.Musiała mieć zgodze kierownika i wspołlokatorki.

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

Ekstra!!!!!!!! :) :)
Bardzo mi się podoba ten pomysł :) Mam nadzieję że będą mieli duuużo chętnych i że to się utrzyma do moemntu gdy dorosnę ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja sie na to chce wybrac, ale w przyszlym roku, problem w tym, ze zaczynam drugie studia zaocznie i nie wiem czy sie zjazdy nie naloza, jesli ruszy pierwsza edycja to pisz jak jest koniecznie!

co do podyplomowki na AR we Wroclawiu- to ja skonczylam zootechnike i szczerze mowiac moglabym sama tych ludzi uczyc o psach, bo ich wiedza jest no marna:p jesli masz pojecie o szkoleniu psow, to podejrzewam, ze sie zalamiesz jak pojedziecie do osrodka szkolenia na niskie laki:cool1: mi szkoda na to kasy, wole sggw, ale jesli chcesz miec ten papierek to moze i warto, choc nie licz, ze wiele sie nauczysz:roll:

Link to comment
Share on other sites

wg mnie zdecydowanie za malo godzin...
a co do np. żywienia psów, to mialam je w programie studiów ( zootechnikia spec. male zwierzęta ) i muszę przyznać szczerze, ze poziom niestety nienajlepszy...:oops:
aczkolwiek p. Fiszdon organizująca to ma na pewno bardzo dużą wiedzę o psach:razz:

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo ciekawa czy w koncu zajecia rusza i znajdzie sie wystarczajaca ilosc chetnych :razz:

ogłoszenie wziełam z MP i dzisiaj zajrzałam na jedną z ostatnich stron PP i się okazło, że tam też reklamują :cool3:

jak ktoś już na 100% idzie to czekam na jakieś pierwsze wrażenia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[B][I]Marzą mi się studia na SGGW ale przedemną jeszcze dłuuugaaa droga .[/I][/B]
[B][I]Obawiam się tylko aby studia nie przeszły mi koło nosa :razz: [/I][/B]
[B][I]Ale myślę pozytywnie . Ot co ! [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abwarka']A nie wiecie jaka grupa musi się zebrać żeby to ruszyło? Pewnie jakieś 15 osób albo nawet więcej. Nie widziałam tam takiej informacji albo ją przeoczyłam.[/quote]

planowali grupę 26 osobową, póki co nie ma tyle chętnych i nie wiadomo czy otworzą, a jeśli otworzą to będą droższe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Właśnie przegladałem strone sggw i ich domów studenckich itp. Co z psami? Czy bedą zmuszony wynajmować mieszkanie ,aby zabrać psy?mamy klatkę , są grzeczne nie sikają i nie srają w domu.
Koleżanka studiuje na Politechnice i ma w akademiku swojego mopsa.Musiała mieć zgodze kierownika i wspołlokatorki.[/quote]
KOńczyłam SGGW i za moich czasów w każdym akademiku miszkały psy.
W niektórych nawet kilkanaśccie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...