Jump to content
Dogomania

Psie studia na SGGW


grrrond

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Abwarka']Bo to właśnie jest studium a nie studia :roll:[/quote]

No to na SGGW to jest całkiem coś innego niż na AR. Na AR żeby pójsć na te podyplomowe potrzebny jest dyplom magistra i wtedy podyplomówka trwa rok czyli dwa semestry(chociaż to i tak mało, zjazdy co dwa tygodnie to ile tego materiału będzie - tyle co nic).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']. Na AR żeby pójsć na te podyplomowe potrzebny jest dyplom magistra .[/quote]
eee pogubilam sie, jesli pisze ze
[SIZE=2][SIZE=2]"potwierdzone ksero dyplomu ukończenia studiów wyższych" czyli może być tez inż ?? w końcu to też ukończone a można sobie kontunuowac mgr poźniej

pozdrawiam
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Po inżynierskich też można.W kwestionariuszu, który trzeba wypełnic przy składaniu dokumentów są opcje:
[FONT=Verdana][FONT=Times New Roman]uzyskany stopień: [/FONT][FONT=Times New Roman]licencjat [/FONT][FONT=Times New Roman]magister [/FONT][FONT=Times New Roman]inżynier[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Wstawia sie krzyżyk przy osiągniętym przez siebie stopniu.[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][URL="http://gen.ar.wroc.pl/studia/rekrutacja.htm"][FONT=Verdana][SIZE=2]http://gen.ar.wroc.pl/studia/rekrutacja.htm[/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Verdana][SIZE=2] <tu jest wszystko napisane.[/SIZE][/FONT][/FONT]

Studia mają planowo ruszyć od początku przyszłego roku akademickiego - ale to zależy od ilości chętnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']No to na SGGW to jest całkiem coś innego niż na AR. Na AR żeby pójsć na te podyplomowe potrzebny jest dyplom magistra i wtedy podyplomówka trwa rok czyli dwa semestry(chociaż to i tak mało, zjazdy co dwa tygodnie to ile tego materiału będzie - tyle co nic).[/quote]


Zazwyczaj podyplomówki trwają dwa a nawet trzy semestry. A cena podobna, przynajmniej w Siedlcach ( chodzi mi o podyplomówki o innej tematyce).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ruszyly moja znajoma zadowolona chociaz ja jednak wyszlam z zalzenia ze niczego nowego mnie nie naucza i w sumie sie nie pomylilam;)

od pazdziernika wybieram sie natomiast na studia podyplomowe pt:D [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff4500][B]Wiedza o zastosowaniu zwierząt w terapii kontaktowej z człowiekiem[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio']KOńczyłam SGGW i za moich czasów w każdym akademiku miszkały psy.
W niektórych nawet kilkanaśccie. :lol:[/quote]
JA też po SGGW zootechnika(małe zwierzęta) nie mieszkałam w akademiku ale miałam znajomych którzy mieszkali z psami, musieli mieć tylko zgodę kierownika ale z tym chyba nie było problemu bo piesów było trochę.
Pozdrawiam absolwentów SGGW a szczególnie zootechników:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abwarka']Ja studiowałam w Siedlcach zootechnikę i na V roku przychodziłam na zajęcia z psem:crazyeye:[/quote]
A ja w Warszawie bywałam z piesem , w katedrze hodowli szczegółowej to na stałe"pracuj" kilka psów. Nawet mieliśmy raz zajęcia z żywienia na których psy były niezbędne:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abwarka']Powiem wam jako absolwent zootechniki - ciężko jest o pracę w zawodzie:shake:[/quote]
To prawda ja 3 lata szukałam ,no moze też dlatego ,że mieszkałam nie w mieście a na wsi a tam żadnej ne ma pracy, ale mi sie marzy,żeby w sklpach zoologicznych o osoby po takich studiach lub chocia,ż po biologii pracowały a nie miłśnicy nie mający rzetelnej wiedzy albo nawet o zgrozo ludzie zupełnie się nie znajoący(ot interes jak inne) dotyczy to zwłaszcza sklepów gdzie sprzedaje się żywe zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Zapomniałam dopisać,że pracuję teraz w salonie pielęgnacji zwierząt.[/quote]


ja tez absolwentka zootechniki:p tez wlasnie mysle o strzyzeniu psow,ale i tak nie moglabym tego robic na pelny etat, bo mam problem czasem z krzyzem hehe, ale wybieram sie na kursik i zobaczymy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka i Ogiś']Chodzi o to że nie możesz sie pochylać czy długo stać?[/quote]

no wlasnie chodzi o to,ze jak kapie swojego psa i jestem nachylona 15minut to potem boli jak cholera, jedyne wyjscie to miec wanne z podnosnikiem:p , a nie wiem na ile krzyz doskwiera przy samym strzyzeniu,bo stac to moge;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...