Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

[quote name='Husky(M)'][FONT=century gothic][B]Urodziny- najlepszy sposób na szybki zarobek ^^[/B][/FONT]:loveu:[FONT=century gothic]
Jeśli Maksa wykastrujemy to jadę na 100%, bo rodzice się zgodzili na wyjazd, tylko co mi z pozwolenia na obóz, jeśli nie mam zgody na kastrację...

Edit: Choc marudzę ciągle o tym mamie, może da te 200 zł na kastrację, tylko żebym się odczepiła... [/FONT]:eviltong: Nawijam też o tym, że Maks będzie grzeczniejszy i wgl oraz inne takie bajeczki :evil_lol:[/QUOTE]

Oczywiście.Prawdę mówiąc mój tata ma mieszane uczucia co do sterylizacji , ale to mój pies , ja zapłacę i do tego sterylizacja to same plusy :D W naszej klinice kosztuje 250. Eee tam , żadne bajeczki , tylko prawda że będzie grzeczny , ogólnie fajniejszy pies :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bejkowa']Oczywiście.Prawdę mówiąc mój tata ma mieszane uczucia co do sterylizacji , ale to mój pies , ja zapłacę i do tego sterylizacja to same plusy :D W naszej klinice kosztuje 250. Eee tam , żadne bajeczki , tylko prawda że będzie grzeczny , ogólnie fajniejszy pies :P[/QUOTE]

[B]mejbi będzie grzeczniejszy^^
Aczkolwiek u haszczaka ucieczek nie wyeliminuje nic :D[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Kurcze, pojechałabym z Chicem :roll:
Ale znając mnie pewnie nic nam nie wypali :placz:[/QUOTE]

Czemu miałoby nie wypalić ? :sad:


Aleksandra95 skoro byłaś to odpowiedz na moje pytanie :P To prawda że dopiero na obozie wybiera się ,i daje kasę na rozszerzenie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Czemu miałoby nie wypalić ? :sad:


Aleksandra95 skoro byłaś to odpowiedz na moje pytanie :P To prawda że dopiero na obozie wybiera się ,i daje kasę na rozszerzenie ?[/QUOTE]

nie do końca tak.
w formularzu zgłoszeniowym zaznaczasz że chcesz rozszerzenie, a w razie czego na obozie rezygnujesz. ja zrezygnowałam. pewnie jak się dogadasz to na obozie możesz się zapisać na rozszerzenie,
tak na obozie dajesz kase na rozszerzenie przynajmniej tak było w wakacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Tzn.pewnie rodzice nie byliby zachwyceni tym pomysłem, fakt wspominałam dziś mamie ale popatrzyła na mnie jak na głupka, że zimą, z psem :-o?
No i kwestia dojazdu jeszcze [/QUOTE]

A ja mam na myśli obóz letni :D Zimą moi rodzice też na pewno się nie zgodzą , więc nawet nie pytałam :shake:

Link to comment
Share on other sites

Heeej, my też się wybieramy na zimowy obóz :D


[COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=#0099ff][SIZE=3]Lista Feriowa :smile:[/SIZE]
[/COLOR][/FONT][/COLOR][B][FONT=Arial][COLOR=#0099ff]
I TURNUS: 20.01-24.01.2013
[/COLOR][/FONT][COLOR=#990066][FONT=arial]1.00Paulin[/FONT][/COLOR][COLOR=#800080][FONT=arial]aGu[/FONT][/COLOR][COLOR=#990066][FONT=arial]z00, 15 lat, Lucy (mix)
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#990066][FONT=arial]2.Natalia&Cody, 15 lat, Cody (westie)[/FONT][/COLOR][B]
[COLOR=#0099ff]
[FONT=Arial]II TURNUS: 28.01-01.02.2013
[/FONT][/COLOR][B][FONT=Arial][COLOR=#990066]1.westie_justa, 15 lat, Doti (westie)
[/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=#800080]2. whatever, 16 lat, Keja (labek)[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#0099ff][B][FONT=Arial]
[/FONT]
[FONT=Arial]III [/FONT][/B][/COLOR][B][FONT=Arial][COLOR=#0099ff]TURNUS[/COLOR][/FONT][COLOR=#0099ff][B][FONT=Arial]: 05.02-09.02.2013
[/FONT]
[FONT=Arial]IV [/FONT][/B][/COLOR][B][FONT=Arial][COLOR=#0099ff]TURNUS[/COLOR][/FONT][COLOR=#0099ff][B][FONT=Arial]: 13.02-17.02.2013
[/FONT][/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Jakie ucieczki masz na myśli ? ;) na spacerze, czy może z podwórka ? ;)[/QUOTE]


[FONT=century gothic]Spacerowe ucieczki. Spuszczę go ze smyczy, mogę wołac, "uciekac" w drugą stronę, czy szynką mu machac, ale nic... Koledzy przecież ważniejsi ;P Tylko w lesie trzyma się dosyc blisko mnie, pobiegnie gdzieś za jakąś sarną, ale za 5 min wraca i nie ucieka.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dziwne że za tobą nie chce biec. nie wiem ja bym radziła ćwiczyć to co ja ostatnio intensywnie cwicze.;) biorę psa na linkee długą akurat mam 10 metrów super zarcie dla niej :D i potrzebna druga osoba.:) osoba która Ci pomaga trzyma psa krótko czy za obroże czy linke ale krótko ja nakręcam na żarcie jakie mam (moje psa straszne wtedy kusi) i uciekam i krzycze jej imię a ta osoba nie puszcza psa dopiero jak już strasznie się szarpie puszcza :) wtedy no kurde innej opcji nie na pies leci do mnie:) tak 15 minut ćwiczeń mamy na polu a potem podczas spaceru już normalnie:) z tego co wiem wiele osób tak robi:) u mnie są efekty :) ale trzeba ćwiczyć :) sory że tak brzydko to pisze ale z komórki to dosyć ciężko :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Dziwne że za tobą nie chce biec. nie wiem ja bym radziła ćwiczyć to co ja ostatnio intensywnie cwicze.;) biorę psa na linkee długą akurat mam 10 metrów super zarcie dla niej :D i potrzebna druga osoba.:) osoba która Ci pomaga trzyma psa krótko czy za obroże czy linke ale krótko ja nakręcam na żarcie jakie mam (moje psa straszne wtedy kusi) i uciekam i krzycze jej imię a ta osoba nie puszcza psa dopiero jak już strasznie się szarpie puszcza :) wtedy no kurde innej opcji nie na pies leci do mnie:) tak 15 minut ćwiczeń mamy na polu a potem podczas spaceru już normalnie:) z tego co wiem wiele osób tak robi:) u mnie są efekty :) ale trzeba ćwiczyć :) sory że tak brzydko to pisze ale z komórki to dosyć ciężko :D[/QUOTE]


Ok, jak tylko pojawi się odpowiednia pogoda spróbuję tego. Co prawda z 10 m linki zrobiłam dwie oddzielne smycze, ale jakoś je powiążę. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Husky(M)'][FONT=century gothic]Spacerowe ucieczki. Spuszczę go ze smyczy, mogę wołac, "uciekac" w drugą stronę, czy szynką mu machac, ale nic... Koledzy przecież ważniejsi ;P Tylko w lesie trzyma się dosyc blisko mnie, pobiegnie gdzieś za jakąś sarną, ale za 5 min wraca i nie ucieka.[/FONT][/QUOTE]

mięsko:)
ale mięsko mięsko nie jakas tam parówka czy coś:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Powodzenia życzę i sukcesów :-) i dużo ćwiczeń :diabloti: dużo ale nie długo na raz dużo krótkie regularne sesje :) polecam zwacze :diabloti:[/QUOTE]

też są dobre, to na nie junior pracował tak "ładnie" na obozie ale w pokoju śmierdziało:) strasznie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...