Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

Ja wode biore dla psa na droge tylko, a do ośrodka dla siebie mineralną, ale też nie w jakiejś dużej ilości :)

Co do kagańca to właśnie nie wiem, poszukam jeszcze w zoologach, a jak nie to na allegro pewnie kupie... tylko, że w tak małym rozmiarze znajde pewnie tylko tube, a na upały to też nie dobre :) poza tym wątpie, żeby on chodził w kagańcu, do większości psów jest przyjaźnie nastawiony :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']no jak tam sobie uważasz, mi nic do Twojego bagażu ;)

my na pewno będziemy latać do sklepu, [I][B]piwko[/B], [/I]czipsy itp :cool3:

my dzień wcześniej. nie wyobrażam sobie tak wcześnie wyjeżdzać, by być na 10 :eviltong:[/QUOTE]

nono,to mi się podoba.:siara: hahhah. :D ja będę na tą 10. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']nie masz sie co cieszyc, Agnieszka nie bedzie z nami :diabloti:
hm ja pewnie tez na pierwszy dzien obozu czyli 10[/QUOTE]

no i c że nie będzie z nami, do pokoju zawsze zaprosić można a co ! :D podoba mi się ta Twoja pełnoletność Aga :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']To poza tez sie nie przyznaje :evil_lol: Nie no zartuje do mojego 'anty' mozna przywyknąć :diabloti:[/QUOTE]

można, można.:D boję się, co to w pokoju będzie się działo. :D



o jest jeden pokój obozowy :p


Ja i Dora, Justyna i Dotka, Paula i Scooby :D może nie będzie demolki.:siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']można, można.:D boję się, co to w pokoju będzie się działo. :D



o jest jeden pokój obozowy :p


Ja i Dora, Justyna i Dotka, Paula i Scooby :D może nie będzie demolki.:siara:[/QUOTE]
a co ma sie dziac :diabloti:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']a co ma sie dziac :diabloti:?[/QUOTE]

miałam na myśli to co psy będą robiły. :D szcególnie Scoob i Dora a jak dołączy Dotka,to może to wglądać tak


łóżko, podłoga, łóżko, podłoga a może i klatka hahah.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']miałam na myśli to co psy będą robiły. :D szcególnie Scoob i Dora a jak dołączy Dotka,to może to wglądać tak


łóżko, podłoga, łóżko, podłoga a może i klatka hahah.:diabloti:[/QUOTE]
:grin: bardzo mozliwe:lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej,
Zajrzałam tutaj i chiałam tylko napisać, że staram się odpisywać jak najszybciej się da. Jeśli zadajecie pytanie o zakwaterowanie, klatki i wszystko co dotyczy ośrodka, to ja muszę te pytania przesyłać Marcie - właścicielce ośrodka i potem czekam na odpowiedź, dlatego to się przedłuża. Z resztą jest podany do niej kontakt na stronie Grafu - i napisane że odpowiada za zakwaterowanie;-)
Jeśli ktoś nie otrzymuje odpowiedzi w ciągu dwóch dni to najlepiej napisać jeszcze raz, mail pewnie siedzi w spamie, a dostaje dziennie z 500 emaili z czego 475 to spam:D Więc łatwo mi przegapić. Jest też telefon, można wysłać sms-a: 510416631.
Pozdrawiam i przepraszam wszystkich za utrudnienia w kontakcie;)

Edited by Renfri
Link to comment
Share on other sites

Justyna nie martw się, ja też jestem na meega anty :p szkoda tylko, że nie na tym samym turnusie xd
ale ja będę pod opieką p. Marty więc muszę być grzeczna :diabloti:

ja też muszę jeszcze identyfikator zamówić, robią niedaleko mnie, więc jeżeli ktoś z VI turnusu by chciał zamówić to z allegro - mama design i może mi przelać kasę i ja odbiorę, zawsze 5zł mniej za przesyłkę ;)

co do przyjazdu to ja sama nie wiem, bo 11,12 są zawody agility i muszę być, więc raczej będę jechać w pon. rano ale zależy do której będą trwały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']Tez jestem anty i wcale nie uwazam ze cos ze mna nie tak:)[/QUOTE]

no, ale chyba żadna z Was nie ma nawet 18 lat? ;)

ja tam uważam, że wszystko jest dla ludzi. oczywiście również odmowa jest dla ludzi i nikomu nic do tego ;)
osobiście praktycznie nie piłam(zdarzyło mi się kilka razy)ani nie paliłam(nie zdarzyło mi się) do uzyskania pełnoletności. teraz różnie bywa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...