Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

Lista z wcześniejszych stron wątku:

- miska
- karma
- duużo smaczków
- saszetka
- zabawki
- klatka
- kaganiec (w razie czego i do pociągu chyba trzeba)
- linka
- smycz
- obroża, szelki
- aparat
- woreczki :P
- duuuuzo wody
- zabawki: szarpaki, piłki i coś tam jeszcze sie kupi
- gryzaki

A ja zastanawiam się czy kupić kaganiec? Każdy będzie miał czy jest raczej zbędny?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']hehehe tego nie brałam pod uwagę :lol: nie, pewnie pójdziemy spać do sąsiedniego ośrodka, tyle że otrzymać odpowiedź od pani Wandy to wyższa szkoła jazdy :roll:[/QUOTE]

bla bla bla... :D



Justyna jak coś na mnie i Paule możesz liczyć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']A może ktoś jedzie na V turnus i nie wie z kim będzie ? Bo o ile na IV już kogoś mniej więcej mamy, to na V nie mam pojęcia. :smile:

(najlepiej suczka, kastrat, ale z samcem też pewnie się dogada, najlepiej mniejszym)[/QUOTE]


Ja jadę na V turnus i tak samo nie wiem z kim bede w pokoju. Ja chciałam być w pokoju z psem który jest wykastrowany :p

Klatkę wypożyczam u Wandy, ale tak czy siak muszę zakupić sobie własną :D

________________________________________________________________

Pozdrawiamy Alicja & Wena

[URL="http://www.szarpakomania.blogspot.com"]www.szarpakomania.blogspot.com[/URL] - nasz blog o rękodziełach :) Dla psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bordercollie']Gdzie zamawiałaś matę? I w jakiej cenie? ;)[/QUOTE]

tu na allegro znalazłam;) rozmiar nam odpowiadał.;)
[url]http://allegro.pl/mata-samochodowa-220x150cm-do-przewozu-psa-i2431900117.html[/url]

jak się okazało, to szyję je użytkowniczka z dogo
[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/86456-gosiaja[/url]

:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']bla bla bla... :D



Justyna jak coś na mnie i Paule możesz liczyć :loveu:
[quote name='motyleqq']ej, odczep się dobra? :mad::lol:[/QUOTE]
[quote name='Aleksandra95']:diabloti: :evil_lol:[/QUOTE][/QUOTE]

Hahaha, pamiętam pamiętam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a tak apropo tego... naprawdę zamierzacie brać wodę? przecież tam jest bieżąca woda...[/QUOTE]

ja wezmę może nie duuzo ale 2-3 butelki tak bo nie wiadomo jaka tam woda będzie:)
a nie chce siebie i psa zatruć
(chyba że P. Wanda powie że woda jest ok wtedy nie wezmę)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ja wezmę może nie duuzo ale 2-3 butelki tak bo nie wiadomo jaka tam woda będzie:)
a nie chce siebie i psa zatruć
(chyba że P. Wanda powie że woda jest ok wtedy nie wezmę)[/QUOTE]

sądzisz, że oni tam trują siebie nawzajem i swoje psy? :cool3: przypominam, że właściciele ośrodka sami tam mieszkają. poza tym nie sądzę, by można prowadzić agroturystykę z niezdatną wodą, SANEPID by tego nie zatwierdził ;)

na podróż-ok, dla mnie czy Justyny to kawał drogi ;) a jest lato. ale na obóz, to nie rozumiem

Link to comment
Share on other sites

Czy napisalam ze truja psy? Nie po prostu wole sie upewnic ze woda jest ok niz pozniej miec problemy. Woda ktora jest dostarczana do domow niezaleznie od regionu jest badana, ale np w kielcach woda nie jest najlepszej jakosc(wg mnie i kilku osob mieszkajacych tam)
Junior ma bardzo slaby zolądek(schronisko mu popsulo), wiec wole sie zapytac:)

nie mialam na mysli wody nie do spozycia alej taka ktora trzeba najpierw zagotowac:) co przy podawaniu psu w lato nue jest fajne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']Czy napisalam ze truja psy? Nie po prostu wole sie upewnic ze woda jest ok niz pozniej miec problemy. Woda ktora jest dostarczana do domow niezaleznie od regionu jest badana, ale np w kielcach woda nie jest najlepszej jakosc(wg mnie i kilku osob mieszkajacych tam)
Junior ma bardzo slaby zolądek(schronisko mu popsulo), wiec wole sie zapytac:)

nie mialam na mysli wody nie do spozycia alej taka ktora trzeba najpierw zagotowac:) co przy podawaniu psu w lato nue jest fajne[/QUOTE]

napisałaś, że nie chcesz otruć psa... dla mnie to jakaś abstrakcja.

dla mnie to po prostu głupie, brać ze sobą wodę. śmiem też twierdzić, że wodę można kupić gdziekolwiek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']napisałaś, że nie chcesz otruć psa... dla mnie to jakaś abstrakcja.

dla mnie to po prostu głupie, brać ze sobą wodę. śmiem też twierdzić, że wodę można kupić gdziekolwiek ;)[/QUOTE]

Oj tam, oj tam ja mam transport wiec 2 butelki wody az tak mi nie beda przeszkadzac.

Link to comment
Share on other sites

ja to się zastanawiam, czy sobie zgrzewki picia nie wziąć, bo nie będę biegała do sklepu.:D

a takie pytania, kiedy planujecie dojechać na miejsce ? dzień wcześniej, czy przed 10:00 tego samego dnia co rozpoczęcie obozu ? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...