Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak, ale... więc bedzie jakies frisbee;)
"[COLOR=#888888][FONT=Arial]18-20 (16-18 ostatniego dnia) zajęcia praktyczne z obedience – posłuszeństwa i sztuczek także pod kątem freestyle we frisbee, z podziałem na grupy, po 20-tej dla chętnych pogadanki i dyskusje o uczeniu się psów, motywacji, oglądanie i analizowanie pracy własnej na video."
[/FONT][/COLOR][COLOR=#888888][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
No my musimy jak najszybciej klatke, przed obozem napieke troche ciasteczek, i pewnie tez jakies kupie :)[COLOR=#888888][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']No tak, ale... więc bedzie jakies frisbee;)
"[COLOR=#888888][FONT=Arial]18-20 (16-18 ostatniego dnia) zajęcia praktyczne z obedience – posłuszeństwa i sztuczek także pod kątem freestyle we frisbee, z podziałem na grupy, po 20-tej dla chętnych pogadanki i dyskusje o uczeniu się psów, motywacji, oglądanie i analizowanie pracy własnej na video."
[/FONT][/COLOR]
No my musimy jak najszybciej klatke, przed obozem napieke troche ciasteczek, i pewnie tez jakies kupie :)[COLOR=#888888][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

zróbmy listę rzeczy potrzebnych.;D gdzieś ona była, ale może jeszcze się coś przypomni.;D bo trzeba powoli kupować :siara: przynajmniej ja zaczynam .;D

Link to comment
Share on other sites

Kurde nie moge jej wlasnie znaleźć...
no ale.. hm co zabrac
na pewno
karma dla psa
duzo smaków
zabawki
ciuchy dla siebie ( w zapasie najlepiej bo to niewiadomo co sie bedzie dziać :lol:)
pieniądze
saszetki, torby na szkolenia
aparat :P

bierze ktos moze kamere? albo czy ma ktos aparat z funkcją nagrywania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']ja mam cyfrówke, ale filmiki takie sobie.;) hm ale Ty dobre filmiki nagrywasz ;:lol:[/QUOTE]
ja jak już nagrywam, to beznadziejnym kompaktem, bo tylko to mam, a raczej go nie będę brała. Może ma ktoś lustro z nagrywaniem, albo kamerkę?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']P. Wanda mi juz odpisLa. mail jednak trafil do spamu:)

poza tym rezygnujemy z frisbee. czy ktos bèdIe chodzil na obi?(IV turnus)[/QUOTE]
My chyba też zrezygnujemy z frisbee, bo zainteresowanie mojego psa jest niestety marne, nie wiem co z nim jest teraz :>

Jeśli chodzi o filmiki, to moja lustrzanka ma funkcje nagrywania, ale nie wiem czy nie wezme i zwykłej cyfrówki, bo nie wszędzie chce mi się targać lustro. ;)
Ubrań na pewno wezme sporo, bo nie wiem czy tylko ja jestem wieczne brudna przy moim psie -,- a o pranie będzie chyba ciężko :>

I będzie selekcja obroży, bo wszystkich nie zabiore :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Paula ma !:lol: Paulaaa.:siara:[/QUOTE]
No jestem, jestem :D
Fajnie by było jakby dziadek dał się namówić na zabranie kamery, wtedy filmiki byłyby naprawde mega, w HD i wgl. :cool3: Ale nadzieje raczej marne, po tym jak już kiedyś zgubiłam jedną na obozie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']My chyba też zrezygnujemy z frisbee, bo zainteresowanie mojego psa jest niestety marne, nie wiem co z nim jest teraz :>

Jeśli chodzi o filmiki, to moja lustrzanka ma funkcje nagrywania, ale nie wiem czy nie wezme i zwykłej cyfrówki, bo nie wszędzie chce mi się targać lustro. ;)
Ubrań na pewno wezme sporo, bo nie wiem czy tylko ja jestem wieczne brudna przy moim psie -,- a o pranie będzie chyba ciężko :>

I będzie selekcja obroży, bo wszystkich nie zabiore :D[/QUOTE]
Oks;) nie bedzie tam chodzenia, więc na przebiegi spoko mozna wziac, zalezy mi na nagraniu przebiegów:)
Ja postaram się focić kazdego na torku, no a my same liczymy na innych:p

[QUOTE]Ubrań na pewno wezme sporo, bo nie wiem czy tylko ja jestem wieczne brudna przy moim psie -,- a o pranie będzie chyba ciężko :>[/QUOTE]
Nie tylko Ty :lol:

My wezmiemy pewnie ze 2 smycze, i kilka obrozek, do obozu jeszcze kupie ze 2;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']No jestem, jestem :D
Fajnie by było jakby dziadek dał się namówić na zabranie kamery, wtedy filmiki byłyby naprawde mega, w HD i wgl. :cool3: Ale nadzieje raczej marne, po tym jak już kiedyś zgubiłam jedną na obozie :evil_lol:[/QUOTE]


ja Cie przypilnuje !:diabloti: idź do dziadka.:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']My na IV bierzemy na pewno kamerę i laptopa :)

na Frisbee idziemy , musimy kupić smaki i w ogole przed obozem :) Chyba będizemy zamawiać płucka i inne rzeczy , chce ktoś się dołączyć do zamówienia ?[/QUOTE]
Hm a gdzie zamawiasz? mi zalezy zeby nagrody byly male, i tak 'na raz' myslalam nad doggie woogie, i troche swoich.
A i mysle nad kupieniem pilki na sznurku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']W zeszłym roku tu zamawiałam :)
[URL]http://www.e-pies.eu/[/URL]
Paski mięsne są super: ) można je połamać , są miękkie i fajne dla małego psa[/QUOTE]
ahaa znam tą stronke... no wlasnie paski czesto mamy:P kupuje w zoologu paczke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...