Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Victoria']O to ja też szukam jakiejś dobrej duszy chętnej być moim opiekunem :evil_lol:
na pierwszy turnus. a gdyby obóz frisbowy (ten dopiero planowany) nie doszedł do skutku to i na drugi pewnie też :grins:[/QUOTE]

przecież już nawet jest cena tego obozu frisbowego :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też na obozie miałabym już 17 .

Właśnie nie wiem na jaki pojechać . Bo jeśli na młodzieżowy jechałyby osoby które znam .. To może i bym pojechała.
Z obozów w Annówce bardziej odpowiada mi 3 turnus ponieważ jest z frisbee .
Ale termin 2. Wiec bym pojechała na drugi . Jedzie na niego osoba pełnoletnia która zechciałaby być moim opiekunem ?
Jeszcze poczekam na więcej informacji .
Bym jechała z suczką w typie Labradora .

Link to comment
Share on other sites

Obóz tylko frisbowy na początku lipca organizuje Annówka i właśnie został ogłoszony:) Na ostatnim szkoleniu sierpniowym Grafu zajęcia z frisbee będzie prowadzić Marta Parcewicz.
Limit wiekowy został przesunięty od dwa lata w górę, bo niestety takie są odgórne wymogi w naszym kraju i nic z tym zrobić nie możemy. Ale już pisały tu osoby jak znaleźć opiekuna. Ostatecznie o przyjęciu decyduje właścicielka Annówki:)
Poza tym nic się nie zmienia, plan jest taki jak na poprzednich obozach, tylko na dwóch pierwszych turnusach jest możliwość wybrania czy chce się mieć więcej treningów agility, czy po połowie agility i obedience lub sztuczki.

Miałam zapytania w zeszłym roku o obóz z wychowawcą typowo dla młodzieży i niektórych rodzicie nie chcieli do nas puścić, stąd pomysł na zorganizowanie takiego:) Niestety dochodzą wtedy koszty zatrudnienia kadry oraz inne koszty organizacyjne. Podam szczegóły o terenie, pokojach i planie obozu jak już potwierdzę miejsce i wtedy będę zbierać też zadatki.

Co do obozu obedience mam nadzieję wiedzieć więcej jak najszybciej, na pewno też dam informację na 3 dni przed otwarciem zgłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']

Miałam zapytania w zeszłym roku o obóz z wychowawcą typowo dla młodzieży i niektórych rodzicie nie chcieli do nas puścić, stąd pomysł na zorganizowanie takiego:) Niestety dochodzą wtedy koszty zatrudnienia kadry oraz inne koszty organizacyjne. Podam szczegóły o terenie, pokojach i planie obozu jak już potwierdzę miejsce i wtedy będę zbierać też zadatki.

[/QUOTE]

ogólnie obóz dla młodzieży to dobry pomysł, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby gdyby też trwał 5 dni, wtedy byłby tańszy i tym samym bardziej osiągalny ;)
całe szczęście dawno skończyłam 18 lat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam już super miejscówkę na obóz obedience i młodzieżowe:) Niedaleko Żnina - Wielkopolska, w zapomnianej wiosce;)
Warunki nie są luksusowe, ale jest ładnie. Ośrodek nad samym jeziorem, jest plaża strzeżona, obok przed domkami jest dojście do wody, gdzie możemy kąpać psy. I jest wielkie, piękne boisko tylko dla nas do treningów. Noclegi w domkach 3 osobowych. Szczegóły dziś wieczorem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']Mam już super miejscówkę na obóz obedience i młodzieżowe:) Niedaleko Żnina - Wielkopolska, w zapomnianej wiosce;)
Warunki nie są luksusowe, ale jest ładnie. Ośrodek nad samym jeziorem, jest plaża strzeżona, obok przed domkami jest dojście do wody, gdzie możemy kąpać psy. I jest wielkie, piękne boisko tylko dla nas do treningów. Noclegi w domkach 3 osobowych. Szczegóły dziś wieczorem:)[/QUOTE]

a to nie jest w kujawsko-pomorskim? czy jakoś tak na granicy województw?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']Mam już super miejscówkę na obóz obedience i młodzieżowe:) Niedaleko Żnina - Wielkopolska, w zapomnianej wiosce;)
Warunki nie są luksusowe, ale jest ładnie. Ośrodek nad samym jeziorem, jest plaża strzeżona, obok przed domkami jest dojście do wody, gdzie możemy kąpać psy. I jest wielkie, piękne boisko tylko dla nas do treningów. Noclegi w domkach 3 osobowych. Szczegóły dziś wieczorem:)[/QUOTE]

a będzie ogrodzony teren gdzie bedzie mozna pomiedzy treningami puszczać psy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Labrala']a będzie ogrodzony teren gdzie bedzie mozna pomiedzy treningami puszczać psy ?[/QUOTE]

Ooo, właśnie! Jeśli jakieś ogrodzenie będzie to od razu lecę rodzicom mówić o obozie i błagać ich o dodatkowe 500 zł, jeśli nie to się zastanowię jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...