Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osoby niepełnoletnie mogą nocować w Annówce pod opieką osoby dorosłej. (może to być inny uczestnik szkolenia, ale uwaga, takich osób na nocleg może być tylko kilka) Chyba, że wszyscy pod opieką rodziców;) Więc jak komuś kto nie ma 18 lat skończonych zależy na miejscu radziłabym się szybko zgłaszać.
Albo zapraszam na 10-dniowy obóz dla młodzieży od 12 lat na początku sierpnia:).

Edited by Renfri
Link to comment
Share on other sites

kuuuurde.. wg mnie lepiej bylo wczesniej.
no i w tym roku nie ma frisbee z Paulą.. :placz: a tak na to liczyłam :mdleje:
no chyba ze bedzie w tych późniejszych informacjach

no i terminy.. chciałam jechać na 2 turnusy ale widze ze to niemozliwe, bo miedzy agi a frisbee jest obóz ;(

no ale trudno, bede musiala jakos inaczej kombinowac

Link to comment
Share on other sites

Marta Parcewicz też jest świetną instruktorką frisbee. Uczestniczki zeszłorocznej majówki z frisbee ją bardzo chwalą. Też reprezentowała polskę w USA na Purina Dog Challenge razem z Paulą :) a obóz dla młodzieży to jak 2 turnusy;)

Z Paulą być może będzie obóz tylko frisbee zaraz na początku lipca w Annówce, przed I turnusem obozu Grafu. Ale to jeszcze nie jest pewne. Paula teraz pracuje i nie ma niestety tyle czasu na obozy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']Marta Parcewicz też jest świetną instruktorką frisbee. Uczestniczki zeszłorocznej majówki z frisbee ją bardzo chwalą. Też reprezentowała polskę w USA na Purina Dog Challenge razem z Paulą :) a obóz dla młodzieży to jak 2 turnusy;)

Z Paulą być może będzie obóz tylko frisbee zaraz na początku lipca w Annówce, przed I turnusem obozu Grafu. Ale to jeszcze nie jest pewne. Paula teraz pracuje i nie ma niestety tyle czasu na obozy.[/QUOTE]
O to byłoby świetnie :loveu:
Bo ze mną to trochę skomplikowana sprawa ;P
Chciałam jechać na 2 turnusy, na każdy z innym psem - na pierwszy z agilitowcem (totalnie anty frisbee), a na drugi z amatorskim frisbowcem i przy okazji zacząć z nim agi. Tylko te turnusy musiałyby być zaraz po sobie, bo tata urlopowałby się przez tydzień gdzieś w pobliżu z drugim psem, potem podrzuciłby mi go a pierwszego psa zabrał ze sobą do domu :grins:
Z dwoma psami na jednym turnusie pewnie nie dałabym sobie rady :diabloti:
Także po prostu podobał mi się zeszłoroczny "rozkład' obozów :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]A gdzie odbędzie się obóz dla młodzieży?[/B]
(oby było ogrodzenie, oby było ogrodzenie, ogrodzenie bądź).
Tak się zastanawiam teraz: z Maksem jesteśmy niemalże zupełnymi amatorami, więc na obóz dla zaawansowanych agilitowców się nie nadajemy, z drugiej strony nie chcę trafić na młodzieżowym na jakieś dzieci (tak, wiem sama jestem jeszcze dzieckiem), bez jakiejkolwiek wiedzy o psach i ich szkoleniu, wychowaniu. Kurczę, muszę najpierw zorientować się kto wybiera się na młodzieżowy, może akurat ktoś w moim wieku, kogo w miarę znam (mam prawie 16 lat). Trzeba uruchomić znajomości na zapytaj ;3
Jestem również troszkę zawiedziona ceną młodzieżowego, ale ok, może jakoś przekonam rodziców, bo powiedziałam im wcześniej, że koszt obozu nie będzie wynosił więcej niż tys. zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Husky(M)']W opisie obozu dla młodzieży:
"MIEJSCE: WKRÓTCE"

Jak dal mnie jest to jednoznaczne ;)[/QUOTE]

nie zauważyłam tego :eviltong:

[quote name='whiteterrier']Ej było przecież, że od 16 lat nie trzeba osoby pełnoletniej :angryy:
To znaczy, ze w tym roku nie mogę jechać na obóz bez rodziców mimo iż na początku lipca skończę 17 lat?[/QUOTE]

no niestety. myślę, że to zachęta do skorzystania z obozu młodzieżowego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']A ktoś stąd (jakby co) jedzie na młodzieżowy ?[/QUOTE]


Gdyby cena byłaby choćby o 300 zł niższa to bardziej byłabym do tego przekonana. Poza tym teraz mam za mało informacji, aby stwierdzić czy tam pojadę. Poczekam na bardziej szczegółowe info i być może wybiorę się na młodzieżowy ;3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Husky(M)']Gdyby cena byłaby choćby o 300 zł niższa to bardziej byłabym do tego przekonana. Poza tym teraz mam za mało informacji, aby stwierdzić czy tam pojadę. Poczekam na bardziej szczegółowe info i być może wybiorę się na młodzieżowy ;3[/QUOTE]

O to fajnie, wtedy mogłybyśmy pojechać razem :D
Bo mi tez jakoś się ten młodzieżowy, aż tak bardzo nie widzi..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...