Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][COLOR=#000000]no właśnie chętnie bym się wybrała, żeby nauczyć się podstaw [/COLOR][COLOR=#000000];-)[/COLOR][COLOR=#000000] zarówno ja jak i pies [/COLOR][COLOR=#000000]:lol:[/COLOR][/QUOTE]

ja mam podobnie, a nie chce niczego zawalić na starcie mimo, ze mój będzie miał już wtedy rok :)

Link to comment
Share on other sites

Mój tato ma jakieś obiekcje do mojego wyjazdu... :angryy: "Kto to organizuje?! Jak tam pojedziesz?! Na co ci to?!" Ehhhhh.. mam już dość słuchania tego. Mówię mu, że jeszcze nie znam dokładnych informacji na temat obozu, ale ten znowu zaczyna coś nawijać. Nie chce mnie puścić samej. Z jednej strony go rozumiem, ale z drugiej nie jestem już malutkim dzieckiem i myślę, że sobie poradzę. ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/136598-Mozartino?"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/136598-Mozartino?"][B]Mozartino[/B][/URL]

Zapisy miały się zacząć 21 . A wcześniej miały być informacje . Lecz jeszcze nie ma. Więc nie wiem czy ktoś wie kiedy będą ?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mama do mnie że bardzo chce żebym pojechała itd.. Więc na 99% pojadę ;D

Więc muszę wiedzieć na jaki turnus jechać, ponieważ chcę być na wystawie w Sopocie. I nie wiem czy pojechać pod koniec lipca czy w połowie sierpnia. Lepiej by mi chyba było w połowie ponieważ bym wszystkie potrzebne rzeczy ( przysmaki ) dla psa zamówiła w lipcu . Muszę zbierać pieniądze. A może i do pracy bym poszła na cały lipiec. Wtedy bym miała więcej pieniędzy .. Trzeba wszystko przemyśleć .
Na razie zamówiłam jej piękną obrożę na obóz ;D (przyszła 2 tyg temu), a za 3 tyg do kompletu smycz ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...