Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Renfri']może szybciej na piechotę?;) albo się z kimś zabierzecie?
ja mam nadzieję że na dniach ogłoszę wszystkie szczegóły, zapisy ruszą na 99% 21 stycznia:) Podam tu informację, na facebooku i na stronie Grafu.[/QUOTE]

[COLOR=#006400][B]Gdyby był tu przycisk "Lubię to!" to bym go teraz molestowała xD
[/B][/COLOR]
Wątpię, czy ktoś z Podkarpacia jedzie.. :shake: Więc ewentualnie bd się męczyć pociągiem... A Maks będzie załatwiał się do słoiczka xd

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Wątpię, czy ktoś z Podkarpacia jedzie.. [/COLOR][COLOR=#000000]:shake:[/COLOR][COLOR=#000000] Więc ewentualnie bd się męczyć pociągiem... A Maks będzie załatwiał się do słoiczka xd[/COLOR][/QUOTE]

Ja jadę z Rzeszowa :cool3: , ale niestety, tez pociągiem , bo raczej tez nie mam się z kim zabrać :/

Edited by Mozartino
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renfri']może szybciej na piechotę?;) albo się z kimś zabierzecie?
ja mam nadzieję że na dniach ogłoszę wszystkie szczegóły, zapisy ruszą na 99% 21 stycznia:) Podam tu informację, na facebooku i na stronie Grafu.[/QUOTE]

O boże , o boże ! Jak tylko to przeczytałam to serce zaczęło mi bić mocniej :lol: Czyli mam czas do 21 stycznia by przekonać rodziców :roll: Może znacie jakieś argumenty by przekonać rodziców ? :P

Link to comment
Share on other sites

Nala już po sterylizacji . Mam nadzieję że pojedziemy na obóz ;d

Do kogo z organizatorów obozu mogę napisać w sprawie pytań czy możemy pojechać jak pies się zachowuje w pewny sposób ?


___________________________________________________

Nala w ubranku - [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b10487b2fece0e8e.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Husky(M)'][B]Kiedy w końcu będzie więcej info na temat obozu?? [/B]​Już nie mogę się doczekać i co 15 min sprawdzam czy coś się nie pojawiło ^^[/QUOTE]

Ja sprawdzam raz dziennie . Lecz było napisane wcześniej, że 21 stycznia powinno być. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] [COLOR=#000000]My też się wybieramy z Podkarpacia [/COLOR][COLOR=#000000]:smile:[/COLOR][COLOR=#000000] ale czym to nie wiem. mówię o wakacjach, a z zapisami to spokojnie bo miejsc w tamtym roku było dosyć dużo [/COLOR][COLOR=#000000]:-D[/COLOR][/QUOTE]

Ala, pociągiem :D Jedziemy razem ^^ ?

[QUOTE][COLOR=#000000]Przed zapisami jeszcze powinny być pokazane ogólne info, daty turnusów itd[/COLOR][COLOR=#000000];-)[/COLOR][/QUOTE]

Rzeczywiście, przydałoby się ;)

Link to comment
Share on other sites

Coś widzę sporo ludzi z Podkarpacia wbija ;).
[I]Z "tak daleka" pewnie opłacałoby mi się jechać na dwa turnusy, ale pewnie nie będzie na to kasy...[/I]:-(

[B]Nie mogę doczekać się szczegółów dotyczących obozu[/B], gdy jestem na kompie co 20 min sprawdzam czy się coś nie pojawiło xD

Edited by Husky(M)
literówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...