Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=tahoma][B]A ja dalej nie wiem, czy jechać, czy nie...[/B] Bardzo chcę, ale boję się, że Maksowi może coś odwalić. :'(

Edit: and Kiedy ruszają zapisy i wgl kiedy pojawi się na stronie opis obozu, plan itd? Wiem, że to dopiero styczeń, ale chcę mieć czas na podjęcie decyzji i jakby co uzieranie pieniędzy [/FONT]:lol:

Edited by Husky(M)
Link to comment
Share on other sites

Nareszcie prawdopodobnie doczekam się sterylki Nali . :smile:
Planowana na Luty .
450zł sterylka ze wszystkimi wizytami + 200 zł cztery zdjęcia RTG stawów .
Już się nie mogę doczekać. Ale oczywiście muszę się dołożyć .

Ja już zaczynam kupować potrzebne rzeczy ;) Mam listę zrobioną .
Ponieważ nie chcę aby nagle wyszło że pełno rzeczy do kupienia a pieniędzy brak .



Husky(M)
Staraj się namówić ich na kastracje i JEDŹ ! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Labrala']
Husky(M)
Staraj się namówić ich na kastracje i JEDŹ ! :D[/QUOTE]


To wcale nie jest takie łatwe, tym bardziej, że jesteśmy świeżo po remontach, a w zasadzie w trakcie ich trwania i zbyt dużo pieniędzy nie ma.. :-(
Teoretycznie mogłabym sama uzbierać choć część kasy, ale pozostaje kwestia dojazdu do weta, który przeprowadzi kastrację (około 75 km), a moim rodzicom "nie będzie się chciało...".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Husky(M)'][FONT=tahoma][B]A ja dalej nie wiem, czy jechać, czy nie...[/B] Bardzo chcę, ale boję się, że Maksowi może coś odwalić. :'(
[/FONT][/QUOTE]

a co miałoby mu odwalić? my byłyśmy w grupie z suczką, z którą moja się nie lubi :cool3: miałyśmy zajęcia w tym samym czasie i nikt nie ucierpiał na tym :)
dodam, że byłam z TŻ i spaliśmy w przyczepie, przylatywały do nas psy właścicieli i były różne spięcia między sukami, a i tak wszystko było git :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a co miałoby mu odwalić? my byłyśmy w grupie z suczką, z którą moja się nie lubi :cool3: miałyśmy zajęcia w tym samym czasie i nikt nie ucierpiał na tym :)
dodam, że byłam z TŻ i spaliśmy w przyczepie, przylatywały do nas psy właścicieli i były różne spięcia między sukami, a i tak wszystko było git :)[/QUOTE]

No tak, ale jednak jak nie patrzeć istnieje pewne "niebezpieczeństwo", że Maks zaatakuje z niemiłym skutkiem...

Mój główny cel na następne 5 mies to KASTRACJA PSA! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a co miałoby mu odwalić? my byłyśmy w grupie z suczką, z którą moja się nie lubi :cool3: miałyśmy zajęcia w tym samym czasie i nikt nie ucierpiał na tym :)
dodam, że byłam z TŻ i spaliśmy w przyczepie, przylatywały do nas psy właścicieli i były różne spięcia między sukami, a i tak wszystko było git :)[/QUOTE]

Właśnie, moja suczka była tą, która się z Etna nie lubi ;) co dla nas też było zaskoczeniem, bo kiedyś się bawiły.;) także zawsze trzeba być przygotowanym na różne okoliczności ;)

Byłyśmy trochę ograniczone ze spacerami, i ogólnym wychodzeniem z ośrodka i tyle. ;) musiałam zawsze zobaczyć czy pies, z którym moja się nie lubi lata luzem po ośrodku ;) jeśli tak, to zawsze się prosi właściciela o przytrzymanie psa, a to chyba nie problem :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=palatino linotype][B][COLOR=#800080][FONT=arial]Ok, prawdopodobnie jadę :multi:! [/FONT][/COLOR]
[/B][FONT=arial]Teraz tylko czekam na zapisy xD

Kto jedzie na 100%? Chcę zorientować się i wybrać turnus gdzie będzie dużo suczek, a mniej psów. Mój Maks wtedy będzie spokojniejszy. :)[/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...