Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=#0099ff][SIZE=3]Lista Feriowa :)[/SIZE]
[/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=#0099ff]
I TURNUS: 20.01-24.01.2013
[/COLOR][/FONT][COLOR=#990066][FONT=arial]1.00Paulin[/FONT][/COLOR][COLOR=#800080][FONT=arial]aGu[/FONT][/COLOR][COLOR=#990066][FONT=arial]z00, 15 lat, Lucy (mix)
[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=#990066][FONT=arial]2.Natalia&Cody, 15 lat, Cody (westie)[/FONT][/COLOR][/B][B]
[COLOR=#0099ff]
[FONT=Arial]II TURNUS: 28.01-01.02.2013
[/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Arial][COLOR=#990066]1.westie_justa, 15 lat, Doti (westie)[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#0099ff][B][FONT=Arial]
[/FONT]
[FONT=Arial]III [/FONT][/B][/COLOR][B][FONT=Arial][COLOR=#0099ff]TURNUS[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#0099ff][B][FONT=Arial]: 05.02-09.02.2013
[/FONT]
[FONT=Arial]IV [/FONT][/B][/COLOR][B][FONT=Arial][COLOR=#0099ff]TURNUS[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#0099ff][B][FONT=Arial]: 13.02-17.02.2013

:grins:[/FONT][/B][/COLOR]

Edited by westie_justa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=century gothic][B]Ja chcę na wakacyjny obóz 2013![/B] Aczkolwiek 16 strzeli mi dopiero 1 września... i z Maksem mamy agresję smyczową, co teoretycznie nas wyklucza (a rodzice nie chcą się za bardzo zgodzic na kastrację). Ale wysłałam maila do Wandy z kilkoma zapytaniami [/FONT]:lol:[FONT=century gothic] i czekam na odpowiedź. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Husky(M)'][FONT=century gothic][B]Ja chcę na wakacyjny obóz 2013![/B] Aczkolwiek 16 strzeli mi dopiero 1 września... i z Maksem mamy agresję smyczową, co teoretycznie nas wyklucza (a rodzice nie chcą się za bardzo zgodzic na kastrację). Ale wysłałam maila do Wandy z kilkoma zapytaniami [/FONT]:lol:[FONT=century gothic] i czekam na odpowiedź. [/FONT][/QUOTE]

My też , my też :D Do obozu ma w planach sterylkę Bejki ( za miesiąc gdzieś , po moich urodzinach będę miała kasę i od razu się zapisujemy na zabieg :multi:)
Co do grafu , rodzice się zgodzili :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']My też , my też :D Do obozu ma w planach sterylkę Bejki ( za miesiąc gdzieś , po moich urodzinach będę miała kasę i od razu się zapisujemy na zabieg :multi:)
Co do grafu , rodzice się zgodzili :loveu:[/QUOTE]


[FONT=century gothic][B]Urodziny- najlepszy sposób na szybki zarobek ^^[/B][/FONT]:loveu:[FONT=century gothic]
Jeśli Maksa wykastrujemy to jadę na 100%, bo rodzice się zgodzili na wyjazd, tylko co mi z pozwolenia na obóz, jeśli nie mam zgody na kastrację...

Edit: Choc marudzę ciągle o tym mamie, może da te 200 zł na kastrację, tylko żebym się odczepiła... [/FONT]:eviltong: Nawijam też o tym, że Maks będzie grzeczniejszy i wgl oraz inne takie bajeczki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...