Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']my mieliśmy powrót z przygodami :evil_lol: spędziliśmy kilka nocnych godzin w okolicach dworca w Poznaniu:evil_lol: ale dla pracy z Paulą było warto![/QUOTE]
a co się stało?!

dzięki za miłe słowa :) Mam nawet pamiątkę po Waszym psie! okazało się, że przy tych probach flipów ukąsiła mnie w brzuch jak nie miałam zamiaru dać jej frizbiacza, gdy go wyrywała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A tyle razy upominałam się o grupowe lanserskie zdjęcie...
Też jestem bardzo z frisbee zadowolona, było super prowadzone. Myślę, że z Korą praca lepiej mi wyjdzie u nas niż na obozie, bo tam średnio skupiała się na dyskach. W końcu wiem co robiłam źle i co w przyszłoci poprawić.
Cały obóz był świetny, ale strasznie szybko zleciał... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']a co się stało?!

dzięki za miłe słowa :) Mam nawet pamiątkę po Waszym psie! okazało się, że przy tych probach flipów ukąsiła mnie w brzuch jak nie miałam zamiaru dać jej frizbiacza, gdy go wyrywała :evil_lol:[/QUOTE]

okazało się, że nie ma dla nas pociągu i musieliśmy czekać, a na dodatek dworzec w Poznaniu jest zamykany o północy :roll:

jacie, ale mój psiaczek jest milutki... wstyd mi za nią :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='00PaulinaGuz00']Ja chce jeszcze raz![/QUOTE]

hehe chyba wszyscy chcą jeszcze raz :eviltong:
my dzisiaj robiliśmy 2 i 3 sesje z szarpakiem i Adek już mocno trzyma, nawet udało mi się go na nim podnieść tak mocno chwycił :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...