Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

Ją jestem przerażona bo jadę 5-osoby samochodem w 5 osób plus pies.
Z związku z tym muszę ograniczyć swoje rzeczy. Von dla psa biorę tyle ile wlezie:)

mamy być po 18 a był może ktoś wcześniej z poprzednich turnus czy był to bardzo duży problem?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja się zaczynam martwić bo się okazało, że będzie problem, żeby mnie zawieźć, że chyba po zawodach będę musiała wracać do domu stamtąd dziadki jednak na obóz mnie mają zawieźć a na dodatek nie wiem o której się kończą zawody :(

a tak w ogóle to dowiedziałam się też, że odbiarają mnie 3 stare VW i na zlot pod Wroclove :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A my mamy w sumie wszystko mniej więcej ogarnięte. :smile: Tylko ilość rzeczy jest ogromna, ale to jednak 14 dni z zawodami, więc trzeba się jakoś ubezpieczyć. :lol:

A dzisiaj piekłam ciacha, 3 smaki, pies jest w niebie. :lol: Jutro tylko idę na zakupy nakupić żarcia dla siebie. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']My już spakowane :) Rano tylko dopakuje resztę :) I w drogę :D
A swoją drogą mam naprawdę ogromną torbę i plecak i nie wiem jak sobie dam z tym radę w pociągu :evil_lol: Będzie ciekawie :D[/QUOTE]

ja mam wielką walizkę i równie wielką klatkę... na szczęście jadę z chłopakiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Ja mam ogromny plecak, drugi plecak + transporter z psem i tym co sie nie zmieściło xD
Wyjazd z domu o 5.00 ;)

--
Ryśka chodź na gadu bo nie mogę się z Tobą skontaktować, a widzę, że jestes! ;p[/QUOTE]

strasznie wcześnie! dlatego my wolimy dzień wcześniej

mi się udało względnie opanować sytuację, aczkolwiek jeszcze trochę jutro muszę zrobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']strasznie wcześnie! dlatego my wolimy dzień wcześniej

mi się udało względnie opanować sytuację, aczkolwiek jeszcze trochę jutro muszę zrobić[/QUOTE]

Ja tak wyjeżdżam dzień wcześniej ;p
Tak mamy pociągi, a znając nasze pkp to wcześnie nie będziemy.
Dobrze, że Korek zawsze całą drogę przesypia.

Link to comment
Share on other sites

My wyjeżdżamy ok 12 ale ta godz żeby być po 18 jest niefajna. Ją będę w wagrowcu ok 16-17. I nie wiem czy mnie przyjmą czy nie.

Ją już spakowan i idę spać:) bo rano trzeba psa wymęczyć przed jazda

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Też będziemy w Wągrowcu o 17:00, zawsze można iść na wycieczkę krajoznawczą ;).
Rozwaliłam rzeczy na łóżku i nie chce mi się ruszyć zadka do pakowania, a o 5:45 pobudka...[/QUOTE]

też o tym myślałam ale ją muszebgdzies rzeczy zostawić bo mam 2 torby swoje plus 4 psa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']My wyjeżdżamy ok 12 ale ta godz żeby być po 18 jest niefajna. Ją będę w wagrowcu ok 16-17. I nie wiem czy mnie przyjmą czy nie.

Ją już spakowan i idę spać:) bo rano trzeba psa wymęczyć przed jazda[/QUOTE]

ale Ty chyba jedziesz autem? nie możesz po prostu wyjechać później?

Link to comment
Share on other sites

Uff, skończyłam. Mój plecak wygląda, jakby lada moment miał wybuchać, a moja torba podręczna doprowadzi mnie do skoliozy, ale można powiedzieć, że jestem spakowana. Ciągle nie jestem pewna, czy wszystko mam i rano muszę upchnąć jeszcze dwa aparaty i cztery ładowarki i jakimś cudem dorobić się trzeciej ręki na legowisko dla psa.
No nic.
Do zobaczenia jutro! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...