Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

[quote name='motyleqq']
mój pies nie będzie trenował 2,5 w ciągu, obojętnie czego. kocha pracę, szybko się pobudza ale i szybko frustruje. poza tym, to nie jest pogoda na takie 'wyczyny'.
no zobaczymy, podejmę decyzję na obozie[/QUOTE]

Te 2,5h to czas, który CZŁOWIEK spędzał na treningu - niektórzy psy przyprowadzali tylko na same indywidualne sesje, które trwały kilka lub kilkanaście minut. Do frisbee warto mieć solidne podstawy, jak dobrą technikę rzutu - na to poświęcaliśmy sporo czasu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ola164']Ten pokaz umiejętności obejmuje tylko agility czy ogólnie pracę z psem?[/QUOTE]

Ogólnie pracę z psem :)
Ci, którzy trenowali agility są sprawdzani osobno, już pod tym kątem. U nas Wanda ustawiła torek i wszyscy agilitowcy musieli go pokonać (każdy na tyle na ile potrafi).

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślałam czy wykąpać ale kąpałam 2 tygodnie temu , a dziś był trymowany :)

Co do naszej współpracy jest różnie , W nowych miejscach Jake się troche rozprasza ale to też zależy gdzie :) Ostatnio byliśmy w Sopocie na zawodach frisbee to słuchał się świetnie , sztuczkował , nie burczał na żadne psy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']Ja też myślałam czy wykąpać ale kąpałam 2 tygodnie temu , a dziś był trymowany :)

Co do naszej współpracy jest różnie , W nowych miejscach Jake się troche rozprasza ale to też zależy gdzie :) Ostatnio byliśmy w Sopocie na zawodach frisbee to słuchał się świetnie , sztuczkował , nie burczał na żadne psy :)[/QUOTE]

Byliście w tym roku na dcdc sopot? Szkoda, że się nie zgadałyśmy... :(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś bierze udział we frizbowym rozszerzeniu i jest również zainteresowany sztuczkami lub obedience u Wandy to daje o tym znać na zajęciach frisbee i w czasie jak są np. indywidualne sesje z psami już na któryś dzień to możecie zabrac swojego psa i frunać do Wandy. Nie tracicie wtedy 'teorii' czy rzutów na frisbee :) Te zajecia sa w tym samym czasie, ale jestesmy 'elastyczni', wiec da sie to pogodzic, a nawet bedziecie mieli dosyć :D
Na pierwszym turnusie na zajęciach frisbee też robilismy podstawy niektórych sztuczek, bo akurat byli ludzie zainteresowani, wiec spoko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...