Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95']To może nam poradzisz co wziąć ? na co zwrócić szczególną uwagę w pakowaniu.:lol:[/QUOTE]

Jeśli zamierzacie brać udział w treningach z Paulą to polecam wziąć dwie takie same zabawki do szarpania (piłki na sznurku albo szarpaki polarowe).

A to nasz filmik z obozu: [url]http://www.youtube.com/watch?v=GrhhcFhzWZ0[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Ja chyba upiekę ciasteczka, bo boję się, że to co kupiłam może nie starczyć.;) A Dora uwielbia moje wyroby :evil_lol:

Asti, moja biega na żarcie, zabawki ją nie interesują..:/ ona je myje o.O[/QUOTE]


Jak będziesz piekła psie to ludzkie też możesz i zabrać je na obóz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Jeśli zamierzacie brać udział w treningach z Paulą to polecam wziąć dwie takie same zabawki do szarpania (piłki na sznurku albo szarpaki polarowe).

A to nasz filmik z obozu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GrhhcFhzWZ0[/URL][/QUOTE]
Mój niestety nie lubi się zbytnio szarpać. :roll:
Ale biorę dużo różnych smaków, więc mam nadzieje że z oddawaniem piłki nie będzie problemów.. bo bierzemy same bez sznurka, te ze sznurkiem olewa

A filmik megaa. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']Jak będziesz piekła psie to ludzkie też możesz i zabrać je na obóz :loveu:[/QUOTE]

Wiesz, ja taka dobra w tym nie jestem ! :evil_lol: a to że psu smakuje, to nie wiem :siara:


ale te psie, to jak ludzkie.;) z warzywami przecież.:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Jeśli zamierzacie brać udział w treningach z Paulą to polecam wziąć dwie takie same zabawki do szarpania (piłki na sznurku albo szarpaki polarowe).

A to nasz filmik z obozu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GrhhcFhzWZ0[/URL][/QUOTE]

Zoe jest miszczem świata :p

na mnie będą czekać w Annówce piłki hoko i szarpak by Asia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']Ja piec potrafie ciasta , Ciasteczka mi nie wychodzą :roll:

Psu nic nigdy nie piekłam , Ola dasz jakiś przepis ?:)[/QUOTE]
[URL="http://psiesmaki.blox.pl/html"]Tu[/URL] ktoś prowadzi bloga.:) Ja nie zawsze robię w 100 % z przepisu-zależy czy wszystko akurat mam.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']Paula co do pilek. Kup 2 identyczne i sie wymieniaj z psem.[/QUOTE]
Na mojego to nie działa niestety. ;)
To już rada od każdego trenera, który widzi nasz problem. :lol:
Nawet rzucanie gorszej i wymienianie na lepszą u niego nie działa, bo tamtej nie rusza i leci do mnie po tą 'lepszą'.
Pomaga głównie ignorowanie, albo przeróżne smaki.
Najgorsze, że w domu jak mu rzucam pod blokiem oddaje wszystkie.. :roll: A na treningach różnie, ale i tak dużo lepiej już
Ale dzień przed obozem zamierzam poeksperymentować i popiec trochę ciastek, już mamy 2 rodzaje sprawdzone, plus może suszone mięsko, plus maced, parówki, kabanosy, paski z lidla, więc mam nadzieje, że będzie dobrze. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']
Najgorsze, że w domu jak mu rzucam pod blokiem oddaje wszystkie.. :roll: A na treningach różnie, ale i tak dużo lepiej już
[/QUOTE]

ale to normalne, wiele psów tak ma. nawet mój ponoć doskonały aporter ;) ona po prostu spierdziela z szarpakiem na treningach :lol: dlatego jej nie rzucam. ale wiem, że Ty nie możesz tak zrobić, bo Scooby się nie szarpie

Link to comment
Share on other sites

Moja spierdziela, ale jak każę oddać to oddaje ;) To samo przy aportowaniu, oddaje bez problemu (na ogół...)
A kiedy uczę ją sztuczek za zabawki, to to że po udanym tricku może pobiegać z zabawką traktuje jako najlepszą z możliwych nagród ;)

Superowy ten blog. Też czasami piekę psu, na ogół gdy robię jakieś ciasto albo babeczki, bo na same psie nie chce mi się brudzić połowy kuchni i grzać piekarnika. Przepis mam własnej inwencji twórczej i pies go uwielbia. Ale ciastka są dość wilgotne, więc nie wiem czy wiezienie ich na obóz byłoby mądre. Toteż upiekę coś sprawdzonego jak sie wyrobie czasowo.

Link to comment
Share on other sites

moja suka zawsze oddaje zabawkę. nie muszę jej kazać, ona kocha aportowanie i kocha szarpanie. ale żyje w przekonaniu, że na treningu jej zabiorę i już nigdy nie oddam ukochanego szarpaczka ;) a nigdy nie ma czasu tego przekonania zmieniać, więc nie rzucam zabawki.
każdy kto ją widział na żywo potwierdzi, że dostaje świra na widok zabawki. to największy(ale niekoniecznie najlepszy) motywator

co do smaków, my bierzemy głównie frolic. i nie wiem jeszcze co poza tym ;) i tak pewnie będziemy pracować na zabawki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
każdy kto ją widział na żywo potwierdzi, że dostaje świra na widok zabawki. to największy(ale niekoniecznie najlepszy) motywator
[/QUOTE]

To też znam, bywa, że się zachowuje jakby miała szarpak zamiast mózgu. Próbowałam uczyć slalomu za zabawki to nie patrzy jak idzie tylko gapi się w zabawke i skacze na oślep. Albo robi milion rzeczy na sekunde, pokazując po kolei co potrafi.
Nie wiem od czego to zależy, ale są takie komendy których za zabawki nie da sie zrobić bo nakręca się do granic możliwości. A takie do których szarpak to najlepsza nagroda.

Link to comment
Share on other sites

co do komend, których nie da się zrobić: my mamy tak, że to kwestia wypracowania. na początku robiła tylko siad, a każda inna komenda kończyła się wyskokiem w powietrze z bezradności i nakręcenia :evil_lol: teraz numerem jeden jest turlanie się w nieskończoność :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie boje ze rudy wylaczy mozg a wlaczy hormony.
Na trenimgach prawiw zawsze ustawiam go glosem a na spacerze idzieczasami w ruch smycz. Mam nadzieje ze juniir nie wylaczy mozgu. I jedbak cos porobimy w towarzystwie nrormalnych psow a nie agresorow. Moj juz zavzal szvzekac na inne psy przez czeste ataki niestety:(
a zaawki no cuz ukochana pileczka jest tez najwiekszym motywatorem i tez junior ma pilke zamiast mozgu czasami szczegilnie gdy ma zrobic out i wchodzi w snianke miedzy sztachetki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...