Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='motyleqq']no, ale chyba żadna z Was nie ma nawet 18 lat? ;)

ja tam uważam, że wszystko jest dla ludzi. oczywiście również odmowa jest dla ludzi i nikomu nic do tego ;)
osobiście praktycznie nie piłam(zdarzyło mi się kilka razy)ani nie paliłam(nie zdarzyło mi się) do uzyskania pełnoletności. teraz różnie bywa :evil_lol:[/QUOTE]

Ja 18 koncze za niecale dwa miesiace. :)(chociaz nie czuje sie i nie wygladam:)
Tez uwazam ze wszystko jest dla ludzi, nieprzeszkadza mi jak ktos cos tam pije ale nie znosze papierosow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Niema, ale kto teraz czeka z tym do pelnoletnosci;) a swoje zdanie i tak mozna miec:)[/QUOTE]

a ja znam osoby, które czekały. i to naprawdę czekały, bez żadnych wyjątków. jedną z nich jest moja przyjaciółka, potem na 18 napiła się wódki niczym jej nie zapijając :evil_lol:

też bardzo długo nie znosiłam fajek. teraz czasem sama palę, ale jak ktoś pali przy mnie, to mnie boli głowa :eviltong: nigdy nie palę przy osobach nie palących

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']halo halo.;)

jest tutaj ktoś kto jedzie już na II ? jak szykowanie ? :D bo znowu tu cicho będzie :([/QUOTE]

ale mają zjechaną pogodę ;P ja bym sobie jeszcze na szybko jakieś korki kupiła tanie, żeby się nie wywalać co chwilę xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']ale mają zjechaną pogodę ;P ja bym sobie jeszcze na szybko jakieś korki kupiła tanie, żeby się nie wywalać co chwilę xD[/QUOTE]

ee tam, korki na początku nie są tak potrzebne.:D potem z tego co widziałam po pewnej osobie.:D przydadzą się :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Czyżby to już jutro pierwszy turnus jaki będzie ? :hmmmm: czekam na jakieś relacje po nim. :)[/QUOTE]
Ale tu się chyba nikt nie odzywał z 1 turnusu jak narazie, więc raczej nadzieje marne ;)


A wie ktoś może, czy z ośrodka jest daleko do jeziora ?
Bo w sumie po treningach, to byłaby największa frajda dla mojego psa. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ale tu się chyba nikt nie odzywał z 1 turnusu jak narazie, więc raczej nadzieje marne ;)


A wie ktoś może, czy z ośrodka jest daleko do jeziora ?
Bo w sumie po treningach, to byłaby największa frajda dla mojego psa. ;)[/QUOTE]

500 metrów od ośrodka.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']rany, ale się boję. :D w sensie zachowania Dory .;)[/QUOTE]

Oj tam nie na czego sie bac. Zauwaz ze jedzie troche psow z problemami. Wiec nie ma czego sie bac.wszyscy zrozumieja ze pies ma swoje jakiesnawyki(mam nadzieje) :)

Link to comment
Share on other sites

Ja już odliczam do obozu :loveu:

Ola nie masz co się bać, serio :)
Kati pewnie zrobi tam taką wiochę, że mnie już na żaden obóz nie przyjmą :diabloti:

Co do klatki :) Jak dobrze, że ja napisałam w zgłoszeniu, że chcę ją wypożyczyć :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...