Jump to content
Dogomania

Obóz z psem - GRAF - Poznań


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasz poziom trudno określić.
Obi Korka nienawidzi i choć umie sporo komend to podczas ćwiczeń ma taką minę jakbym ja co najmniej była :roll: I co wie cześć uczestników wandrusa po 10 minutach olewa posłuszeństwo i nie wykonuje komend na mokrym podłożu....(?) Jak ją ucze to tylko na spacerach i bardzo króciutkimi seriami żeby się nie zniechęciła, jest bardzo posłuszna i nigdy w życiu nie olała jak ją wołałam czy kazałam zostać.
Co da agi to zasuwa jak torpeda, ale sama decyduje kiedy jej się chce. Zna wszystkie przeszkody z tym, że slalom pokazywany i wolny.... Ćwiczymy na swoich własnoróbkach i w wakacje na obozach, więc tylko tak od okazji do okazji.
Frisbee, szło nam całkiem fajnie, ale ostatnio się zniechęciła i nie mogę jej ponownie nakręcić. A jak złapie trop to nie ma mowy żeby ją na sobie skupić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Nasz poziom trudno określić.
Obi Korka nienawidzi i choć umie sporo komend to podczas ćwiczeń ma taką minę jakbym ja co najmniej była :roll: I co wie cześć uczestników wandrusa po 10 minutach olewa posłuszeństwo i nie wykonuje komend na mokrym podłożu....(?) Jak ją ucze to tylko na spacerach i bardzo króciutkimi seriami żeby się nie zniechęciła, jest bardzo posłuszna i nigdy w życiu nie olała jak ją wołałam czy kazałam zostać.
Co da agi to zasuwa jak torpeda, ale sama decyduje kiedy jej się chce. Zna wszystkie przeszkody z tym, że slalom pokazywany i wolny.... Ćwiczymy na swoich własnoróbkach i w wakacje na obozach, więc tylko tak od okazji do okazji.
Frisbee, szło nam całkiem fajnie, ale ostatnio się zniechęciła i nie mogę jej ponownie nakręcić. A jak złapie trop to nie ma mowy żeby ją na sobie skupić...[/QUOTE]

Masz jamnika?

Link to comment
Share on other sites

Mam takie pytanie. Czy mogłabym jechać na obóz z 4-letnią suczką mieszańcem, która jest trochę tchórzliwa, nigdy nie miała do czynienia z żadnym agility itp.
Nie jest agresywna :)

Już tego nie ogarniam... Są jeszcze jakieś miejsca na któryś z turnusów?

Edited by kasia8579
Link to comment
Share on other sites

Ja uprzedzam, żeby nic nie zostawiać do jedzenia na wierzchu, bo mój pies to złodziej okropny (co niektórzy może już wiedzą:evil_lol:) i ściągnie wszystko.
Już na ozp raz chorował, bo nie wiem jakim cudem doczłapał się na stół i zjadł całą parówke z folią. :roll:

Link to comment
Share on other sites

dobra to ja wam powiem tak głownie osobom z naszego pokoju :diabloti: Doti nie gubi sierści, żarcia też nie ukradnie, może tylko bronić pańcię przed podejsciem innego psa :evil_lol: nie ale na serio to chyba nie powinno byc jakoś strasznie, ja próbuje na razie ogarniąc Doti pewność siebie;)

a wgl to kto z kim w pokoju :grins:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']ja to zobaczę jak Dora będzie się zachowywała.:p[/QUOTE]

Jak w pociągu przeżyją w jednym przedziale, to myśle że i w pokoju będzie oki. :smile:

Ja staram się ogarnąć Scooba jeśli chodzi o kradnięcie jedzenia, ale to jest awykonalne. Zna komendy 'ee' (fe), zostaw nie wolno, puść, takie tam. I na zajęciach możemy przez problemu przejść koło parówek, za to w domu, chodzi po szafkach, otwiera szuflady, wyjada całe jedzienie które znajdzie. Może ktoś miał podobny problem ?
Ja moge jeszcze powiedzieć, że Scooby na początku panicznie boi się obcych, pewnie schowa się za mnie, ale z każdym dniem się otwiera na obozach. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ja to wstępnie myslalam o wspólnym pokoju Ja Doti, Paula Scooby, Ola Dora i Aga Etna;) mi tam pasuje bo psy w sumie sie już "znaja" ja jeszcze do obozu popracuje z tym moim szogunem żeby za bardzo nie kłapała:P i mysle że byłoby ok;)

Paula no to nieźle jak on po szufladach szuka, ale ja nie mialam nigdy takiej sytuacji i problemu wiec nie pomogę :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

To jak już ostrzegamy się :diabloti:
Kati to kradziej jedzenia, zabawek i wszystkiego co w jej mniemaniu jest ciekawe :evil_lol:
Do tego ma strasznie głośny i piskliwy szczek i dość często z niego korzysta :lol:
I w najmniej odpowiednich momentach zachęca wszystkich do zabawy :roll:
Z psami nie miałam jeszcze najmniejszego problemu, z ludźmi bywa różnie, bo Kati jest nieufna wobec obcych także nie zdziwcie się jak będzie na początku was unikać, albo kogoś obszczeka :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']To jak już ostrzegamy się :diabloti:
Kati to kradziej jedzenia, zabawek i wszystkiego co w jej mniemaniu jest ciekawe :evil_lol:
[/QUOTE]

hihih, w takim razie lepiej niech z moją nie ma zbyt wielkiej styczności, bo moja [B]nienawidzi[/B] gdy ktoś śmie zbliżyć się do jej zabawek:eviltong: co nie przeszkadza jej w próbach kradzieży zabawek innych psów, ale unikam tego, bo rzadko kiedy pies potrafi jej potem odebrać zabawkę ;)
ale jeśli zabawa jest czyjąś zabawką, nie jej, to wtedy jest ok :) dlatego raczej nie rzucam zabawek w grupę psów i wolę, by inni tego nie robili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']hihih, w takim razie lepiej niech z moją nie ma zbyt wielkiej styczności, bo moja [B]nienawidzi[/B] gdy ktoś śmie zbliżyć się do jej zabawek:eviltong: co nie przeszkadza jej w próbach kradzieży zabawek innych psów, ale unikam tego, bo rzadko kiedy pies potrafi jej potem odebrać zabawkę ;)
ale jeśli zabawa jest czyjąś zabawką, nie jej, to wtedy jest ok :) dlatego raczej nie rzucam zabawek w grupę psów i wolę, by inni tego nie robili.[/QUOTE]

Kati ma opracowanych wiele metod na kradzenie zabawek :evil_lol:
Ale sama w sumie też nie lubi jak ktoś jej zabiera :eviltong:
Co prawda Kati jest uległa i czasami odpuszcza, co by nie wdawać się w głębsze konflikty :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...